0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Nasılsınız napyosunuz Bakalım ☺️

30 Cevaplar

0 oy
(1,161 puan) tarafından
simdi uyuyacam canimm bende
tarafından
Uyu gülüm uykun varsa☺️ Allah rahatlık versin ♥️
(1,161 puan) tarafından
oho o kadar varki kizimi uyutdum anca
-Reklam-
0 oy
tarafından

Acliktann uyuyamiyom:D

tarafından
Yaa helal olsun valla damla baya azimli çıktın hayran kaldım azmine biraz benide gazla yaa kaç aydır diyete giremiyorum :D.d
tarafından
Aman  girme zaten pişmanım lan ahahaha
tarafından
Niye olum gitmiyomu kilolar yoksa açmı kalyosun diye pişmansın :D hala alışmadınmı yaa açlığaa ben bi diyete girsem gerisi gelicek ama giremiyorum hep erteliyorum ahahah:D.d
tarafından
Yav gidiyorda ömrümde  gidiyor esime yaptigim yemeklere bakip duruyom  cok zor cok
tarafından
Ay seni çok iyi anlıyorum yaa bende İsveç diyetindeyken 13 gün boyunca eşime mis gibi yemekler yaparken ben tatsız tuzsuz minnacık şeyler yiyodum gerçekten çok zor yemeği pişirirken bile insanın canı çekiyo valla ben tadına bile bakmıyodumm işkence gibiydiii
0 oy
(146 puan) tarafından
2 bebe uyuttum eşimi işe yoladım ve yattım :-D uyumayı bekliyorum
tarafından
Uykun yok sanırım :D benimde uykum yok yaa
(146 puan) tarafından
Nerde uyku sabah ***** gibi oluyorum gece yatmak bilmiyorum :D
0 oy
tarafından

Gocamı bekliremm :D

tarafından
Benim kocada uyudu canım sıkıldı valla :D
Seninki nerden geliyo iştenmi gülüm
tarafından
İşte aşkım 13 dk si var damlar çay yaptım bekliyorum paşamı ❤️☺️
tarafından
Dakkalar bile sayılıyo haa :D .d
Maşallah maşallah ☺️♥️
0 oy
tarafından
Ben ben ben.. Berbat bir halde eve dönüyorum... 
tarafından
Nerdeydin neden berbat bi haldesin dökül bakalım gülümm
tarafından
Arkadaşımdaydık. Büyük kız karnım ağrıyor diyip duruyordu. Benzinliğine girmiştik. Tam o anda bebek memede iken bir kusmaya başladı. Nasıl arabayı kızı temizledim bilmiyorum. Ayağımda ayakkabı yoktu çorapla bir de.. Bir şekilde çıktık yola. Yine kustu. Bebek ağlıyor kız kusuyor..  Şimdi ikisi de uyuyor. Nihayet trafiği atlatıp köprüyü geçtik. Eve yaklaştık ama benim pil bitti. Çocuklarım sağlıklı olsun da bu yorgunluk da geçer....
tarafından
Aynen gülüm yorgunluk gelip geçici valla çocuklarımız herşeyden önemli canımızı bile veririz ☺️
İyimi gülüm kızın şuan neyi varmış ki hastaneye götürdünüz mü ?
tarafından
Yok kuzum yol üstü hastane bulmamız imkansızdı. Uyudu kendine geldi elhamdulillah. İshal istifra salgını varmış zaten, ondan sanırım bizim kızın durumu da. Sabah da devam ederse götürürüm. Şuan iyi uyuyor elhamdulillah
0 oy
tarafından
Ah ne sarı japon dertler uyuturmu insani
tarafından
Gülümm Rabbim gönlüne ferahlık versin lütfen artık üzme kendini bebişini düşün herşeyi oluruna bırak bak bakalım ne oluyo ve ne olursa olsun güçlü ol sen artık bi annesin yavrunu düşünmen lazım inan insan herşeyden önce kendini düşünmeli ve kendini sevmeli o yavruda senin canın ciğerin yani boşver kocayı o zaten çekeceğini çekiyo onun da durumu iyi değil neden hapiste peki bunu öğrenebilir miyim ne suçu var
tarafından
Suçu yok işte suçu olsa simdide bırakıp gitmiştim onu....
Artk bebeğime iyi bir anne olmaya calisicam ağlamayı bıraktım son göz yaşımı mektupla birlikte akıttım aklım başıma geldi
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Stresten uyku yok kaç gündür ya.  Ev taşıma işimiz var hayırlısı ile halledeydik bi 
(2,782 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım☺️
(3,794 puan) tarafından
Hayırlısı ile taşınıp bi yerlessek inşallah ya acayip stres basti acayip
tarafından
Off gülüm yaa ev taşımak çok zor yaa Rabbim yardımcınız olsun inşaallah
Hayırlısıyla evi taşıdıktan sonra birilerinden yardım al bence düzenlemek için
(2,782 puan) tarafından
Uzak mesafe mi taşınıyorsun canım hallolur yaa o kadar stres olma hasta olursun Allah korusun. Benimde stresli geçiyor ister istemez yapıyorsun ama mecburen gidecek bu eşyalar diyorum geri kendi kendime. Bide biraz riskli bi gebelik geçiriyorum düşün. O yüzden sıkıntı etme kendine.
(3,794 puan) tarafından
Amin amin canım.  Allah'ım kolaylık versin hayırlısı ile tamamlasin . Uzak degil fazla ama gene de zor ya bide okula giden çocuk var maddi olarakta zora soktu bu ev işi bizi bu ay nasil geçecek bakalım hayırlısı olsun .
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Uyuycam birazdan 
tarafından
Allah rahatlık versin inşaallah ☺️
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Yarinnn okul varrrr nasil uyurum alismistik gec yatmaya gec kakmaya suan erken kalkicagim aklima gelinceee karnima agri giriyorrr 
tarafından
Erken kalkmayı bende hiç sevmiyorum yaa sabah uykusuna Aşığım ben♥️
Bende sabah erken kalkıcam anneme gidicem kahvaltıya çağırdı erken gelmezsen kapına dayanırım dedi sabah erken kalkmaya alıştırmaya çalışıyo beni benimde düzen bozuldu geceleri uyuyamıyorum :D
(1,358 puan) tarafından
Sen gine annene gitcnn ben okul okul gezicm kiz orta okul oglan 4 siniff kucuk nasil kalkicak acabaa aklimda deli sorularr erken kalmak iyi aslinda amaa ben beceremiyorummm yaa
0 oy
(312 puan) tarafından
Biri emiyor diğerini beşikte ayağımda sallıyorum uyurlarss erkenden bir kahve keyfi yapıp.bende yatacam 
tarafından
Allah bağışlasın gülüm Allah yardımcın olsun inşaallah iç kahveni yorgunluğunu alır ama uykunu da alabilir☺️
(312 puan) tarafından
Yok uykumu almaz alisik bunye kahveyi içer kendi yastigimi bulduğum dakika giderim  amin canım insllah buyurlerse bir o tarafıma bir bu tarafıma yatacagim agriyacak kemiklerin yatmaktan insallah
0 oy
(712 puan) tarafından
Annemle kardeşim bizde çay içiyoruz :) 
tarafından
Afiyetler olsunnn anneyle kardeşle sohbet muhabbet çok iyi oluyo yaa biz her bi araya gelişimizde koyu sohbete gireriz kahkahalar atarız ☺️☺️
(712 puan) tarafından
Aynen kuzum şimdi uyuma sırası bizde :)
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Oğlum yeni uyudu bende birazdan yatarım
tarafından
Yat gülüm Allah rahatlık versin ☺️
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Çayımı demledim eşimi bekliyorum
tarafından
Afiyetler olsunnn ☺️ işten geliyo sanırım
(2,030 puan) tarafından
Aynen cnm
0 oy
(3,515 puan) tarafından
Eşim ve meleğim uyuyor ben uyumamak için direniyorum neden bende bilmiyorum canım sıkılıyor uyumak istiyorum ama uyuyamıyorum yatağa yatsam uyurum ama ayağım yatak odasına gitmiyor :D :D 
tarafından
Ahahahah uykun yok ondandır yaa uykun olsa çoktan atmıştın kendini yatağa :D
Benim kocamda uyudu ama prenses hala uyanık TV'den çocukların videolarını izliyo ☺️ benimde hiç uykum yok ve tatlı krizine girdim ne yapıcam bilmiyorum :D
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Araştırma yapıyorudum 16 aylık oğluma kahvaltı tarifleri bakarken en son buraya yolum düştü 
tarafından
Bebişinin iştahı iyimi yiyen bi bebekmi gülüm
(4,698 puan) tarafından
Önceden belli şeyleri yiyordu bu ara hiç birşey yemek istemiyor
0 oy
tarafından
Yarın doğuma giricem uykum yok bacım basım çatlıyor ağrıdan
tarafından
Yaa şimdi çok heyecanlısındırda ☺️☺️
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah gülüm
Başın neden ağrıyo ki sitres mi yaptın acaba korkun falan mı var ?
tarafından
Vallaha ne yaptım bilmiyorum ki basım çatlıyor
0 oy
(224 puan) tarafından
Çocukları uyutmaya çalışıyorum ikisinide salladım ikiside uyumadı deli olacam şimdi oynuyorlar bende TLF alıp buraya bakim dedim 
tarafından
Benim kız da uyumadı TV'ye bakıyo kapatamıyorum da ağlıyoo :D .d
Bende kendi haline bıraktım artık ne zaman uyursaa benim zaten uykum yok birazdan kalkıp kendime kahve yapıcam
0 oy
tarafından
Bebegimin tekmeleriyle ilgileniyorum ❤️
tarafından
Yhaaa ne güzellll ☺️☺️
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah gülüm ♥️
tarafından
Amiiin canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(1,465 puan) tarafından
44 günlük kızım var başını bekliyorum korkuyorum uykusunda kusar eder diye :// 
tarafından
Allah bağışlasın gülüm Allah yardımcın olsun yan yatır yanında uzan dinlen sende ☺️
(1,465 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler öyle yapıyorum az az dinleniyorum :)
0 oy
tarafından
Hastaneden geldim cnm
tarafından
Hayırdır gülüm kim hasta ?
tarafından
Kızım hasta cnn hem diş hem soğuk algınlığı hiç durmuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 408 göst.
25 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 382 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde elif merve❤yusuf (2,181 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 222 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,695 soru

11,207,924 cevap

34,512 kullanıcı

...