0 oy
633 göst.
Moda kategorisinde (190 puan) tarafından
Eşinden habersiz kapının önüne çıkmak günah ya. İzin almak hiç huyum değil birde herdefasında aramayı unuturum. O yüzden akşam gelince gittiğimi söylerim bazende unutur söylemem. Oda Bi kere bile neden haber vermeden gittin demez. Sizde durumlar nasıl? 

48 Cevaplar

+1 oy
(1,438 puan) tarafından
Vallah ben alıyorum zaten yanlız gitmemi sevmez.kendisi ile giderim her yere
(190 puan) tarafından
İzin almanız iyi bir şey. Bende alışkanlık oldu galiba. Oda sorun yapmayınca. Birde gideceğim yerler belli sanırım o yüzden bu rahatlık :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ohoo cidden böyle herşeyde izin mi alicaz .
(190 puan) tarafından
Aynen canım. Bilemedim. ://
0 oy
tarafından
Ben izin değil de haber veriyorum habersiz bir yere gitmem
(190 puan) tarafından
Ani bir yere gitmen gerekse bilemi
tarafından
Evet canım içim rahat etmez
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İzin almıyorum yarın ben şurada olacağım haberin olsun diyorum yada yanına geliyoruz diyorum eşimde izin almaz şuradayım der şuraya gitmem gerekiyor der bitti 
(190 puan) tarafından
Diğelim ani bir yere gitmen gerekse bilemi. Bilemedim şimdi. Bazen arkadaşa komşuya ablasına yengesine giderim yada markete pazara. Haber vermem yani gelince söylerim çoğunlukla
(4,698 puan) tarafından
Haber vermem arasa haberi olur ani olan şeylerde mesela pazara giderim ararsa o zaman haberi olur
0 oy
tarafından
Normlde hep evdeym hiç biyere gitmem ama gittiğimde ona söylerm şu yere gidicm veya buraya gidicem diye haberi olsun sonra söylemesem habersiz gitsem trip atar kızar tek gitmyrm annemle beya ablamla giderm biyerlere
(190 puan) tarafından
Tirip atan gillerden galiba.
tarafından
Aynn benden daha beter trip atar bu huyunu hiç sevmem çocuk gibi
(190 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Erkeğin tıribide hiç çekilmez :))
tarafından
Ayyy hiç sorma resmen benden beter valla :)
0 oy
(470 puan) tarafından
Bizde de aynı güven verdikten sonra sıkıntı olmuyor . Sadece onsuz çıkmamı istemez çünkü çocukla zorlanıyorum yardım etmek ister rahat edeyim diye
(190 puan) tarafından
Oda güzelmiş. Valla benimki ister herşeyi ben yapayım alışveriş pasr hastane postane. :)) ben biraz üşengecim çok çıkmam
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Arkadaşıma giderken alırım izin ama annesine felan giderken almam giderim derim yada yürüyüşe çıktığım zaman
(190 puan) tarafından
Keşke bende alışkanlık haline getirsem. İzin almak iyi bir şey
0 oy
(580 puan) tarafından
Izin almam o benden izin aliyor mu ki. Gelince otururken konuşma esnasinda anlatirim. 50 km yi geçmedikten sonra nereye olsa giderim:D
(190 puan) tarafından
50 km
İyi :)
(580 puan) tarafından
Ne uzak ne yakın bence 50 ideal :)
0 oy
(118,475 puan) tarafından
hayatta demem ben 
(190 puan) tarafından
Neden yaa? :)
(118,475 puan) tarafından
tarzim degil ⚘
0 oy
(12,499 puan) tarafından
izin almıyorum ama her seferinde söylüyorum bakkala giderken geldiğimde haber veririm 
(190 puan) tarafından
Ayy ben unuturum valla. Bazen bitşey alırım günler sonra görür. O zaman aklıma gelir söylerim
0 oy
tarafından
Nereye gidersem söylerim haberi olur  öyle giderim 
tarafından
Evet ararim haber veririm evlendigimizden beri böyledir dinen de uygun olan budur canım :)
(190 puan) tarafından
Öylede ama o hiç gitme demez zaten gideceğim yerler de belli yani.
tarafından
Olsun neden hakkı senin üzerinde kalsın  sonuçta karı koca birbirinizin üzerinizde hakkı var
(190 puan) tarafından
Valla alışkanlık olmuş bu saatten sonra biraz zor düzelir sanırım :) napım alıştırmasaydı
tarafından
Sen bilirsin canım :))
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Haber veriyorum buraya gidiyorum diyee Allah korusun başımıza bı is gelse haberi olsun 
(190 puan) tarafından
Allah korusun. Tabi oda var ama o isterki heryere gideyim. Ben ülengeçim valla
0 oy
(328 puan) tarafından
Valla ben söylerim her gittiğim yeri haberi olsun sonuçta evliyiz şükürler olsun istediğim zamanda izin verir 
(190 puan) tarafından
Ne güzel. Ama bende alışkanlık olmuş. Onun verdiği rahatlıktan sanırım
0 oy
(3,456 puan) tarafından
İzin almak değil ama erkeginde kadininda dışarı çıkarken nereye gittiğini haber vermesi gerekiyor 
(190 puan) tarafından
Önemli şeylerde haber veririm. Ama günlük rutinleri es geçiyoruz
0 oy
tarafından
İkimiz de izin almayız ama haber veririz. İnsanlık hali bir şey olsa birbirimizi nerede arayacağız. Plansız bir yere gitmem gerekirse whatsappdan yazarım.
(190 puan) tarafından
Tabiki uzak mesafe hastane olursa söylerim oda aynı şekilde. Günlük rutin şeyleri es geçiyoruz..
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Ne ızın alcam be birde ondan. O koca lık yapıyor mu Kı layıkıyla Allah katında koca muamelesi görsün
(190 puan) tarafından
Ayy canım çok dolusun eşine. Seni üzmüş sanırım
(10,567 puan) tarafından
Boswer canım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İzin almam haber veririm sadece 
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Güvenip güvenmemekle alakalı olmamalı bu konu. Ben şahsen haber vermeden asla gitmem bir yere. Başıma bişey gelse nerde oldugumu bilmesi gerek

Olması gerekende budur. 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Asla izin almam. Haber veririm
0 oy
(1,621 puan) tarafından
İzin almam ama haber veririm çıkmadan haberi olmadan çıkmam 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 656 göst.
0 oy
28 cevap 596 göst.