0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün gece 2 de uyudu. Gece 2den sabah 7.30 kadar abartmıyorum 20 defa kalktı. 7.30 dan beri daha uyumadi ya daha beş aylık olmasına bir hafta var:ermm: çıldıracam bu çocuk niye uyumuyo susmuyo ☹️ kırk bin tane doktora gittim gelişimi iyi ama hep ağlıyo ne yapmalıyım bilmiyorum:ermm: ben annelik yapamıyorum iyi bir anne değilim ben:'(

11 Cevaplar

0 oy
(4,725 puan) tarafından
Gündüz uykusu nasıl peki ?

Gündüz uykusu gece uykusunun mayası derler. Ne kadar iyi uyursa gece de o kadar güzel uyur genelde bebekler
tarafından
Cnm sabah 7.30 da kalktı daha uyumamış delirecem ne iş ne yemek ben zaten insanlıktan çıktım. Ya lavaboya bile gidemiyorum baş bas bağırıyor sanki bir yeri kopmuş ya
(4,725 puan) tarafından
Bol bol temiz hava aldır, belki onu rahatsız eden bı ağrısı vs vardır yoksa mümkün değil uyuması lazım
tarafından
Balım gerçekten bir sorunu yok kaç doktora götürdüm bişey yok getirme bu hastalıkta çocuğu diyip yolluyolar. Kan tahlili idrar tahlili yapıldı flimi çekildi yok yani ☹️ağrı kesici veriyorum diş jeli aldım sürüyorum ☹️ne yapacağımı şaşırdım kaldım
-Reklam-
0 oy
(12,910 puan) tarafından
Diş mi çıkartıyor acaba kız ? 
tarafından
Kuzum doğduğundan beri aynı ya ☹️ diş jeli aldım sürüyorum.
(12,910 puan) tarafından
Uykuyu sevmeyen bebekler var kuzum ya :( benimki de sevmez artık yerde uyuyup kalıyorum inan
tarafından
Kuzum iki dk kucagimdan inmiyo bayilacam başına bişey gelecek diye korkuyorum ya ☹️ gece artık eşime verdim dedim ben kendimde değilim gerçekten cinnet evresindeyim ☹️
(12,910 puan) tarafından
Daha büyümesi var en azından esin bakıyormuş benimki çok çok zorda kalmazsam alıp bakmaz ki istese de kızım izin vermiyor adam sallamaya gidiyor ağlıyor istemiyor gece 3 4 saate kadar ayakta uyumuş kalmışım belim ağrıyor kaç gecedir
tarafından
Çok şükür bakiyo cnm zaten eşim bakmasa galiba katil olacam kendimi öldürecem artık ya ne yapsam olmuyo ☹️
0 oy
tarafından

Kelin ilacı olsa başına sürermiş 

Bilmiyom :'(

5 Ay 12 günlük benimkide 

tarafından
Offff ne olacak böyle yada ne kadar dayanabilecem acaba ☹️Allah sabır versin hepimize inş ❤️
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Merk etme canm yalnız değilsin ne çekiyorum Bi allh Bi ben biliyorum hepimize sabır diyorm inan bu sabh ağlayrk eşime dedim al şu çocuğu yoksa çıldrcam artık dye 1 saat ağladım düşn yani çk yorldm benmki 8 aylık olacak neredeyse senn gbi doktra da gittim herşy norml dedi bnm çocuğum 2 yaşında oda uyumyo dedi geri gönderdi inşallah büytne kadar tımarhanelk olmam
tarafından
Ben ruh hastası oldum artık cnm ya☹️ sürekli ağlıyorum uykusuzluk yorgunluk mahvetti beni ☹️ inan artık ne yapacağımı şaşırdım kaldım ☹️
(4,067 puan) tarafından
Aynı canm aynı ben 4 gündür bak abartmıyorum 3 er saat anca uyuyormdr başka uyku yok :(
tarafından
Rabbim yardımcımız olsun inş cnm ☹️
(4,067 puan) tarafından
Amn inşallah
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ağlarlar güzelim benimki 10 aylık daha 4 gündür uyumadık gözümü kapatsam bayılcam uykusuzluktan kafam dişim çatlıyor ama uyumuyo kucaktan inmiyo babayı da istemiyor sadece bende perişanım ama napalm oldular bir kere sabredeceğiz sonrası çok güzel olacak az daha dayan. Çok da iyi bir annesin çünkü bebeğinin biricik annesi sensin üzme kendini sen çok güçlüsün ♥️
tarafından
Rabbim hepimize sabır versin inşallah cnm ❤️ Allah tez zamanda düzene koysun inş bebişleri ya☹️
0 oy
(16 puan) tarafından
Diş sıkıntısı olabilir canım birde gazı felan da olabilir yatmadan bir zeytinyağı ni hafif ılıtıp  karnına vücuduna masaj yapıp birde öyle yatır bakalım hatta öncesinde duş aldirabilirsin benim oğlumda hep öyle uykusuz du şuan iki yaşında ve memeyi kestik rahatladık şükür merak etmeyin bunlar geçecek inşallah rabbim güç kuvvet versin inşallah
tarafından
Kuzum denedim kim ne derse yapıyorum ya uzayda şu var deseler onuda deneyecem artık ☹️
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Uyku duzsni var mi canim uyku araliklarina dikkat ederek uyutmalisin..
tarafından
Sıfır uyku cnm Allah şahit en uzun uykusu beş dk ya ☹️ ya ne yapacağımı şaşırdım kaldım ☹️
(1,950 puan) tarafından
5 ayliksa 2 saatte bir uyutmak gerek canim sabit saatte uyandırıp araliklari dene boyle. Uzar uykular. 45 dk uyuyorsa da uzatmak için çabala. Al kucagina tekrar uyut. Uyuyorlar.
1 hafta dene bak gör dua edeceksin..
tarafından
Kuzum inan ki yapıyorum emziriyorum altını degisiyorum oynuyorum bakıyorum zaman dolmuş unuturum diye alarm bile kurdum. Beşige koyuyorum çarpılmış gibi agliyo kucağıma alıyorum istemiyo ayağımda sallıyorum istemiyo .
(1,950 puan) tarafından
Allah allah atak var o dönemde ama ona mi denk geldiniz acaba.
tarafından
Olabilir mi bilmiyorum ki kuzum ya☹️
(1,950 puan) tarafından
Rabbım yardimcin olsun canım.
tarafından
Amin inşallah cnm Allah razı olsun inş ❤️
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Canım hiç olur mu öyle şey, sen iyi bir annesin çünkü bebeğini düşünüyorsun. ❤️ Belki de dişleridir, belki gaz bilmiyorum. Ama benim ki de gece sürekli kasılıyor ağzından emzik düşsün hemen uyanıp ağlıyor... Ne diyim ki Allah sabır versin ve Allah yardımcımız olsun. ❤️
tarafından
Amin inşallah kuzum tşk ederim Allah razı olsun inş senden ❤️☹️
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm benim kizimdada olmuştu 4 aydan sonra uyku rekreasyonu diye bişe varmış tamamen uykusu bozuluyor. Sonrasında da diş sorunları büyüme atakları devreye girince. Belli bı süre böle devam ediliyor. Allah kolaylık versin cnmm
tarafından
Amin inşallah cnm tşk ederim Allah razı olsun inş ❤️
(671 puan) tarafından
Hepinizden cnm. Biraz daha sabır. Annelik çok zorrr ..
tarafından
Evet baya zormuş ☹️
0 oy
(1,161 puan) tarafından
oho  benim kizim  15 aylik surekli uyumaz  hayla  uykusuz  doktorlara gitdim hepsi ayni sozu der senin kizin aglayan bir kiz  mizmiz  yani hep sabahdan aksamada miz miz aglar  hic mutlu olan bir bebek diyil 5 dakika  surmez  oyun oynamasi mutlu olmasi hep aglama  pesibde
tarafından
Benimkide öyle kuzum ☹️ Rabbim yardımcımız olsun inş ❤️
0 oy
(31 puan) tarafından
Oku nazar olmustur
tarafından
Onuda yapıyorum cnm ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 118 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy