0 oy
2,125 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Merhaba hanımlar  valla evde uzanmışım canim cok sıkılıyor...biz bugün 27 haftalik olduk..biraz sohbet edelim istedim :)  Ben hamile olduğumu  bilmiyordum  temizlik yapiyordum camlarımı sildim perdeleri söküp makineye attim balkonu yikadim mutfak dolaplarini sildim hepsini 1 günde  yaptim ve ondan 2 gün  sonra babamin evine gittim istanbula kuzenimin sünneti vardi  halay bile cektim :D diger gün  eve geldim falan derken bi baktim adet olucam gibi sancim gelip gelip gidiyor 15 saniye sanci oluyor sonra hic bisey yokmuş  gibi oluyor....1 hafta öyle sürdü... düzensizdi benim adetim tarih belli olmazdi en son ne zmn olduğuma baktim 12 13 gün geçiyordu aklima hemen gebeleik geldi ama bi ihtimalde vermedim eşime söyledim ertesi gün saglik ocagina gidip test yaptim...diger gün sonucu almaya gittim.. doktor gözün aydin gebesin dediginde ne? Dedim şok oldum gözlerim doldu...sonra eve geldim... aksam eşim geldi.. bende ona saglik ocagina gidip sonucu aldığımı söyledim  eee? Dedi dayanamadim yine gozlerim doldu aglaya ağlaya söyledim  ciddi misin emin misin  yemin et dedi eli ayağı titredi sarıldım sonra baktim onunda gozunden yaşlar akıyor  ben onun oda benim gözyasimizi siliyorduk... doktor kac haftalik oldugu belli degil kadin doguma git demişti  diger gün hemen eşimle  gittik... 2 3 haftaliktir falan diye düşünürken 7 haftalik demişti yine şaşırmıştım hiç  fark edememistim bebegimi... sonra  düşük falan olursa kaynanamlar bize niye soylemediniz niye sakladiniz demesinler diye 2 anne ye soylemeye karar verdik ilk annemi aradim sonra kaynanama gittik... sonra  3 aylik olunca kaynanam akrabalara soylemisti 

33 Cevaplar

0 oy
(2,181 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

bende aynen 1 hafta evi dip kose temizlik yapmistim hatta adet olayim diye maydanoz suyu icmistim :D tam 15gun gecikmeyle ogrendim minnosumu ilk esime soyledim soylemek gibi degil de idrar testini avcuna koymustum yarim saat tepki vermemisti odun adam.. ayni gun doktora gittik 4 haftalik demisti kuzuma :angel:

(38 puan) tarafından
Simdi kac haftalik ve cinsiyeti nedir :) ben idrar testi yapmadim direkt saglik ocagina gittim :)
(2,181 puan) tarafından
simdi 33 olduk cinsiyeti erkek :)) bende yapmicaktim yoktur demistim ama esim israr etmisti ben hissediyorum kesin var demisti oldugunu gorunce de şok gecirmisti :D
(38 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağımiza almayi  nasip etsin :) benim ki de kiz :)
(2,181 puan) tarafından
aminn insallah :)) seninki kac haftalik
(38 puan) tarafından
27  yi bitirdi bugün :) yani yarin 27+1 olucak
(2,181 puan) tarafından
oy masallah :)) Allah hayirla kucagina da almayi nasip etsin
(38 puan) tarafından
Amin aminnn :)
-Reklam-
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Ilk hamileleigmde cok istyrdk 5 ay sonra oldu adetim 10 gun geçiyordu hep yok diyordum esim israrlarla yap diyordu yapmyrdm adetim duzensizdi cunku her neyse sabah kalktim yaptim kopkoyu iki cizgi kan verdim pozitif eve gittim etrafi temzledim guzel yemek ve tatli yapmıştım esimi de aradim bugun cok ozel bi misafirmiz gelecek uzak yoldan dedim habern olsn die kmdir km gelcek die sordu gelnce gorursun dedim yemek yapmam hazirlk yapmam lazm dedim kapattm neyse esim geldi hani misafir dedi kucuk bi kutuda patik ve not yazmstm uzun bi yoldan sonra ben gelyorm baba die verdim eline acti bakti inanamadi saatlerce kendine gelemedi yemegi zor yedi cok mutlu olmustu ikinci hamileleigmi de daha adetim gecmeden adama diyordum gor bak hamileyim diyordum hissedyrm die yani saupriz olmamisti :))
(38 puan) tarafından
Cok guzel  yaa  :)
(2,743 puan) tarafından
5 bekleyince plan yapmstm ;))
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Al benden de o kadar evde uzanmışım tv ye boş boş bakıyorum can sıkıntısından. Benim adet günüm belli olduğu için iki gün üstünden geçince hemen test yaptım hafif silik çıkmıştı, tabi testten bir gün önce doktor kuzenim bizdeydi o sıralar çok kötü öksürüyordum kuru öksürük nefes alamıyordum artık o derece kuzenim ilaç önerisinde bulundu iyi gelir kullan ama hamilelik durumun varsa kullanma belki hamilesin ondan da öksürüyor olabilirsin demişti. Sabah test yaptığımı kuzenime söyledim hamilesin büyük ihtimal kan ver dediğinde eşimi arayıp söyledim kan vermeye gittik 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim sevinçten havaya uçacaktım. Anneme ve kaynanama söyledik. İki ay bittikten sonra soranlara kaynanam hamile olduğumu söylüyordu
0 oy
(2,189 puan) tarafından

2 düşüğüm oldu ilk esime sonra ailelere söylemiştik. Onlar düştü. Bu bebegimi de bi tek esim biliyor büyümeden söylemeyi düşünmüyoruz canim. Esim uyuyordu direk uyandirdim normalde uyaninca sinirli olurdu sinirlenmeden hemen hamileyim ddim napcani sasirmirsti :)

(38 puan) tarafından
Kac haftalik şimdi  :) bende 4 aylik olsun sonra soyleriz diyordum ama eşim düşük falan olursa nedrn soylemediniz demsinler dedi bende kaynanama soyledigim zaman dedim ki  3 4 aylik olana kadar soylemeyin ama ilk torunları ya  herhalde kaynanam hemen kayinbabama gorumceme kendi kiz kardeşine  fakan herkese söylemişti ...
(2,189 puan) tarafından
10 haftaligiz canim. Zaten biri duydu mu herkes duyuyor ☺
0 oy
(628 puan) tarafından
 Bir oğlum var ama bir tane daha istiyordum Dr olmaz demişti. Bir gün midem kalktı sonra şüphelendim ama daha önce çok hayal kırıklığına uğradım diyede ihtimal vermedim. Bir sabah dayanamadım ben hamileyim dedim adetime iki gün varken. Sağlık ocağına gittim tahlil vermek istediğimi söylediğimde Dr daha öncede çıkmamış diye hamile değilsin vs diye tahlil yapmak istemedi. Ama ısrarla ben gözlerim dolu dolu eğer yoksa başka sorun var dedim. Göğsümden sıvı geldi dedim monografi yaptıracağım diyip ikna ettim ve pazartesi ben burdayım dedi. Neyse sonucuna netten bakarım dedim barkod nosunu aldım. Evde heyecandan sürekli bakıyorum yok çıkmamış. Neyse biraz ara verip tekrar baktım ve inanamıyorum hamileyim ben dedim. Eşimde karşımda kıp kırmızı olarak kalktı ve baktı, sarıldık gözlerimiz dolu dolu. Tabi biz şok. Pazartesi yi zor ettik önce sağlık ocağına Dr evet hamileymişsin dedi. Kadın doğum Dr una gittik. Oda hamilesin deyince ikinci tahlil iyi çıktı tabi. Kardeşime söyledim sonra oda şok. Sonra kayınvalidemi eşim aradı onlarda çok sevindi. Çok güzel bir duygu Rabbim herkese tattırsın inşallah 23 haftalık olduk bu arada. Birde 3 kayıp ve yaş 36 imkansız birşey yokmuş bunada inandım.
(628 puan) tarafından
Kız muhtemelen canım. Cümlemizin inşallah. Kazan dibi bizim için olgunlaştık.
(38 puan) tarafından
Olsunn bi oğlun  vardi şimdi  de bi kızın olucak cok tatlilar yaaa... allah herkesin yavrusunu bağışlasin :) benimki de kız  ismini de ikra düşünüyoruz:)
(628 puan) tarafından
Ben Ela düşünüyorum. Babamız çakır gözlü inşallah onun göz rengini alır diyorum. Baba bir Hilal olsun bir Ayça olsun diyor. Henüz netleştiremedik. İkra ismide güzel. Kulağa hoş geliyor.
(38 puan) tarafından
:))) hele.bi doğsunlar minnoslar ama isim cok zor ya insan karar veremiyor
(628 puan) tarafından
Evet liste yaptım isim listesi anlamları ile hangisini koysam karar veremedim.
0 oy
tarafından
Hali yıkadım evi yıkadım sildim . Saclarimi boyadım adet söktürücü içtim . Yapılmaması gereken herşeyi yaptım çünkü hamile değildim testler yapıyordum hep negatif .. en son adet söktürücü ictim bitti ankaraya gittim iş görüşmesine bi sürü ped aldım yanima gittim geldim halen olmadım umutsuzca elbise dolabının üstüne atıp arkaya düşen testi çıkarmak için 1 saat uğraştım ve sonuç pozitif nasıl olur ya o kadar teste çıkmayan   nasıl olur çıkar sonuç düşük yaptım şükür düşük bittikten 25 gün sonra ikinci testi yaptım .. pozitif oğlum şimdi 9 aylık eşimle oyun oynuyorlar ;)
(38 puan) tarafından
Bizde simdi dogmasina gün  sayiyoruz insallah eşim ve kızımı  oyun oynarken görürüm ayh ama öyle bi manzaraya hiç  dayanamam mutluluktan ağlarım...
tarafından
Allah kucağınıza sağlıkla almanızı nasip etsin ..
(38 puan) tarafından
Amin aminnn :)))
0 oy
(131 puan) tarafından

Ben eşimden öğrenmiştim hamile olduğumu :D:D

(38 puan) tarafından
Hahaha Nasilll yanii  :)
(131 puan) tarafından
1 aylık evliydik 1 haftadır karnım ağrıyordu. Eşimde o hafta gece vardiyasına gideceği için gel bi doktora gidelim gece tek kalıcan aklım sende kalmasın demişti. Hastaneye gittik şikayetlerimi anlattım. İdrar yolu iltihabı olabilir deyip kan idrar tahlili istediler. Sonuçların çıkmasını bekledik. Laboratuvara eşim gitti sonuç almaya yanıma geldi "kuşum sen hamilesin" demişti. Tabi ben şok ben iptal :)))
(38 puan) tarafından
:) ne güzel yaa
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Kocama söyledim çift çizgi cikinca:D tamamen suprizz  yapiyom testi ne cikck dedim:)hemnde dedim zaten

0 oy
(532 puan) tarafından
Hastaligimda 10 gun gecmisti benim sonra 11 gun  ruyamda bi erkek bebek emzirdigimi gordum bebde hemen ezzaneye gittim test aldim ana ne goruyum ikinci cizgi 1 dakka gecmeden cok belirgin cikti hemen esimi aradim  dedim baba oluyosun adam  sasirdi telefonda ay kuzum benim  aglacak dokunsam hemen eve geldi isten hastaneye gittik ozele hemen test yaptirdik 5 haftalik hamile ciktim ay cok guzel gundu ya simdi  3 aylik olduk bebisimizle  hic unutulmucak anlardan biri 
(38 puan) tarafından
Ne guzel yaa allah bağışlasın:)
(532 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin kini :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ilkinde adetim 3 gun gecince test yaptim cook silikti 4 gun daha bekledim 1 hafta dolsun diye tekrar test yaptim net cikti o ara koydeydik esim disarda ugrasiyordu kapida cagirdim test yaptim ben dedim ee dedi cift cikti dedim o noluyor dedi baba oluyosun dedim gozleri dolsu sarildi gulerek aglamaya basladi. :) zaten k.valideyle birdik o zaman herkes duydu ayni gun icinde.

2.bebekde de yine adetim gecti ama son 3 aydir kist yuzunden duzensiz diye zaten gecikiyordu 2 3 gun. O yuzden test yapmadim bekledim 10 gun gecince test yaptim yine net cikti sonra kutu hazirladim icine testi usg resmini patik koydum esime verdim sok oldu saka sandi. Kutuyu vermeden 5 dk once esek sakasi yapmisti bana ona karsilik yapiyorum sandı oda :) 3 aylik olunca annelere ve cevreye soyledik.

(38 puan) tarafından
Allah herkese versinn :) cok guzel bi duygu anne olmak :)
(3,151 puan) tarafından
Amin insallah hemde nasıl guzel :)
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben cok kotu hastalanmiştim ama nasil ates baş donme vs vs arkadasim dediko bunlar hamile yok yav dedim neyse bi komsum karbonatli test var ilksabahin cisine bi cay kasigi karbonat neyse bikez suphelenmistim denemistim irek dibe coktu 3 gun sonrada adet olmustum neyse zarari yok deniyim dedim sabah saat 5 ortalik aydinlik degil kalktim hemen yaptim neyse bi gozum kapali ki gozum acik deniyorum abo birden fasir faşir kopurmeye basladi ama nasil aninda iki gozum fal taşi gibi acildi kosarak esime gittim gelele gel acil bisey oldu diye kalkti oda gercekten bisey oldu sandi garibim firladi yatakdan sonra dedim bakale galiba hamileyim dedim yok yav inanma sen o karbonata ver bende yapim dedi onunkinede karbonati doktuk oldugu gibi dibe coktu yok boyle olmicak dedim suphelendim eczaneye gittik test aldik eve geldim nasil heycanliyim  denedim abo ikinci cizgi merhaba ben  burdayim diyo yok yine inanmadim yok bozuktur felan dedim gittim kan verdim 1.5 saat sonra sonuc cikicakmis abo o 1.5 saat hic hecmedi neyse cikti sonuc aldik doktor gozunuz aydin 4 haftalik hamilesin dedi biz şok ben saga gidiyom eşim sola gidiyo doktoru odasindan cikinca ikimizde sokdan nye yapicamizi sasirdik sonra eşim dediki  kimseye soylemiyelim buyusun oyle tamamdedim neyse esim kendi annesine haber edicekti derken hycandan tum sulaleyi aradi ben baba oluyom diye :D simdi böcügümü ayagimda salliyorum :)
(38 puan) tarafından
Yaa ilk defa boyle bi test duydum ve çok güldüm  eşinindr denemesinee allah böcüğünü sana ve eşime  bağışlasın:)
0 oy
(854 puan) tarafından

1 hafta vardi adetime. Oncesindeki 2 ay hep hüsran olmuştu. O yuzden pek umidim yoktu bi belirtim de yoktu. Sonra idrarimi cok koyu buldum. Ovulasyon testiyle bi bakayim dedim. 2. Cizgi cikti. Kaynanam ev tasiyordu eşim ordaydi. Ona resmini attim testin kan vermem lazim dedim. Hemen gelip beni aldi tahlile gittik. 1 saat sonra cikar dediler eve gelip gebelik testini yaptim onda da cikti 2.cizgi. Esim sonucu almaya gitti bana hemen foto at dedim. Hamileymisim :) orda laborant eşime bi daha baktirsin kesin bisey soylenemez falan demiş. Benimki geldi morali bozuk ya olmazsa diye. Sonra ailelere hemen o hafta soyledik 2. Kan testinden sonra. Nitekim 26. Haftadayim Allaha şükür :) Rabbim herkesin gonlune gore versin. Saglikla büyütmeyi nasip etsin insallah hepimize <3

(38 puan) tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
(58 puan) tarafından
Benim ki çok garip oldu. Polislik over olduğum için 2 ayda 1 kez adet oluyordum. En son 17 ocakta adet gördüm,  soğan suyu içerek. Şubat 10 gibi arkadaşlarimi ağırladım. Ve içime doğmuştu resmen. Onlara hamile olabilirim öyle hissediyorum dedim. İnanmadilar. Adetime daha çok vardı çünkü. 17 şubatta adet olmam lazımdı olmadım kasiklarimda ağrı, göğüslerimde hassasiyet vardı. Eşimin kardeşi geldi o bizden 1 ay önce evlenmişti. Sabah elini karnına koydu hamileyim dedi. Çok üzülmüştüm çünkü polikistik overdan dolayı hamile olmam biraz zordu. Şikayetlerini saydı aynısı bende de vardı. Bana da test aldı 2 çizgi çıktı. Rabbime şükürler olsun. Allah beni bir kız evladı ile ödüllendirdi. Allah'in bana verdiği en güzel emanet şuan 31 haftalık. 
(38 puan) tarafından
:) saglikla gelsin minnoş
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Hamile oldugumu bilmeden önce tüm gün temizlik yaptım yorgunluktan belime belime ağrı girdi (Allah kahretsin). Tabikide test yapıp ilk olarak eşime söyledim. :))))
(38 puan) tarafından
:) parantez içinde  yazdığın  Allah kahretsin lafına cok güldüm Allahta seni güldürsün:)
(1,639 puan) tarafından
Hepimizi de beraberinde güldürsün rabbim :)))
0 oy
(1,430 puan) tarafından

Çok komikti bizim öğrenmemiz istiyorduk zaten adetim hep düzenli olur en fazla bir gün gecikir. 3gün geçti kaynanamlardan dönüyorduk eşime gebelik testi alalım dedim ciddi misin falan evet 3 gün geçti dedim. aldık eve geldik dedin sabah yapıcam çünkü cesaret edemedim sabah daha net sonuç veriyormuş falan dedim eşim yap falan dedi çok ısrar etmedi. sabah 6'da dürtükleye dürtükleye kaldırdı beni hadi işe gel şuna dedi testi eline almış sabahın daha 6sı uyuyamamış meraktan garibim :D hava daha karanlıktı gittim yaptım test bozuk çıktı tarihi geçmiş neyse dedim ben geri yattım saat 8 buçukta kaldırdı beni hadi kalk eczaneye gidelim diye sabahın köründe eczane aradık test aldık eczanede çalışan adam bu manyaklar sabahın köründe test almaya mı geldi demiştir kesin. beni eve bıraktı işe gitti bende bi yarım saat sonra baba oluyosun diye mesaj attım aradı hemen birileri varmış yanında gerçekten mi falan dedi evet dedim tamam dedi kapattı 1 saat sonra falan eve geldi dayanamamış kimseye söylemeyelim diye anlaştık öğlene ladar dayandı benimki annesine söylemiş hemen bir gün sonra falan hastaneye gittik daha 4 haftalıktı rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

0 oy
tarafından
Evlendikten 1 ay sonra kontrol hapı kullanmaya başladım 3 ay kullandım. Haptan öncede benim adetim her zaman düzenlidir hiç şaşmaz gününde gelir. Hapı bırakmak istedim zararlı olduğunu düşündüğüm için. Geçtiğimiz mart ayında hapı bıraktım etraftan duyduklarımda hapı bırakınca bi süre etkisi devam ediyor 2 3 ay koruyor falan diyorlardı bende rahata bıraktım korunmadık hiç. Neyse nisan oldu adet olmadım dedim hapı bırakınca düzensizleşti herhalde. Kayınvalidem test yapalım dedi yaptık negatif çıktı kan testi yaptık eşimle hastaneye gidip negatif çıktı. 4 gün geçti hala adet olmadım kayınvalidem yine zorladı gidelim test alalım diye yaptım ikinci çizgi silik çıktı sonra hastaneye gittik kan testinde hcg değerim 35 olmuş daha çok çok yeniymiş. Neyse eve geldim eşim zaten bekliyordu hamile olmamı söyledim biraz şaşırdım sarıldık falan filan beklemiyorduk ben daha düşünmüyorduk biraz şok oldu (:
(38 puan) tarafından
:) allah bağışlasın
0 oy
tarafından

Benim de adetim hamile kaldığımi öğrenmeden 3-4 ay hep düzensiz oldu kadın doğum doktorunu aradım gebeliğe engel bi şey var mı öğrenmek istiyorum diye adet olduktan sonra 2. Gunu gel bakalım dedim neyse bende çalışan bi insanım işte bi gün çok yoruldum akşamına evde yemek temizlik derken pertim çıktı ertesi gün işe tekrar gittim bi andan aklımın köşesinde hamile kalabilir miyim bende bu adet neden gecikti diue yakınmalarim var tam 12 gün gecikmisti hiç bir belirti de yok sonra belirtisiz hamilelik olur mu diye bi form sayfasına soru sordum evet cevabını görünce hemen işten izin aldım bi gebelik testi gayet belirgin iki çizgiyi gördüm görmemle annemi arayıp söylemem bir oldu sonra ağlamaklı bi şekilde işten tam gün izin aldım günlerden cumartesi olduğu için acilde bi beta hcgye baktirdim annemle beraber doktor tebrikler gebesin dedi o sevinçle hemen bi kutu aldım içine babam beni çok seviyo yazan bi zıbın bebek ayakkabısı ve gebelik testini koydum eşim de işten çıkmış beni aradı evdeyim diye bende Tamam bizim de iş yerinde toplantı vardı erken bitti bende çıktım geliyorum dedim sonra eve gelince bugün maaşıma zam yapıldı sana hediye aldım dedim verdim dalga geçme ciddi olamazsın dakikalarca inanmadı sarıldı gözleri doldu sonra hemen kayinvalideme gittik 1 hafta da tüm sülale öğrendi şimdi 25 haftalık olduk :)

(38 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin  kiz mi erkek miii meleğimiz :)
tarafından
Amin inşallah sana da sağ salim kavuşmayı nasip etsin Rabbim prensesim olucak hayırlısıyla sizin cinsiyet ne :)
(38 puan) tarafından
Benim ki de minik bi prenses :) adi da ikra olucak insallah
0 oy
(174 puan) tarafından
2sene boyunca sürekli doktora gittim hep dediler olur en son başka bi doktora gitiim o süt hormonların yüksek onu dengelmmiz lazım önce ilac kullandım sonra vitamin ve hap kullandım yine olmadı artık milletin lafından sözünden cok sıkılmıştım herkez bende buluyordu sorunu sonra esime dedim en iyi doktora gidelim ikimzde muane olalım diye randevu almak icin aradık 1 bucuk ay sonrasına verdi bide erkn gidelim orada alalım dedik özldede öle bişy olmadıgını bilmiyoduk nese doktorun eşinin söforlügünü yapmıştı eşim onu aradık aradan bizi aldı muane etti kan idrar rahim filmi istedin benden eşindende test istedi o gün verilecek kanları verdik daha sonrakileride verdik nesen sonucları topladık gittik dedi sende bi sorun yok cok az bi süt hormonların yüksek ondada bi sakıncası olmaz dedi eşimn degerleri biraz düşüktü onada 260 liralık bi vitmn verdi kullandık dediklerini yaptık olmassa bayram sonu aşılama yapalım istersenz dedi biz aşlıma icin para ayırıyorken o arada bende bi kaşıntı akıntı coklugu nese mantar enfksiyonu olmuşm bi kac gün ilc kullndim sonra bi leke halinde bi kanamam oldu saglık ocagına gittim kan istedi verdim ertesi gün alacaktım sonucu sabahına hocaya gittik hoca dedi biri büyü yapmış dedi görümcemle gittik onunda olmuyor cocugu onada büyü yapmışlar aynı kişi dedi öglen sonu ayrıldık sonucu almak icin doktor gebesin dedi ben bi degişk oldum faln sonra direk görümcemi aradım abla büyü faln hikaye hala oluyrsun diye eşimi aradım bakmadı ablamı aradım deze oluyon diye eşim geri döndü baba oluyrsun bitnm dedim aglayar iyi iyi hayırlısıyla inş dedi tamm ben eve gelince deli gibi sarılacak kutlucaz fln sanıyordum nese aldı eline sıgarasını icti faln sonra doktora msj attık böle böle sonucu faln su gün gelin dedi muane etti aşilmaya gerek kalmadı kız saglıkla al inş kucagına dedi doktr ölelikle oldu bizim suan 5 aylık olduk kızım eşm halen öle soguk ilgilsiz ama olsun kızım var o yetiyor bana 
(38 puan) tarafından
Allah size bağışlasın  :)
(174 puan) tarafından
Amin cnım saol
0 oy
tarafından
Ilk gebeligimde çok kötü hasta oldum ağzım burnum tıkandı her yerim enfeksiyon güç bela adam aldı bebi hastaneye götürdü kulak burun boğazcı 12 tane penisilin iğne yazdı onları görünce ya dedim eczacıya bana bide erken gebelik testi versene adetime 3-4 gün falan vardı neyse aldım eve geldim eşim ben gideyim de ekmek falan alayim kahvaltıya dedi iyi dedim o gidince testi yaptım tuvalete aynanın onu ne bıraktım merakından uca uca gidip gelmiş adam :) geldi testi aldı hemen bunda çift  çizgi varya bu ne demek oluyor ki acaba dedi bende hemen foto çekip ablama gönderdim bu ne demek şimdi diye pozitif manyak hamilesin çabuk bi kan testi ver dedi neyse karnımızı doyurduk gittik özelde kan verdim sonucu aldık koskocaman pozitif yazıyor ")) sarılıp ağlamaya başladık sonuç veren kız falanda baktım ağlıyor ")) ikinci hamileliğim de de bulantılarım vs vardı akintim değişmişti ama adetime daha bir hafta vardı yine gidip bir erken gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı amaa hamile değilmişim deyip testi tezgaha bıraktım yarim saat sonra falan bi baktım ki pozitif ")) hemen eşimi aradım napıyon falan diye iyiyim sen napıyon dedi napiyim bende hamileyim dedim :) güzel günlerdi 
(38 puan) tarafından
:) cok guzel hikayeler paylasildi hrrkes farkli farli yaşamış sevincini allah herkese nasio etsin eşimin  yengesi10 yildir  ve teyzesi 13 bi de kuzeni 3 yildir cocuk sahibi olamiyor tüp bebekte olmuyor allah onlarada verir insallah
tarafından
Amiinnn amin rabbim bekleyen isteyen hakeden herkese anne baba olmayı nasip etsin dünyanın en zor en büyük sorumluluğu ama bir o kadar yalan dünyanın en güzel yani evlat
0 oy
(208 puan) tarafından
Biz eşimle çalışıyorduk iş yerindeyken öğrrndim ben içime doğdu git test al dedim ben eşime aldu geldi bi yaptım test pozitf ağlamıştık ikimizde

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 527 göst.
+2 oy
56 cevap 458 göst.
0 oy
31 cevap 358 göst.
20 Haziran 2021 Aile kategorisinde Soni (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 4,485 göst.
12 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,327 soru