0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir gün kurbağa eve girmişti yatağıma ben bağırdım korkudan ama ne bağırmak, en son babaannemi havalar sıcak diye akşam yatarken  giydiği kırmızı kilotla kanepenin üstünde yardım çığlığı atarken gördüm. Birde koşuyordu yer yatağından sözde bacakları tutmuyor ama bir gidişi vardı sanki maraton koşuyor. Tabi onun ve benim yer yatakları yan yana olduğu için benim yatağıma giren kurbağa onunkinede girmiştir. Sabaha kadar soruyordu acaba nereme girdi kilotla yattım kesin bacaklarımın üstünde oynadı ya Allah affetsin ergen aklıyla şey demiştim bir daha girerse sadece bacaklarınla kalmaz kırmızı kiloduna kadar gider öyle deyince korktu ertesi gün 2 don giymiş kışlık çorabının içine sokmuş paçaları öyle uyudu. Don filosu yaptı kendine hem korkunç bir andı hemde çok sinirim bozulduğu için sabaha kadar gülerek ağlamıştım 

9 Cevaplar

0 oy
(10,775 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Şimdi size bir anımı daha anlatayım=) rahmetlik ananem bize geldi sehir dısından o zaman bekarım yas 18 filan. Ben kuzenle almaya gittim bunu. Rahmetlik te zamanında rahim kanseri olmus rahmını almısşar ve işin tedavisi görmüş. Bu yuzden bagırsak ları hasarlıydı. Yani cok gelirse kakası tutamadı. Aldık kadını bindik bu sefer sehir içi belediye otobus une. Ananem demez mi cok şıkıltım yapcam simdi biz nasıl yalvarıyoruz yapma tut diye veeee 2 durak kalınca mutlu son ananem yaptııı.anam ne koku ne koku. Herkes soylemiyor kim yaptı diye. Neyse duraga geldik zor attık kendimizi. Araba belki 10 mt gitti oteye basladı ınsanlar inmeye otobus ten bu ne koku arkadasım diye. Hele biri bas bas kim şıçtı diye bagırıyordu =D o gunku utancımı unutamam. Ama hastaydı kadın napsın
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ne güldürdü ya rahmetli :D
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kız bugün kaçinci post oldu bu ayni konudan
tarafından
Vallaha bakmadım canım ara ara giriyorum ben şimdi müsaitim tamamen :)
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Kırmızı donu meşhur oldu artık babananenin :))

Ayağım tutmuyor der ama kurbağa görünce atletizim 1.si gibi maşallah:))
tarafından
Evet ya hala giyiyor Allah affetsin 85 yaşında aklı pek yerinde değil diyorum o kilot sana olmaz diyor kocaya gidicem ciddi ciddi diyor dbbsbebsjej
0 oy
(229 puan) tarafından

Geçen kurban bayramı geldi başıma :D

Bahçede 2 tane koyun vardı biri kesildi diğeri de kesilmeyi bekliyordu bende oturma odasında annemle telefonda konuşuyordum bir baktım ki çığlıklar kızıl kıyamet oldu ev arkamı dönmemle koyunla göz göze gelmem bir oldu ki hamile olduğum için herkes çok korktu ve koyunu yakalamaya geldi ben çığlık attıkça koyun beni izliyor kapının ağzında. Bende odada mahsur kaldım sonra bizimkiler koyunu yakalamaya gelince koyun da babaannemin yatağının üzerine çıktı bende ağlayarak mutfağa kaçmıştım.

O gün ağladım ama aklıma geldikçe artık gülüyorum :)) 

tarafından
Babaannen yatakta miydi ahahahaha herkes can derdinde
(229 puan) tarafından
Yok canım allahtan o salonda oturuyordu :D yoksa Allah etmeye babaanne öteki tarafı boylardı :D
0 oy
(48,482 puan) tarafından
babannelerde kirmizi donla uyusun nw bileyim ☺️ babanne dedigin kat kat giyinir pacali don basma don giyer☺️ 

bende noter diye.otele.girmistim 
tarafından
Yok benim Babanne de öyle ama yaş geçtikçe kafa gidiyordu o yüzden kırmızı kilot giyip moda diyordu vallaha
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Otobüs tıklım tıklım dolu biz nisanliyiz etraftan  Kur'an'ı Kerim tilaveti sesi geliyor  bazı teyzeler rahatsız sesten homurdaniyor benimki de etrafı arıyor kim bu babayiğit diye sonra elinde tek teli olan bir genç var kulağında kulaklık elinde de işte Okey oyunu.. Neyse eşimde diyor bak görüyor musun oynuyor ama yine de Rabbinden uzaklasmamis helal olsun çok mutlu oldum falan çocuğun hoparlörden çıktığını duymuyor zannediyor ama herkes sen mi be adam kadınlar iyice bir burun kırın edip bize bakınca ses senden mi geliyor acaba dedim eşime . O da yok canım benimki cepte nasıl benden gelsin diyor inatla bakmıyor yolun sonuna doğru bir bakti gerçekten kendinden geliyor cebinde radyo acil sen teli zaten kulaksız da radyo açıyordu. Ben bunu bir gördüm o sürat ifadesi beni aldı yerden yere attı kahkaha atmamak için kendimi sıka sıka bir hal olmuştum ama inene kadar kikirdedim o an çok komik gelmişti
tarafından
Yaa deseydin çocuk hemen okey oynuyor hemde kuran dinliyor bu nasıl bir fantazi düşünce Allaha aşkına xbejdjekskakka
(7,174 puan) tarafından
Temiz kalplidir benim kocam insanları yadirgamaz  (≧▽≦)
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ben bi ara kaynanam eltim filan ayni evde yasadik 1 2 sene . Herkesin odasi ayri tabi neyse bi gece eltimler banyoya kalkmış  evin wc si ve banyosu birdi . Neyse eltim kaynim banyo ya girmiş sirayla o anda da kaynanam wc ye kalkmış bakmış su sesi geliyo anlamış beklemis . Eltim çıkmış kaynim girmiş beklemis derken biz de gittik beklemiş.  Kadın altina edecekmis. :D sabah kalkti bize söyleniyor odama bi leğen koyucam sizin gotunuzun sevdası yüzünden altima isicektim az kalsin diye. :D az sey edin demişti:Dfddd
tarafından
Yaaa kaynanan çok enteresan bir kadınmış ama doğruyu söylemiş insan planlı programlı yapar bir gün eltin bir gün sen oldu olacak sıraya koysaydi anxjednjend
(3,794 puan) tarafından
Enterasan değil açık sözlü hic lafını esirgemez pat diye deyip hani ayıp mı kaçar utanirmi filan yapmaz oğulları ile degilde gelinleri ile alttan üstten konuşur her konuyu valla zaten oğullarına demedi bize dedi onu da .
tarafından
Canım enteresan derken komik anlamında dedim mizah anlayışı bizim gibi biraz küfürlü bizde öyle şeyleri çok kullanıyoruz dbejdbejd
(3,794 puan) tarafından
Ha evet bak o konuda enterasan evet acayip güldürüyor bizi . Birinde de sutyeni düşmüştü balkondan komşunun başına:D
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bekarken pazara gitmiştik pazarda güneşlik gibi çadırlar var ya tezgâh da kot pantolonlara bakıyordum birden kafamdan aşağı geçmişti cadirin içinde kalmıştım tek başıma bir cikardilar herkes bana bakıyor çok utanmıştım o günden sonra pazara hiç gitmedim 10 sene oluyor :D birde eşimle aynı iş yerinde çalışırken eşimle eve gelicektim arabaya bindik eşim arkadaşları ile konuşuyordu camdan tam da o sırada çim sulama başlamıştı bende telefonla oynuyordum kafamı kaldırmamla eşimin cami açması ve çim sulama beni su içinde bırakmıştı herkes yıkılmıştı gülmekten :D

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 859 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,914 göst.
0 oy
41 cevap 1,973 göst.
20 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 364 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu