+1 oy
692 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından

Kızlar yıllar sonra ilk kez hamile kaldım eşim öyle kolay kolay güzel şeyler söylemez yani nasıl diyim böyle sevgisini içinde tutar vede bugün tam 16 haftalık olduk bebeğin mesajı geldi kopyalayıp eşime attım vede onun verdiği cevap öyle hoşuma gitti ki bu güzel mesajı sizinle paylaşmak istedim bacılar mutlugulumu paylaşmak istedim resmen yaaaaaaa ❣️❣️❣️❣️

image

9 Cevaplar

0 oy
(8,782 puan) tarafından
Allah daim eylesin canım. Yavrunuzla beraber mutluluğunuz sevginiz de artk. Boşa dememişler çocuk evin altın topu diye :) 
(86 puan) tarafından
Aynen abla valla Kurban olurum bn ikisine ❣️❣️❣️❣️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlusun mu oluyor ? ☺️ Hayirli evlat olsun .Sag salim kucaginiza alin kuzu❤️
(86 puan) tarafından
Oyyy masallah Rabb'im sağ saglim kucagimza almayı nasip etsin inşallah kaç haftalık abla ism koydnzmu
tarafından
30 kusum ☺️❤️ yigit efe geliyor nasipse❤️☺️
(86 puan) tarafından
Ooo abla ne güzel yolun az klms bnm iki katim valla  .d.d.d. ismide çok güzel bu arada adıyla büyüsün inşallah
tarafından
Ayy evet ya az kaldi saka gibi ☺️❤️ ne ara bu zamanlara geldik hayret.
(86 puan) tarafından
Darısı benim basima inşallah sağlıcakla
0 oy
tarafından
Yaaa çok mutlu olun canm benim ☺️❤️ paylaşma öyle 
(86 puan) tarafından
Teşekkürler cano içimden geldi valla bn kolay kolay post paylaşan biri değilim bu etkiledi bni valla ❣️
tarafından
Allah daim etsin cnm ama nazar var ondan ilk ve son olmasın diye dedim ❤️
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Maşallah canım Allah daim etsin de paylaşma böyle yerlerde nazar ederler ashdhdjfj :)
(86 puan) tarafından
Dusunmedm valla hiç öyle .d..d.d.d
0 oy
tarafından
Bizde böyleydik eşimle sağlıcakla al kucağına canım bende bugün doğrursam kavuşacaklar inşallh 
(86 puan) tarafından
İnşallah rabbim tek avizla doğurmayi nasıp etsin ❣️
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Oy maşallah

Rabbım daim etsin mutluluğunuzu cnm Benim ❣️ 
(86 puan) tarafından
Saol cano teşekkürler ❣️
0 oy
(3,974 puan) tarafından

Aynı mesajı bende esıme atmıstım.. Cok guzel seyler yazmıstı. Bısey olur korkusuyla sevdıgını bellı etmezdi bı düşügüm oldu oncesınde cok cok sevinmiştik onda dusukle sonuclandı. Sımdı oglusum 10 aylık olacak dişleri beklıyoruz:) 6 yasında bir de prensesim var:)Rabbım saglıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm

tarafından
Ya canim ayni durumu yaşamişiz resmen bende ilk gebeligimi kaybettim simdi ikinciye gebeyim eşim ilk gebelikte durmadan severdi o anki mutluluguydu sonra kaybettik ikinci gebeligimde resmen hic sevmiyor tabi bende üzülüyorum acaba cocuk istemiyormu insan birazda olsa üzülüyor sorduğumda pek sevmek istemiyorum dedi bunuda kaybetmeyi göze alamam diyor rabbim sağ salim kizimiza kavuşmayi nasp etsin insallah maşallah sizlerede
(3,974 puan) tarafından
Aynen cnm esımde oyleydı. Kızımdan sonra baya ara vermıstık. 2.dusunuyorduk dusuk oldu. Esım sevmiyordu hamıle degılmısım gıbı davranıyordu. Neden boylesın dedıgım de cok sevındık düşük oldu bunda sesimi cıkarmam dedı :) gercekten de havalara ucmustu askım askım demekten konusamıyordu ogrendıgımızde.. Merak etme karnın daha fazla cıktıgında cok seviliyor minikler bıde dogsun o zamn gör
tarafından
İnsallah cnm:))
(86 puan) tarafından
Oyyy masallah
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Rabbım daim eylesin kuzum kucağınıza aldığınızda hele bir bak mutluluğa sen ♡
(86 puan) tarafından
İnşallah rabbim o günleri de nasip eder ❣️
0 oy
(715 puan) tarafından
Yaaa çok güzell allah mutluluğunuzu daim etsin ❤️