0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Arkadaşın kendisi ölmüş üzüldüm ama ne yazicam bilemedim sizce denir mi???

9 Cevaplar

+1 oy
(27,177 puan) tarafından

Yani Denir oda bir canlı.

Günümüzde abes kaçıyor ama bence bunda abes birşey yok.

Denir yani sonuçta evde bir insan gibi yaşıyordu

-Reklam-
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Denir tabii ki o da aile bireyi
+1 oy
(3,832 puan) tarafından
Benim kuşum ölmüştü yavruyken almıştım 13 sene yaşadı öldüğünde çok ağladım kimse aramamısti bide dalga gectiler ağladım diye çok üzülmüştum ara bence 
+1 oy
tarafından
Denir tabiki oda allahın yarattığı bir varlık 
+1 oy
tarafından
Denir tabiki öyle merhametli bi Peygamberin ümmetiyiz biz Efendimiz kuşu ölen bi coçuga başsagligina gitmis bi Peygamberdir sizde gidin tabiki bu sünneti devam ettirmeniz cok hoş olur bnce
0 oy
(551 puan) tarafından
Benim evcil hayvanım öldüğünde bana demişlerdi sonuçta onları artık ****** gibi değil evin bı parçası gibi görüyoruz neden denilmesin ki dalga amacli iğrenç insanlar var basın sağolsun derken kelimelerinde ima olanlar onlardan bahsetmiyorum.. çok üzüldüm diyerek onunla duygularını paylaşmasını isteyebilirsin canım 
(12,264 puan) tarafından
Çok üzüldüm basın sağolsun dedim :( zaten dalga amaçlı değil tabiki
(551 puan) tarafından
Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın canım her geçen gün insanlar biraz daha gariplesiyor Allah'a emanet olun
0 oy
tarafından
Sen ona dünyadaki hayatı dört dörtlük yaşattın,çok güzel ve cok ilgili bir arkadaş oldun ona o yüzden şimdi sakin üzülme onun senden isteyeceği de budur inan ki,simdi başka hayvanlara yardım et hem kafan dağılır hemde onun için  biseyler yapmış olursun,emin ol konuşabilseydi oda bunu isterdi❤ insan taziyesiyle ****** taziyesi bir arada oldu gibi bisey ama istediğin yeri düzenle bacım☺
(12,264 puan) tarafından
Kopyalama yaptım ♥️♥️
tarafından
Isine yaradiysa ne mutlu bana bende hayvanları cok kedi yavrusu köpek yavrusu bir sürü ****** büyüttüm öldüklerinde insandan bi parça kopuyor o yüzden onu çok iyi anlıyorum ve kafanı dağıtmak için en iyisi başka bi ****** oluyor kuzum
0 oy
(3,456 puan) tarafından

Peygamber efendimiz kuşu ölen bir çocuğa baş sağlığına gitmiş denir canım:)

0 oy
(580 puan) tarafından
Denir tabi oda bir canlı 

"Başın sağolsun" acın yaran çabuk iyileşsin anlamına gelir söylenir tabi.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 165 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 368 göst.
8 Eylül 2018 Aile kategorisinde Dertli (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
103 cevap 2,120 göst.

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı