0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Özel sebeplerden ben 2gün şehir dışındayım. Eşim evde tek kaldı. Evde kuş ve kedimizde var.Eşim ve annesi birbirine düşkün.Annesi yemeğe çagırır, bizde kal gecede der. Oglunun kalması hoşuna gidiyor.Ben eşimin evinde kalmasını istiyorum. Yemeğe falan gitsin ama kalmasın. Sizce? İleride benim atamam da olabilir. 3 4sene başka şehirlerde idare etmek zorunda kalacağız. Evine alışsın istiyorum 

28 Cevaplar

+2 oy
(25,224 puan) tarafından
İstediği yerde kalabilir 
-Reklam-
+2 oy
(4,089 puan) tarafından
Kalsın ya annesi sonuçta ne olacak özlem giderirler niye hiç anne değilsiniz gibi davranıyorsunuz özlemez misiniz hiç 
+1 oy
(3,200 puan) tarafından
Evde yalnız kalmasın annesinin yanında dana güvenli:) 
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Ben evde kalmasını isterim
(169 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Öyle bi anlattın ki eş değilde çocuk sandım,:D 

Canım yani çoğu erkek kendini pek idare edecemz yemeği bulaşığı filan o yüzden kalsa da sorun olmaz ben ayda 10gunlugune annemlere giderim eşim evde kalır bazen yemeğe bile gitmez evi ona daha rahat geliyor diye ama kalsa da sorun olmaz bana niye olsun ki 
(169 puan) tarafından
Canım eşim ben gittim ya. Bulasıkları yıkadı, çamasırı yıkadu, elektrik tuttu. Elınden iş gelıyor. Öyle becerıksoz degıl
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Evde kalsın isterim 
(169 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(119,001 puan) tarafından
kendi evinde kalsin yaa
(169 puan) tarafından
Dimi yani
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Keşke anasında kalsa valla benimki evi mahvediyor benim ailemde eşimin ailesi de aynı şehirde biz 1 saatlik uzaktayız ama eşimin işi yoğun diye çok gidip gelemiyoruz şimdi yarın annemlere gidicem pazartesiye kadar kalıcam keske eşim de annesigile gitse çünkü evde yemek yapıp yemez yemek yapsam ısıtıp yemez o yüzden çok kalamiyorum kalsam da aklım kalıyor 
(169 puan) tarafından
Canım eşim aşırı titiz ve becerıkli.Arkamdan elektrik falan tuttu eve. Benden kat kat temız biri. Ama annesı fırsat bu fırsat hadi paşam gel bize kal yatılı dıyebılır
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Ben insin annesinde kalsın isterim ama eşim kesinlikle inip kalmaz ben çok kez annemde kaldığımda eşim yemeğe bile inmez annesine evde Kendi çapında yapar yer
0 oy
(2,593 puan) tarafından
yeni evliyken bende arkadaşımın düğünü için şehir dışına gitmiştim zaten kayınvalidemle aynı binadayız ama eşimde evde kalmış hatta salonda uyumuş bir kere de anneme gitmiştim 2 günlüğüne o zaman da salonda yatmış evde kalır ama yatağa bile geçmez 
(169 puan) tarafından
Evınde kalsın ıstıyorum bende. Bekar gıbı annede kalmasın
(2,593 puan) tarafından
direk böyle dersen belki evde kalacağı varsa da kalmak istemez mesela evi boş bırakma kediyle kuşla ilgilen falan desen
(169 puan) tarafından
Canım kedi yalnız kalamıyor aglıyor zaten.Kuşların yemi falan var.Ama gene de gece evınde yatmasını ıstıyorum ben
(2,593 puan) tarafından
öyle söyle o zaman canım kediyi yalnız bırakma korkmasın diye ama bence çokta üsteleme
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bir haftaligina istanbul a gittim daha ikinci gün kaynanam aradı senin ben kadinligina bilmem ne yaparım benim oğlum burda hasta yatıyor sen orda s.k mi arıyorsun dedi ben giderken eşim hasta değildi bu bir ikincisi gezmeye gitmemiştim gelinimiz epilepsi hastası atak geçirdi evde tek kalmasın diye gitmiştim ama laf dinlemedi ben ne yaptım aradım eşimi çık gel yanıma dedim oda iznini aldı çıktı geldi gelgelelim hastalığına kaynanam bozuk tavuk pisirmis bizimkide zehirlenmis anlatabildim mi acaba yemeğini bile evinde yesin bence bırak yatıya kalmayı 
(169 puan) tarafından
Bencede canım. Bugün gitmedi zaten evındr. Yarın gıder belkı. Bakalım gece orda mı kalacak evde mi?
(3,832 puan) tarafından
Evinde kalsın ya ne işi var orda
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Birliktik yemeği yer çıkardı yukarı öldürsen duramazdı annesinde.
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben su an sehir disindaym. Esim tek kalıyor. Zorlanıyor. Kimsemz de yok. Doguda. Annesigil orda olsa yardmci olurlar rahat eder. Ben sorun yapmam
0 oy
(3,740 puan) tarafından
,4 gün hastanede kaldım eşim hep evdeydi 
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Ben olsam annesinde kalsin derim çunku evi mahvediyor tek kalinca. 
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Ben yokum soncta istedigi yerde kalabilkr
0 oy
(7,639 puan) tarafından
Eşim benden bağımsız aklı olan bir birey olduğu için kararlarını kendi verebilir istediği yerde kalabilir. Elin evi değil sonuçta 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Evde de kalır annesinde de sorun yapmam
0 oy
(337 puan) tarafından
çok abartmışım bence bu kadar kasma yani kız arkadaşında kalacak gibi lanse ediyorsun
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben evde degilsem istedigi yerde kalsin bak baska sehre gitme ihtimaliniz var dansi varken kalsin doysun..

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,130 göst.
2 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Herşeye rağmen (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 332 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 440 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 915 göst.