+1 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

İsmim Fatma eşimin ismi Battal kızım olursa koymayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz bize uygun olmasını istiyorum AMİRA,FEYZA,ALYA,HAFSA, ESİLA,LİNA,LİYA,ZÜHRA,NİSAN,AFRA, ECRİN, YÜSRA,RAVZA teşekkür ederim ♥️

17 Cevaplar

0 oy
(785 puan) tarafından
Fatmaya Zehra daha çok uyar bence 
tarafından
Bncede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yusra kesin koy inşaallah. Kolaylık demek arapça da. İsimlerin kişiler üzerinde etkisi vardır kolay bir evlat olur inşaallah:) sare de olabilir. İbrahim aleyhisselamın eşinin ismi ...
0 oy
tarafından
Yusra guzel.    
0 oy
tarafından
Hafsa yada yüsra bence diğerlerini sevmedim 
0 oy
(712 puan) tarafından
Yüsra kuzum gorumcemin kızının ismi gerçekten herseyiyle hem kolay bi bebekti hemde zorluk çıkarmayan bı çocuk oldu gerçekten isimlerin anlamları çok önemli 
0 oy
tarafından
Hafsa kızımın adı ♡

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Fatma ya Hira Ve afra da güzel olur 
0 oy
(665 puan) tarafından
Daha sonunu okumadan aklımdan yüsra geçti kız hayırlı evlat olsun inşallah...
0 oy
(1,314 puan) tarafından

Ecrin güzel geliyor kulağa <3 benimde bir kizim var ben zerda koydum  

0 oy
(2,692 puan) tarafından

Feyza, Hafsa, Yüsra, Ravza ve Zühra değil de Zümra... Zamanında benimde en çok düşündüğüm isimlerdi :)

Hafsa ve Ravzanın söylemesi zor geldi. Diğerleri eşitti. Feyzayı seçtim <3 içim kaynıyo şuan o isme, kızımdan ötürü <3

0 oy
(308 puan) tarafından
Ben kızım olsaydı Zümra ( güzel,iyi ahlaklı ve Bilgili kadın olarak geçmekte ) koyacaktım ama kısmet oğlum olucak nasipse :) 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Hafsa ismi Fatma ismi ile uyumlu
0 oy
tarafından
Ravza kızımın ismi anlamı cennet bahçesi yeşillik alan demek benim ravza da cennet bahçesi gibi hele gözlerinin mavisi bin kere maşallah pamuguma benim "))
0 oy
(40 puan) tarafından
Benim kizimin adi yusra  adi gibi kendide bana cok kolay bi evlat oldu su zamana kadar masallah
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Benm kızmn adı Fatma Ceren eşm koydu
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Hafsa ismini beğeniyorum ben, eşim istemedi diye koymadık ama seviyorum ben ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 321 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 456 göst.