0 oy
473 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (817 puan) tarafından

Benim siyah elbise,siyah tulum ;) heryerde kurtarıcı. 

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Benim icinde siyah olan hersey vazgecilmeziim :DD

-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından

Siyah veya koyu renk elbise bir kac model baska renk giyemiyorum ve yemeni bir sürü bir sürü yemeni :D çarşaf giydiğim icin eşarp takmıyorum 

(817 puan) tarafından
Yemeni nasıl bişeydi ki .
tarafından
O kadar cok istiyorum ki carsad giymeyi Rabbim nasip eder insallah...ama giripte onun hakkini verememekten cok korkuyorum..kapaliyim ama asla tarzli olan kapalilardan degilimasla topuz yapmam asla dar giymem tuniklerim bilegime kadardir ve hep boldur uzerime feracemi giyerim disari cikarsam kisin kaban giyerim kabanima sal sararim ama yinede carsaf ayri bi his ayri bi tevvekkul etmek gibi gekiyo insallah nasip olur bilincli bi sekilde onu bana nasip eder Rabbim insallah
(638 puan) tarafından
Yazma bizim orda yemeni filan deriz
(638 puan) tarafından
Insallah nasip olur canim ❤
(712 puan) tarafından
Yemeni doğu Anadolu bölgesinde alanımıza döşeyerek taktigimiz tülbent diyebiliriz bende evde kimse olmazsa öyle takıyorum çarşaflıyiz diye renk renk giymicez diye bişey yok
(638 puan) tarafından
Oyle renk renk giymek tercih meselesi ben cıvıl cıvıl sevmiyorum ama başkası sever giyer olabilir yani
(712 puan) tarafından
Aynen bende karaya sevdalıyım ama evde de öyle giymemi eşim istemez renk renk giymicez der hep bizde onlara uyup evde öyle giyiyoruz
+1 oy
(261 puan) tarafından

Süvet yeleklerim ve tuniklerim tabiki de

0 oy
(18 puan) tarafından

Siyah beyazdan başka bşy yok desem :) renkki giyinmeyi sevmiyorum  siyah yetiyor agır dursun 

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Bol salaş bi kaç pancom  var onları çok seviyorum bol şeyler çok hoşuma gidiyo artık eşim yeter hep aynı tarz giyiniyosun diyo ama başkada bisi sevemiyorum alıyorum giydiğin 2 3 panço dışında diğerlerine dokunmuyorum gene.. gomleklerimde ancak salaş bir görüntü yakalarsam kullanıyorum. Hanım hanımcık moda bi türlü giremedim giremiyorum

0 oy
tarafından

Bnmde hamilelik siyah tulumum var üzerine yine uzun hırka olmazsa olmazim

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Her kıyafete uygun eşarp şal olmazsa olmaz malesef boşa israf yapıyoruz ama olmayıncada olmuyo. Eşim artık kıyafet alırken bu türbanlara göre kıyafet al her kıyafete farklı türban alma diyo :) haklı tabiki 

0 oy
(758 puan) tarafından

Bordo şal tunik siyah kalem etek ve uzun elbiseler 

0 oy
tarafından

kıyafetle hic aram yok malesef :)

0 oy
(1,509 puan) tarafından

Gardrobum olursa vazgecilmezimde olur insallah :))

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 260 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 721 göst.

377,840 soru

11,309,414 cevap

34,741 kullanıcı

...