0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Dün gece kestım bıdaha emzırmedım ve tas gıbı oldular bugün çok az sağdım ama sağ taraf sıkılmıyor çok kötü hafta sonu ılacta alamadım halsizlik  agrım olmasın dıye 4:5gıbı mazejık ıctım bıde ada çayı ıctım bugün ıkı bardak süt kesılsn dıye. Akrabamda o çok sıskın olan göğsü geçe uykusunda ver ceksın rahatlatsın bı kere gene verme bıda 2:3gece öyle yap bıda ceker dedı ama ben bunları ıctım dokunmasın dedım oda bılemedı napım

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen verdikçe süt girer zaten bende kesiyorum şuan şişkinlik gidiyor ağrı hafif kaldı oda gider emzirme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlaç almışsın verme canım.kendin azıcık sağ.sonrs gogusunu sar. 
tarafından
Tülbentle mı sardın canm
tarafından
Nasıl sarılacak Bi bilgi verirmi siniz bnde kesiyorum da
tarafından
Suan heryerım titrıyor
tarafından
Sağ canım az ateş sıtma yapar. Sağlık ocağına danışarak sütun kesilmesi için ilaç yazdira bilirsin.
tarafından
Canım gogusunu boşalmadan az sağ damarların şişiyor o gitsin. Sonra tülbent çarşaf gibi göğüs bolgeni kaplayacak şekilde sar. Gevşek olmasın. Süt kanalları baskı olunca süt üretmez
0 oy
(516 puan) tarafından
Ezmrirsen yeri dolar canim emzirme madem birakri ama keske kademeli biraktirsaydin :( hem bebise zor olmazdi hemde sana eger kademeli birakir diyorsan emzir yavas yavas biraktir ama birdaha zorlanirim diosan sadeve kendini rahatlatacak kadar sagabilirsin manurl pompa varsa onunlada sagabilirsin ama sadece kendini rahatlaticak kdr
tarafından
Kademeli bırakmadı canm denedım böyle daha ıyı
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Sakin verme majezik içmişsin. Beyaz sabunu rendele pamuğa koy sutyene sıkıştır ucuna değsin sabun. Eğer sağmayız  sütü çıkaramadıysan beyaz sabun çeker. Bende 10 gün önce kestim ordan biliyorum annem demişti. Bu dedigimi yapmadan önce bi sıcak suya tut göğüslerini 5 10 dakika gevşetsin 
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım beyaz sabunla sabunla akar bide taze nane koy göğsüne 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mercanbuse (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
0 oy
3 cevap 67 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu