0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
34+2 yim hemen kucagima almak istiyorum kizimi ya.Sıkıldım sabirsizim artik. Sevmek istiyorum biran evvel.Evin neseside olur cimcimem.Hemen gecse bari.Bu arada makat gelis demistim . Doktor 2 hafta sonra gel dedi.Eger donmemis olursa 36 da sezeryan gunu verirmi ki ?

10 Cevaplar

+1 oy
(1,464 puan) tarafından
Benden sana tavsiye o gunlerin tadını cikar bol bol uyu :)
(770 puan) tarafından
Ya aksine benimde hamilelikte hic uyuyasim yok. Eskiden cok uyurdum ama hamilelikten sonra uyku falan kalmadi. Hergun 6 bucuklarda uyaniyorum aksamda 12,1 gibi uyuyorum. Uykudan nefret eder oldum tadini cikaramiyorum yani :D
(1,464 puan) tarafından
Bebiş doğunca özlersin uykun gelir valla bende öyleydim:)
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Doguncada az daha karnımda duraydi dersin ssjsjsj
(770 puan) tarafından
Yok canim ya ben baya sabirli biriyimdir ama sadece çocuk konusunda. Bide kardesimi yegenlerimi halamin cocuklarini hep ben buyuttum ilgilendim kucuklugumden beridir.bu yuzden aliskinim tecrubemde cok.artik kendi cocugumu buyutmek istiyorum :D hazirlikliyim yani
tarafından
Hahahaha kesinlikle
(44,603 puan) tarafından
Kız ben iki tane engelli kardeşine bakiyodum onlar normal çocuğa bakmakdan daha zor ama yinede çocuk zor valla keşke daha fazla karnimda dursalardi sjsjsj
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Benim de o haftalarda makat gelişliydi sonra dönmüş bazen oluyor dönebiliyor. Ama 36 gibi hala dönmediyse verir muhtemelen. Hayırlısıyla gelsin :) 

Acele etme bolca yatmanın keyfini çıkar :D

(770 puan) tarafından
Sagol canim insallah.bide sey sorcam adet tarihime gore 34+2 ama ultrasonda 32+4 gözüktü. Hangisine gore verir doktor tarih. Doktora sordum sıkıntı yok gelisimi iyi bence yumurtlama ile alakali sıkıntı var ondan boyle farkli  gozukuyor dedi
(1,698 puan) tarafından
Evet geç yumurtlama olmuş olabilir. Doktoruna bağlı şöyle ki sancını bekleyelim başlayınca alalım diyen de var direkt tarih verip doğurtan da var o yüzden bilemiyorum
0 oy
tarafından
Ah ah bende  sonra diyorum ki acaba özler miyim bu günleri. Sonra diyorum amaaan gelsin de xjjxj
(770 puan) tarafından
Aynen ya nasilsa kacisda yok gelsinler hemen :D
0 oy
tarafından

Gecer canim yuruyus yap kitap oku film izle dinlen zaman gecer inan ben de senin gibi diyordum 1 yasina geldi bebegim zaman cabuk geciyor oyalanacak seyler bul kendine <3

36 dan sonra gun verilebilir diye biliyorum tehlike arz etmiyor cunku o vakkitten sonra 

(770 puan) tarafından
Sagol canim dediklerini denicem . En azindan bi kitap bile okusam cok faydasi olucak
0 oy
tarafından

Uykusuz geceler başlayınca görcem ben seni :D

Sağ salim kavuş yavruna inşallah canım 
(770 puan) tarafından
Hahahajahh acaba oylemi olcakki merakla bekliyorum :D
tarafından
Tamda öyle olucak:D
0 oy
(12,924 puan) tarafından
Ay ay bende öyle doğsa da artık rahatlasam derdim işte doğunca uykusuzluk dış asi herşey üst üste :( 
(770 puan) tarafından
Dogru diyorsun canim zor.ama annelik böyle iste fedakarlik istiyor:/
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Evet ben de aynı heyecanla sabırsızlıkla bekliyordum ve sancım başladığı an hastanede kalmak istedim. Sen öyle olma. Evde çek sancılarını biraz. Lütfen bu uyarımı dikkate al. Tecrübe ile sabit
0 oy
(19 puan) tarafından
Benimkide tersti hiç dönmedi 1 hafta önceden özel hastanede ğün aldım ve birden evde suyum geldi stres asla yapma sezeryan oldum ilk kötüydü zordu ama ben güçlü durdum geçecek dedim 7 gün sonra kendime geldim emzirmeyi bırakma 6 aya kadar emzir 6 aydan sonra zaten ek gıdaya baslicaksin kış hemen biter 4 ayda rahat edersin bol bol emzir sevgiylerle
0 oy
tarafından
Bende 15 gün daha kalsın diye dua ediyorum :) 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 382 göst.
0 oy
7 cevap 311 göst.
4 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cure (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
7 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ananinki (44 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,974 cevap

34,753 kullanıcı

...