+1 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Çok yoruldum kızlar malum evde iş yapıyorum ya 499 tane katladım poşetledim  adam geldi aldı yine getirdi 2 parti katlanacak mal evin işlerini yaptım yemek yaptım çamaşırları attım makinaya çocukların tırnaklarını kesdim banyo ettirdim şimdi katlamaya devam sizde ne var ne yok anlatın a dostlar :)

16 Cevaplar

0 oy
(15,821 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah okul ev bebe derken akşam ettik valla 
tarafından
Aşırı hızlı geçiyo zaman
(15,821 puan) tarafından
Valla öyle pek acımasız :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Parasıni alabiliyor musun bari kız
tarafından
Parası garanti canım 1000 olunca alacam
tarafından
Nekadar veriyorlar bin taneue
0 oy
tarafından
Oh ellerine sağlık. Devamı kolayca gelsin inşallah. Bende bebiş uyutcam 
tarafından
Kolay gelsin canım ❤️
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Sen anlatınca ben yoruldum bu ne enerji dkdkd 
tarafından
Kızz napim bak bide sabah çocuğu okula bırakıp geliyorum
(1,845 puan) tarafından
Öyle valla ben bir çocukla uğraşıyorum o kadar zor oturamiyorum bile sana Allah yardım etsin valla
0 oy
(5,571 puan) tarafından
Günde ne kadar kazanıyon rahime abla karlı mı bari degiyor mu verdigin emeğe
tarafından
Tanesi 200 kuruş dedi adam 1000 tanesi 100 tl yapıyo varya keşke okadar hızlı olabilsem mis gibi olurdu ayda 6 bin eder hergün 1000 adet ol olunca tabi zor o iş
(5,571 puan) tarafından
Elin alışınca daha da hızlanırsın yaa işi çözmüş olursun çıtayı yükseltirsin git gide
0 oy
tarafından

Evde paketleme işimi canm ayda kaç alıyorsun ayıptır sorması . Bide ney ki içindekiler merak ettim:woot:

tarafından
Kızz bende sordum bunu bu klimaların altına serilen yer ıslanmasın diye bi bezmiş
tarafından
Heaa anladm cnm
0 oy
(118,978 puan) tarafından

kolay gelsin askoo ben bi baby boyun hakkindan gelemiyom :blink:

tarafından
Senn uyuuu daha ben çocuğu okula bırakıp geliyorum ondan sonra devam kahvaltı falan da var içinde ohho
(118,978 puan) tarafından
bende o kadar hâl yok
0 oy
tarafından

Kolay gelsin cnm ☺️ Rabbim bereket versin inşallah ❤️ bende bebe uyutmaya çalışıyorum inş uyursa yemek yapacam eşim bir saate gelir:angel:

tarafından
Valla çocuk işi zor ben hiç sallamadım çocukları hep kendileri uyurlar öyle rahatım ki
tarafından
Ne güzel ya ☹️ benimki kolik anam ağladı artık 5 aylık oldu düzelmedi gitti ☹️
0 oy
(724 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Eşime süpriz yapacam masa süsleyecem  oğlumun uyumasını bekliyorum sjsjsjj
tarafından
Oooo badi bakalım :=)
0 oy
tarafından
Ne katlıyon kız içinde ne var :) 
tarafından
Örtü klimaların altına serilen bi bezmiş yer ıslanmasın diye adam öyle dedi
tarafından
Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından

RABBİM güç kuvvet bereket versin inşallah

tarafından
Allah razı olsun yavrum teşekkür ederim ❤️
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Maşallah roket gibi karısın :woot: Rahimem totonu kaşı kız ahasskkk

tarafından
Nazar olicikkk ben arı gibiyimdir aslında eskiden çalıştığım iş yerindeki patronlar hep derdi bana atom karınca diye :=)
0 oy
tarafından
Maşallah kız rabbim kolaylik versin inşallah  ev çocuk ek iş derken hiç boşluk yok 
tarafından
Yok valla bitti bile bi parti kaldı sadece yarında onu bitiririm
tarafından
İnşallah canım hayırlısıyla
0 oy
tarafından
yakın olsam gelirdim yardıma cnm..benim kız öğlen gidiyor okula küçük de okul dönüşü yolda uyuyor bazen..2 saat uyur ben de dinlenirim 6 fibi okula gidip büyük kızımı alırım gelirim yemeği de o arada yapıyorum..okul dönünce de ödev yemek bulaşık derken bu saati buluyor..küçüğü uyutuyorum şimdi..her gün iki kere git gel zayıflayacam artık ama boğazı tutabilirsem :)
tarafından
İnşallah kız zayıflık her daim iyi ama aşırısı iyi değil ne demişler kadının kalçalısı yemeğin salçalısı:=)
tarafından
kız boy kısa yoksa çok kilom yok..1.55 boy 60a yakın kilo var 2.doğumdan sonra veremedim daha 2 sene geçti..şöyle 55 olsam yeter
0 oy
(2,438 puan) tarafından
Maşallah maşallah kolay gelsin canım :) dahada alışır elin inşallah. Allah yardımcın olsun. Güle güle harca emekle kazanılan para bir başka kıymetli
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun şimdiden 50 tl oldu 100 tl olmak üzere :=)
(2,438 puan) tarafından
Ne güzel :) eline emeğine sağlık
0 oy
tarafından

canım yeni bi üye işkur evlere paketleme işi veriyor mu nasıl oluyor diye sormuş. seni söyledik ona bakar mısın bilgi istiyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 217 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Asya19 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
0 oy
12 cevap 380 göst.
21 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 292 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı

...