0 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Dün oğlum aşırı huysuzdu baya kustu bende reflüsü olduğu için ilacını içirdim ama hala devam etti. Eşim işten saat onda geldi aldık hastaneye götürdük. İdrar tahlili kan tahlili ultrasan çekildi doktor muayene etti. Ama bişeyi yok dedi ilaç bile yazmadı çıldıracam. Sürekli kusuyo ağlıyo belli bir derdi var ama bir türlü bulunamıyo. 

Kızlar oğlumun adı demir dualarınıza oğlumu da katar mısınız. Rabbim dert görmesin biran önce düzelsin çok perişan halde kuzum:'(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ah yavrum ya... Bir an once sagligina kavussun insallah...
tarafından
Amin inşallah cnm ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
tarafından
Amin inşallah cnm tşk ederim
0 oy
tarafından
Kuzucum Rabbim tez zamanda şifasını versin insallah 
tarafından
Amin inşallah cnm tşk ederim ☺️
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Allah şifa versin salgın var oda mı kaptı acaba 
tarafından
Sürekli evdeyiz bilmiyorum ki cnm:( amin inşallah cnm ❤️
0 oy
(6,748 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benimde oğlum çok ama çok kusuyordu bulunduğumuz yerdeki doktor ilaç yazmıştı bi işe yaramayınca merkeze gittik doktor kusmasini  önlemek için bi iğne yaptırdı onun üstüne birdaha kusmadi
tarafından
Cnm bişeyi yok diyip yolladılar çocuk elimizde tükendi ya:(((( gece 2 hastane gezdik :((
(6,748 puan) tarafından
Alla alla biseyi yoksa niye küsüp duruyor bu cocuk
tarafından
Ah bir bilsem cnm kuzum mahfoldu ya:(
0 oy
tarafından
Canim su içse bile kusuyor mu ??? 
tarafından
Gecen sene benim eşimin yegenindede oldu böyle acile götürdük ultrasonda baktılar bağırsakları iç içe geçmiş dediler 1 gece hastanede kaldı devamlı serum yedi sabaha duzelmezse ameliyat edicez dediler sabaha çok şükür iyileşmişti baktılar mi sizede ultrasonda???
tarafından
Bence başka bi hastaneye daha götürün
tarafından
Ultrason çekildi bir sıkıntı yok herşey yolunda dedi cnm ☹️
tarafından
Anladim canim
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Benim oğlan da öyleydi alerjisi çıktı. Bir de kulak enfeksiyonu vardı. İlacını kullandık gecti
tarafından
Muayene etti son çare gündüz randevu alın gelin dedi randevu yok alamıyorum:((
tarafından
Gündüzden doktorun yanına gitseniz randevu rica etseniz verir belki. Doktor istemde bulununca randevu veriyorlar. Olmadı mecbur özele götürün. Yavrum benim ya çocuklar hasta olmasın ya. Çok gecmiş olsun
tarafından
Kuzum iki özel hastaneye götürdük zaten bi teşhis koyamadiklari için araştırma hastanesine götürün dediler ☹️
tarafından
Anladım canım. Umarım Bi an önce iyileşir bebişin❤️ benim oğlanın da kuması 2 gün sürdü aralıksız. Daha sonra bişeyi kalmadı. Genelde enfeksiyondan oluyor dedi doktor. Hiç ummadığımız sekilde kulağında enfeksiyon çıktı. 7 günlük antibiyotikten sonra bişey kalmadı. Sizin de insallah önemli bişey yoktur çarçabuk iyi olur bebiş.
tarafından
Amin inşallah cnm tşk ederim ☹️
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum benim yaaa :(( bebeler hiç hasta olmasın 
tarafından
Amin inşallah kuzum tşk ederim ☹️
0 oy
tarafından
Oy kıyamam kuzum benim nazarlandi paşa oku bol bol annesi iyi olur inşallah 
tarafından
Tmm kuzum tşk ederim ☺️
0 oy
(118,473 puan) tarafından
ahhh hatcem cok gecmis olsun
tarafından
Amin inşallah kuzum tşk ederim ☹️❤️
0 oy
tarafından
Haticem çok geçmiş olsn cnm rabbim acil şifalar versin inşallah kıyamam yaa kurban olurum 
tarafından
Amin inşallah kuzum tşk ederim ☹️❤️

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 314 göst.
0 oy
10 cevap 305 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 321 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 471 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (563 puan) tarafından soruldu

374,553 soru

11,201,987 cevap

34,498 kullanıcı

...