+1 oy
549 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (9,652 puan) tarafından

Bu nasıl saçma bir programdır kızlar..  tv de çocuk kanalı haricinde kanal acilmazdi kızım uyuyunca bi açıyım dedim burada da daha önce gördüm diye merak ettim izliyim dedim de. Ne saçma birşey bu bildiğin maddiyat konuşuyorlar bukadar sacmasini daha once görmemiştim. Herşeyin tam olsaydı neden tam olmadan katıldın falan yok böyle görgüsüzlük. Kim daha zengin daha zevkli diye bir program mi olurmuş 

7 Cevaplar

0 oy
(531 puan) tarafından

Konusmalarin hepsi de sanki onceden ogretilmis gibi yapmacij yapmacik

(9,652 puan) tarafından
Bu nasıl ideadir  benim gibi kimsenin çeyizi olamaz diyo.. Aman olsa nolur kullanilmadiktan sonra heryer çeyiz olsa ne olur valla aşırı saçmaymış ya bildiğin görgüsüzlük akiyo.. kimsenin evi benim kadar güzel olamaz ikramları benim kadar güzel olamaz allahım nasıl insanlar var ne kadar para verirlerse versinler ekrana çıkıp böyle görgüsüz görünmek istemem he
-Reklam-
0 oy
(8,207 puan) tarafından

Öyle canım ınsan tahammul edemıyoe o sacma elestırılere.ınsan evını butcesı dahılınde hazırlar herkesınde zevkı kendınedır ama bu beyın yoksunları reytıng ugruna program dıye ızletıyolar.sonrada mıllet baskasının evıne gıdınce kusur aramaya  baslıyo.

(9,652 puan) tarafından
İlkkez bakıyorum da valla sinir geldi bana.. evleri maddiyatı yarıştırmak nedir yani.. sonra bide bu kadınlar anne olacak. En güzel benim kızım giyinir en kaliteli markayı benim kızım alır sonra da hoşgeldin doyumsuz nesil.
(8,207 puan) tarafından
Öyle öyle en iyisi bakmamak benım gercekten sınırım oynuyodu bı ara bakmadım
0 oy
(218 puan) tarafından

Ay hiç sorma insan öyle özne bözene yaptığı evde hevesi gider bide katılıyorlar göre göre ben olsam katılman insani evinden sogutuyorlar yazık yani izlemiyorum gördüğüm an kanal degistiriyorum ben oturduğum yerde sınır oluyorum ev sahibi napsın 

(9,652 puan) tarafından
Ne saçma programmis yahu.. az görmüş geçirmiş biri zaten katılmaz bu programa bende bi bakiyim dedim ama bildiğin katlanamadım ev sahibide az değil benim gibi hiç biriniz olamazsınız havalarinda
(218 puan) tarafından
Çok saçma önceden iyiydi ilk zamanlar simdikilerde bi anormallik var
(9,652 puan) tarafından
Nasıl bir ego ları varsa kafdagindalar. Açtım trt çocuğu arı maya izliyorum :D
(218 puan) tarafından
Ben benim kız uyurken gelinim mutfaktayi izliyorum güzel tarifler oluyor ama kavgalari kafa şişiriyor kız uyanıkken tabiki trt çocuk:))
(9,652 puan) tarafından
Hiç sarmadı beni kadın programları:)
(218 puan) tarafından
Doğrudur cnm bazilarida deli gibi kitleniyor :)))
0 oy
(817 puan) tarafından

Evet gördüğüm en saçma program.

(9,652 puan) tarafından
Benimde öyle çizgi filmler çok daha güzel sinir oldum kızım uyuduğu halde açtım gene trt çocuğu:)) arı maya izliyorum :D
0 oy
tarafından

Ilk yayinlandigi zamanlarda bu kadar kotu degildi sonradan cozuttular suan hayatta izlemem bi denk gelse sinirlerim bozuluyor resmen ozenle mi seciyorlar acaba o gelinleri cok sacma gercekten 

(9,652 puan) tarafından
En görgüsüzleri  arayıp özenle buluyorlar herhalde ben böyle bisi gorme dim bide topu topu 5 10 dakika açık kalmıştır nefretim döndü
0 oy
(774 puan) tarafından
Hangi program mantıklı ki canım. Gelin evi, gelinim mutfakta vs... sacma sapan programlar. Bunların izleyici kitlesini de merak ediyorum. İşsizler yaa :))
(9,652 puan) tarafından
Ben burada görmüştüm soruda gelin evi diye de bide rastlayınca bakiyim dedim yok yani hiç mi biri düzgün olmaz bildiğin seçilmiş görgüsüzler
0 oy
(43 puan) tarafından
Bende sevemedim hic programi su an izledigim yayinlar olmadigi halde acmiyorum bile onu ne zaman denk gelsem görgüsüzler oluyor 
(9,652 puan) tarafından
Insanın sinirini bozuyorlar allah akıl fikir versin demeden duramadım gercekten

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 522 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (908 puan) tarafından soruldu
+2 oy
29 cevap 1,219 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Happymommy (1,872 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 630 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirketanne (633 puan) tarafından soruldu