+2 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından

Merhaba güzel anneler, ablalar, kardeşler. Uzun zamandır bir konuyla ilgili bazı insanları gözlemliyorum. Ve bu konu beni çok üzüyor. Burası annelerin toplandığı muhabbet ettiği bir yer. Fikir alış verişi yaptığı, dertleştiği, örnek olduğu bir yer. Fakat bazen bakıyorum bazı insanları yani anneleri anlayamıyorum. Bazen daha yeni anne olmuş genç bayanlar birşeyler yazıyor, yazdığı şey yalnış; sonra yorumları okuyorum anneler resmen kızı yiyecek gibi saldırıyorlar. O insan yaptığı şeyin belki de yalnış olduğunu , yada bebeği için zararları olduğunu bilmiyor ama yorumlarda herkes kötü anneymiş gibi muamele yapıyor, hemen linç ediyorlar. O annelerde birilerinden öğrenmiş ne olur yani o bildikleri bilgiyi tatlı dille anlatsa. Belki o bayanın hayatında yaptığı şeyin yalnış olduğunun anlatan biri yoktur. Yada mesela emzirmeyle ilgili. Memeyi bıraktım veya emzirmiyorum diyince hemen kötü anne muamelesi yapılıyor, NEDEN? Belki özel bir sebebi var söylemek istemiyor, belki sütü yoktur, belki sadece emzirmek istemiyor neden bu kadar bunu büyütüyorsunuz? Evet anne sütü önemli bende bunu biliyorum, ama insan psikolojisi bu kimse kimseye karışamaz ki. Belki bunları yazdığım için şimdi beni de linç edib kötü insan ilan edeceksiniz ama ben yinede söylemek istedim. Hepimiz kadınız hepimiz anneyiz bizim bir birimize destek olmamız lazım bir birimizi linçlemek değil. İnşAllah fikirlerimizi doğru aktara bilmişim. 

Buraya kadar gelip okuduğunuz için teşekkür ederim. :)  

14 Cevaplar

+1 oy
(7,661 puan) tarafından
Senin dediğin konularda haklısın da bazı konularda bazıları resmen gel beni linçle diyo yani ben hoşuma gitmeyen seylere pek yorum yapmam hani vatanıma, dinime,Atama filan laf edilmedikçe ama bazıları cidden hakediyo bazi lincleyenlere hak verdigim de oluyo
(51 puan) tarafından
Evet haklısınız bazıları bazen haddini aşıyor, ama bazıları bakıyorsun gerçekten bilmiyor ve onu resmen yiyecek gibi saldırıyorlar
(7,661 puan) tarafından
Evet haksız yere linc yiyen de cok oluyo
-Reklam-
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Yumurtaya can veren rabbimm bazılarina akıll merhamet vicdan verseee bunlar olmicak emmevelakin çok da sey etmemek lazım burayı yaa sal gitsiinnn :D
0 oy
tarafından
Yazdıklarının altına imzamı atarum özellikle bazıları var sinirimi kimden cikarsam diye giriyor buraya negatif enerji balonu gibiler 
(51 puan) tarafından
Aynen öyle ya , ben en son dayanamayıp içimi döktüm
0 oy
tarafından

Sokakta olduğu gibi burada da türlü türlü insan var kuzum. Bazı insanların kendi düşünceleri dışında başka bir düşünceye asla tahammülü yoktur. Kendilerini savunmanın yoluda argo olacak ama sokak kadını gibi kavga etmektir. Burada saç baş yolamıyorlar ama ok gibi laf fırlatıyorlar. Umrumda da mı asla. Dışarıda nasıl kafamı çeviriyorsam burada da geri tuşuna basıyorum. Ve buranın çokta ciddiye alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Çok güzel kadınlar var burada onlar yetiyor. 

(51 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısınız, ne bileyim dayanamadım o yüzden en son patladım böyle
tarafından
Haklısın canım bazen insanın canına tak ediyor
0 oy
(119,070 puan) tarafından
bende dayak yiyip susanlara siddeti normal kabul edenlere ve aldatilip oturup amaaaaa napimm cocuuum var diyenlere karsi sertim linc hakediyolar
(51 puan) tarafından
Kadın sürekli bahane üretmiş. Ah ulan dünya, aynen dediğiniz gibi çok şey yazılırda engel yememek için insan susuyor
(51 puan) tarafından
Amin inşAllah
yaa iste oyle uyduruktan bahane bulcaksan post acipda bizi germe bacim diycemde iyi hadi diyom icimden
(644 puan) tarafından
Bende karsiyim lakin insanin arkasinda kimsesi olmadigi zamsn bazi seylere susmak zorunda kaliyor rabbim kimseyi mecbur birakmasin herkeze hayirli kapilar acsin
kimseye ihtiyacida yok aslinda
0 oy
tarafından
Her cesit insan var be canim, bir topigin altinda bana bir gun oyle birsey demislerdi ki, hani normal hayatta onumde olsa saclarini elime dolardim tutamazdim kendimi o derece, iste o gun burdaki kimseyi takmamaya karar verdim.

Egosunu tatmin etmek isteyen, gergin, herseyi cok bilen, kalp kirmaktan haz alan çok... He diyip gececeksin, sallamayacaksin.
0 oy
tarafından
Sorsan hepsi iyi annedir çocuğunu iyi yetiştirir dövmez sövmez keşke onları posttan atma şeysi olsa
(51 puan) tarafından
Dimi. Hepsi profesör herşeyin en iyisini onlar biliyor biz cahiliz
0 oy
tarafından
fikrim ve bilgim olmadığı sürece yorum dahi yapmam ben. ha sende haklısın.  ama bazı kişiler de var linçi hakeder.

mesela 9  10 yaşında ki çocuğun kocasına göz koymuş olabileceğini söyleyen kişi gibi
(51 puan) tarafından
Gerçekten mi?? Şu anda ağzım açık kaldı
tarafından
post paylaşmış herkes nasıl öyle düşünürsün fln diyince hemn sildi
0 oy
(945 puan) tarafından
O kadar haklısın ki... Daha yeni başıma geldi. Linçlemeye meraklı bir grup var burda. Hayır yani, şimdi bir de bu postun altına gelip sana haklısın vs yazarlar. 
(51 puan) tarafından
:D yazsınlar, zaten onlar yaptıkları şeyin yalnış olduğunu bilseler yapmazlar
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Keşke kimse kimseyi kırmadan yorum yapsa bende bazen denk geliyorum öylelerine ama işte gerçekte böyle olmadıklarını hepimiz biliyoruz klavye başına geçen herkes ahkam kesmeyi seviyor ne yazik ki
0 oy
(176 puan) tarafından
O linçleyenlerin çoğundan çoğu gerçek hayatlarında başkaları tarafından yetersiz hissettirilen insanlar net.. Burda tabi kimse kimseyi tanımıyor klavye delikanlılığına bürünüyorlar, gerçek hayatta oturup iki güzel bir laf bile edemezsin belki ama herşeyi bilenler mi dersin her konuda tecrübeli olanlar mı dersin:)) 
0 oy
(644 puan) tarafından
Kesinliikle cok.haklisin bazen dert anlatmak istiyir insan linclenecek diye korkuyor burayada anlatamiyorsa ne yapsun o kadin.
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Neden bazı insanlarda ısrarla beni lincleyin şeklinde postlar açıyorlar ki acaba :)

0 oy
tarafından
Cok haklısın canm . Ama 1 2 saat once kadının bırısı bı post acmıs. Kocamla yemeğe çıktık   9 10 yasında bı kız mendıl satıyo ıkıdır kocama bakıyo kocamda yakısıklıdır yanmdan gecerken bana sert sert baktı acaba kocama goz mu koydu....

Hadı gelde linçleme bu ınsanı hadi 
tarafından
Çok haklsn cnm çok büyük bir edepsizliktir bu bana göre ayıp ya benim eşim 26 kardeşim de 10 yaşında çok büyük terbiyesizlikk  kardeş gibi görür o yaş insan o küçücük çocugu demekki kocası her gördügüne atlıyo kadında kocasında dgl karşıda arıyor sorunu kocasına yediremeyip bana göre bu
tarafından
Aynen öyle tabıkı canm. Pis zıhnıyetlı ınsan nolcak işte

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 385 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asya15 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (485 puan) tarafından soruldu

377,934 soru

11,312,330 cevap

34,745 kullanıcı

...