0 oy
1,333 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim eşimde en sevmediğim huy duygularını hiç belli etmemesi ya sizin

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen ya sevmiyor gibi ama çok seviyor 
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Çok çabuk sinirlenmesi
0 oy
(29 puan) tarafından
Çok pıt pıt etmesi ve çok anneci olması bide hiç romantik olmaması beni dışarı cikarmamasi daha ne olsun ki :))
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Evde ekmek parasi bile yokken evin su saatini borcdan goturmuslerken bu yaz zamaninda 2 gunluk aldigi parasini koatura kostura arkadaslariyla zikkimlanmaya gitmesiii deli gonul ôldür kurtul diyo ben bebekle buyuk oglumla evde perisan vaziyettwyken nasil keyif yapar delircemm
(2,840 puan) tarafından
Bisi yapamiyom oylece oturuyom elimden bisi gelmiyoki komsuluk desen zaten yok kapisina gitsem tum apartman duyar rezil oluruz allahim yardim et yarabbi delircem kiz valla
tarafından
nerede oturuyorsun canim Allah eşini ıslah etsin insallah
(2,840 puan) tarafından
İzmir canim huylu huyundan vazgecmiyi lanet olmasin
tarafından
Allah sana sabir versin canim
(2,840 puan) tarafından
Amin canim allah razi olsun
0 oy
tarafından
Fazlasıyla sinirli olması. 
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Annesine ölmesi 

Çay bardağını içtiği yerde bırakması 
0 oy
(1,816 puan) tarafından
İş yerinde kavga etse ve ya ailesiyle iki gün susmaz bu böle dedi bu böyle yaptı lavaboya gitsem bana anlatmak için yüksek sesle konuşuyo anca rahatlıyomuş
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Herşeye tamam deyip canı istediği zaman isteklerimi karşılaması ve duygularını pek belli etmemesi özellikle de üzüntüsünü 

0 oy
tarafından
Hep uykusu var :) ve hemen uyuyor bes dakika bile olsa uykuyla degerlendiriyo :) bende hemen uyuyamiyorum uyuyamayincanonuda uyandiriyorum :)
0 oy
(638 puan) tarafından
Çok sabırlı olmasına bazen çıldırıyorum. 
0 oy
(762 puan) tarafından
Kinli olmasını hiç sevmiyorum boş şeylere çok takılıyor 
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Çok kıskanç olması..:'(

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Benim kocam cok adaletsiz kendi tarafina altin gumus gibi davraniyo benim tarafima bakır muamelesi yapiyo kendi yigenlerine sevgiyle bakiyo benim yigenlerime dovecekmis gibi bakiyo bayramda 2 gun kendi sulalesini gezer benim abilerime seni goturim demez ben derim abimleere gidicem diye soylemesem hic teklif etmez kardesinin dugunune 20 milyar para harcadi bu yoklukta ama bana gelince bi yatak odasini 4 yil surdurdu 4 yil sonra aldi 
0 oy
(616 puan) tarafından
Bencil ve kararsiz olmasi hepte soylerim zTen :)
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Düzensiz tertipsiz hep ardını topluyorum. Biseyi al diyorum tamam diyor aylar geçiyor hâlâ almıyor. Ailesinin arkadaşının yanında askim bitiyor. Kölesi sanıyor şunu getir şunu götür kız nerde kaldin. Erkeklik tasliyor ve çok anaç
0 oy
(845 puan) tarafından
Futbola çok düşkün olması benide kendisi gibi yapmaya calismasi gs takımındaki adamları bana ezberletmeye çalışıyor aşırı fanatik:)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben dururken telefonuyla ask yasamasi :ermm: sinir oluyorum gece gündüz bi insan hic mi birakmaz elinden ya :angry:

0 oy
(238 puan) tarafından
En sevmedigim huyu bana haberim.olmadan birşey almasını.cok.isterim ama arar sorar şunu.aliyimmi alacaksan al niye soruyom o bana para verecekmis ben alacakmışım bense diyimki sen al ya askim.sunuda sana aldım.de 9 senedir hiç alıştıramadım ilk defa düşük tehlikem var evde yatıyorum bana pijmama almış çizgili.indada bedenimi.soruyor okuzz kocacığım benim.askim 
0 oy
(62 puan) tarafından

Trip atması :ermm: benden çok trip ariyo adam :D

0 oy
(159 puan) tarafından
Ayy ev işlerinde bana karışması :))herşeyi de bilir kurban olduğum :) bırak diyorum karışma işime nerden bileceksin lafından nefret eder :) bilemez miyim ne var bunda diyor :) hoşuma gidiyor aslında karışması ama bazen olmuyor tabi :) 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,033 göst.
26 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 673 göst.
0 oy
36 cevap 568 göst.
24 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 440 göst.
27 Aralık 2022 Aile kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu