0 oy
115 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,739 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hayirli sabahlar kizlar  haftasonu esim hep evde oluyodu zaten 30 ağustos da dahil resmi tatil 3 gun evde mugla tarafina gidip  cadirda kalalim kamp yapalim dedi bende cok severim ve muglaya hicc gtmedik ama bnm oglum var 10.5 aylik tek korkum hasta  olur mu diye daha gecenlerde kulak enfeksiyonu gecirdi onunla cadirda kalabilir miyiz usutur mu bilemedim  bana yardimci olun gitmeli miyim gece cok soguk oluyor mudur oralar muglada yasayan arkadsslarim yardimci olun:) ve nerelerde kamp yapabiliriz  onerilerinizi bekliyorum

5 Cevaplar

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kız muglada üşümez istedin gibi kalırsın ama ben korkuyorum kalmaya allh var kkizm karanlık olduğu zamn bağırıyor oyuzden korkuyoruz gitmeye bu sene kaldı bizim tatil iisi izini kullanmadı eşim seneye iki katı tatil inş 
(1,739 puan) tarafından
Benim oglum da pek sevmiyo karanligi ama bizim lambalar var canim esim tedbirli gider hep daha önceden  kamp yaptigimiz icin hep sen git diyorun sizsiz gtmem diyo buyuk bi ihtimal gidicez bizde mecburen
(4,061 puan) tarafından
Olsun canm bnm
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Yoo aksine sıcaktan yatılmıyo ben daha yeni geldim kamptan 45 gunluk bebegim ve 2 yasindako kizimla gittik
(1,739 puan) tarafından
Tamam canim cok sagolasin nerelere cadir kurdunuz peki bize de fikir olsun ilk defa gidicez
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım Muğla tarafında akyaka orman kampı varmış çok güzel diyordu eşim arkadaşlarıyla gitti bir bak istersen
(1,739 puan) tarafından
Tamam canim cok sagol:)
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Cevap verecek yokmu hanmlar:) nerdesiniz 
0 oy
(202 puan) tarafından
Akbuk akbuk :) cok guzel bi yer biz oglum dogmadan cok kamo yapardik. Sadece bi isletme var orda bungalov evler var. Orda kamp yapmistik. Onun disinda sessiz sakin bi yer. Denizi kumu cok guzel. Ben bayilmistim bi daha da kismet olmadi. Seneye biz de dusunuyoruz oglum brz daha buyusun onunla kamp yapmk cok istiyorum. Mugla dedigin icin akbuk diyorum ama seferihisar denizati camping e de mutlaka netten bakmalisin. Orasi da cok guzeldir. Temiz ortak mutfagi dusu var ormanin icinde sahilde masalari var. Akbuk de kamp icin tesis yok malesef. 
(1,739 puan) tarafından
Tamam canım  cok tesekkur ederim bakayim bi
(1,739 puan) tarafından
Fethiye bodrum buralarda var mi peki cnm bilgin varmi
(202 puan) tarafından
Yok malesef biz hep guzel buldugumuz yere attik cadirlari. Tesis olarak denizatina gittik yalnizca.
(1,739 puan) tarafından
Tamqm cnm cok saol  bizde o sekilde yapicaz artik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
3 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 507 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,574 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...