0 oy
670 göst.
Aile kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar olduğum ilçeyi evi semti komşuları vs buranın hiç birsey ini sevmiyorum burdan taşınmak.istiyorum eşimi nasıl ikna edebilirim lütfen akıl verin evimiz kira şu an

4 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Depresyona girersin zamanla aranızda kavgalar başlar kendiliğinden taşınır acele etme
(118,978 puan) tarafından
puhahhahah
(253 puan) tarafından
Aynen öyle sanırım
-Reklam-
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Oturup konuşarak esini sen daha iyi tanıyorsun dur yani

(253 puan) tarafından
Sürekli konuşuyorum canım ya deprosyqna girdim sonunda
0 oy
tarafından
Mutsuz oldugunu ve mutsuzluğununda onlara  yansıdığını söyle cnm benimde başıma gelmiştı çünkü:))
(253 puan) tarafından
Söylüyorum canım yq
0 oy
tarafından

Beni seviyor musun de evet der benden ayrılmak ister misin de hayır der ama ben bu semti ve evi sevmiyorum ayrılmak istiyorum burdan de konuyu alakasız bir şekilde aç istediğin yere bağla bebeğim :D:Dkafaları karışıyor böyle,o zaman daha çabuk ikna oluyorlar 

tarafından
Dene dene☺☺ise yarar inşallah
(253 puan) tarafından
Insallah valla burdan taşınayim sana bol bol dua ederim❤
tarafından
Bende sana bol bol dua edeyim de taşın bari kuzum❤❤❤inşallah hersey hakkında  hayırlısıyla olur kuzum☺☺
(253 puan) tarafından
Ay canım benim valla dua etsen benim için çok çok iyi olur beni görsen deprosyandayim ne oturduğum ne yaptığımın tadını alıyorum valla amin canım benim ❤❤
tarafından
Canın sıkıldıkça yaz kuzum bende tekim 50 dairelik apartmandayiz ama 2 aydır kimse ile tanışmadım bile evde tek tabanca takılıyorum,sokağa çıksam kaldırımlara bile masa sandalye atmış erkekler kesinlikle rahat yürüyemiyorsun o kadar acayip bi yerki 4 sene daha burdayız ama iyice ev kuşu olurum herhalde eşim de zaten kıskanç bi de onları görünce hiç tek çıkmama musade etmiyor,bende senin gibi depresyona girerim sanırım canımın icj en sonunda ama benim taşınma şansım da yok karakola yakın burası ve her taraf aynı zaten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 222 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (832 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 498 göst.
5 Nisan 2020 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 2,071 göst.
0 oy
8 cevap 231 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu

377,142 soru

11,286,762 cevap

34,694 kullanıcı

...