0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
tarafından kapalı
Her gün ilişkiye girip hamile kalan varmı acaba yada hamile kalma ihtimali varmıdr
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyoreeee cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah nzmn nasip ederse ozmndr cnm .

Yumurtlama gunlerine dikkat etmelisin
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Yumurtlama günlerise hamile kalma olasılığı yüksek 
0 oy
tarafından
Bacim cesme bu diyecem de linc yermiym hahahha
(14,015 puan) tarafından
Köyün çeşmesi mı bu xdxddd bı film de replik buda :Dd
tarafından
Ondan şeettim bende la jsjjsjsjs
0 oy
(144 puan) tarafından
Yumurtlama takibi yap ovolasyon testi al eczaneden bende hemen hamile kalmadim sonradan ovolasyon testi yaptim Doktorum Yumurtlamayi takip etti sonra hamile kaldim sukur rabbime
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Olabilir canım kaynanam her zaman görümün (adetin) başı olur sonu olur ortası olur Allaha kalmış birsey der her zaman 
0 oy
tarafından
bilgim yok ama şu var ki her gün ilişki olunca spermin kalitesi mi ne düşüyor o yüzden 2 gün de bir ilişki en iyisi derler bide adet gününden saymaya başla 12. ilâ 17. günlerinde ilişki olması artırıyor bunu bana Dr. dedi. 
0 oy
(5,665 puan) tarafından
Gün aşırı olunca hamile kalma ihtimali daha yüksek diye biliyorum 
0 oy
tarafından
Adet düzensizliğim var di gelişigüzel hergun denqr dik sonra ovulasyon testi kullandım ama sadece 1 tane çift çizgi görünce o hafta hep denedik sorma hamile kaldim
0 oy
tarafından
Başlığını düzelt canım 
0 oy
tarafından
Hergjn iliskiye girersen sperm kalitesi duser ve hamile kalma riskin duser canim dr bana iki gune 1 gunde 1 demisti

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 643 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde Esma94 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 659 göst.
0 oy
7 cevap 535 göst.
26 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İyi'kilerim ❤ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu

377,975 soru

11,313,390 cevap

34,748 kullanıcı

...