0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Eski postlarımı biliyrosununuz eşimle bosanıyoruz suan ben ablamın yanına geldim 4 gün oldu hiç çocuğunu merak edip arayıp sormadı ne zaman whatsapp girsem çevrimiçi gece yarılarına kadar sanırım hayatınında biri var insan sürekli çevrimiçi olamaz ve ben bunu nasıl öğrenebilirim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşanma aşamasındaysan bırak öğrenme cehenneme kadar yolu var öğrenip napicaksin . He barışmak gibi bir planın varsa onu bilemem 
(530 puan) tarafından
Yok barışmakla alakası yok canım sadece en azından kendimi daha hissederim nedeni öğrenmiş olurum
-Reklam-
0 oy
(2,446 puan) tarafından
ögrenemezsin cnm yanndayken yapacaktı o işi 
(530 puan) tarafından
Yarın eve gideceğim 1 hafta sonra ailemin yanına döneceğim daha ailemin haberi yok
(2,446 puan) tarafından
hm ozmn whtsapa bişey yuklenyrms takip sana gelyrms msj onu yap cnm buradaki kızlar bilir biri söylemişti unuttm
(530 puan) tarafından
Tmm canım sağolsn
(2,446 puan) tarafından
ne demk cnm farklı post ac yardımcı olurlar bu arada neden bosanıyorsnz evlilignzin kurtulma sansı yokmu. gece uyurken Esin in teli al bide konusma yükle call reconder diye kayıt dinleme porgrmı bildirm gelmesin onu da kapat kımle konustu dinlersin ya bi uygulama vardı kendi telefonuna hersey  geliyordu  esinn telefndakiler keske bilsem bi sor arastr
0 oy
tarafından
Keşke bir şekilde öğrensen ve boşanırken koz.olarak kullansan herşey daha kolay olur o zmn  
(530 puan) tarafından
Uzun hikaye canım tahammülü kalmamış
(530 puan) tarafından
4 yıldır evliyiz canım öyle kavgamız filan olmadı sürekli fedakarlık yapmam da sorunms
(803 puan) tarafından
:(( Allah akıl fikir hidayet ihsan eylesin canım, eşin için edebileceğim en güzel dua bu.
(530 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(120 puan) tarafından
Ama kim oldugunu ògrenmek icin uygulama yùklesen yarin bi gun ailene filan syler kıznız beni takip ediyor şòyle bòyle der haksz duruma dùşersn
0 oy
tarafından
Belli sadece seni şüphelendirmek için yapıyordur uğraşma bence 
(530 puan) tarafından
Hiç bilmiyrm canım ya
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Var gibi ama bilemedim. Ewe gidince tliini al karıştır. Bu erkekler neden böyle yapıyorlar gül gibi karınız var çocuğunuz var ew araba için çabalayıp dururlar ewim olsu. Arabam olsun diye. Ama bir yanda da cennete gitmek isterler. Ama bunun için çabalamazlar, yazık ya
(530 puan) tarafından
Boşanmaya istediğinden beri telefonuna bakmadım konuşmuyorum da zaten
0 oy
(334 puan) tarafından
Madem boşanıyorsunuz onun hayatında ki insan seni ilgilendirmez ki öğrenip ne yapacan
(530 puan) tarafından
En azından nedeni ve kendimi suçlamayı bırakırım
(334 puan) tarafından
Diyelim ki öğrendin hayatında bir kadın var, şimdi ne yapacan
0 oy
tarafından
Eve dönecek misin... 

Eve gidince whatsweb uygulaması var kendine yükle onun telefonundan kodu tara msjlar senin telefonuna geliyor ikinci vatsap gibi düşün . Ama eşine bikdirim gidiyor bildirim ayarlarını kaoatirsan anlamaz 
0 oy
(9,323 puan) tarafından
Hiç kurcalama üzme kendini sil gitsin 
0 oy
tarafından
Bosanacagın adamın hayatı seni ilgilendirmesin artık kuzum  sen önüne bakmalısın
0 oy
tarafından

Bence seni sinirlendirmek için yapıyo tepki ver diye:ermm: umursama bak bakim nasıl peşine düşecek :D

0 oy
(120 puan) tarafından
Ama belki o da senin hep son gòrùlmene bakiyor 
0 oy
tarafından
Boşanacaksin zaten niye merak ediyorsun ki bırak ne hali varsa görsün 
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Burda onun hayatındaki kişi seni ilgilendirmez diyenlere bakma. Daha boşanma davası bitmeden hayatına birini alamaz malesef. Alırsa bu aldatmaya girer ve bu kanıtlarsan haklarını daha kolay alırsın. 
0 oy
tarafından
Youtubeda bi video var başkasının msjlarıni takip etmek için ona bi bak canım. Bişi indirmene gerek yok hmde. Ben ordan takipteyim. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 324 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 372 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 451 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 367 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu

397,266 soru

11,881,759 cevap

36,001 kullanıcı

...