0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (699 puan) tarafından
2 kız kardeşiz başka da kardeşimiz yok ben 25 o 20 yaşında ama ne babamın evine sığdırır ne evime gelir 2 doğum yaptım biri 2 yaşında biri 2 aylik ama bir yardımı yok bana annem engelli o kendine zor bakıyor.

Az önce annemle konuştuk pazartesi Tarsusa gideceklermis üni orda okuyor kardeşim dosya verilecekms neyse araba da 3 kişiler.

Halamlar kuzenlerim yakın arkadaşım falan orda hep de gel diye çağrıyo arkadaşım. Onlar günü birlik gidecek.

Annemi aradım pazartesi kabul ederseniz beni de götürün ben orda kalcm hafta sonu eşim alır beni dedim annem bisey demedi Allah var. Kardeşim heemen gelmesn ben trenle giderim dedi. Babamla ikisi trenle gidecekmiş bende ddm trenle gidip okula nasıl geçecek okul şehrin dışında ddm bilmiyorm dedi.

Ailene bile yuksun şu devirde. Geçen de o ** kardeşim eşimin yanında evden kovdu. Gitmiyorum kaç hafta oldu. Eşim konuşmuyor. Bende annem var annem için arıyorum annemi arıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Seni mi kıskanıyor acaba? Yani kardeş kardeşe niye bunu yapar ki ?? Konuştun mu hiç canım 
(699 puan) tarafından
Kıskanması hep vardı ztaen çok konuştum ama aynı
(945 puan) tarafından
Demek o yüzden yapıyor sana ama Allah akil fikir versin, böyle görünce üzülüyorum. Bizde abimle konuşmuyoruz. Ama kardeş sonuçta ya , ben de herkesten çok abimle iyi olmak isterdim. Ama işte karakter meselesi.
(699 puan) tarafından
Bende çok üzüluyordm inan ki bıraktım artık. Öyle soğudum tiksindim ki ondan. Yani bu olay tek dgl hep bir sorun hep bir sorun elinden gelse 2 yaşındaki kızımı döveck fırsat versem. Güya teyze. Hak bile etmiyor
(945 puan) tarafından
Aman boşver canım, benim de abim yiğeni oldu da görmeye bile gelmedi. Allah ıslah etsin bunları.
-Reklam-
0 oy
tarafından
O nasil kardes oyle ya
(699 puan) tarafından
İşte et tırnaktan ayrılmaz derler ama ben o parmağı kestim
tarafından
Evden kovmak ne demek orasi seninde evin
(699 puan) tarafından
Çocuklarımı istemiyormus ses yapıyorlarms ben annemlere gidince hanım efendi evden gidiyor
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Niye böyle yapıyor ki annen baban nasıl izin veriyor böyle davranmasına
(699 puan) tarafından
Annem engelli akılla alakali değil ms hastası yürüyemiyor. Hiç onu şeyine bile takmıyor hasta ztaen bisey yapamaz diye babam dan da korkuyo ama gene de diyor diyeceğini
(1,145 puan) tarafından
Baban eşit davranmalı herkesi parmağında oynatıyor resmen
(699 puan) tarafından
Yemin ederim görmeden anladın. Herkesi yönetiyor. Babama da susmuyor.
(1,145 puan) tarafından
Yazık insan kanından olan birine neden böyle yapar ki seni kıskanıyor sanırım
0 oy
(394 puan) tarafından
Üvey kardeş bile yapmaz onun yaptığını nasıl kardeşmiş o öyle
(699 puan) tarafından
Ah bende bilsem
0 oy
(580 puan) tarafından
Şiddete karşıyım da böyle kardeşin saçını başını yolarım ailenin evinden kovmak ne demek senin ailenin evi ona noluyor anlamadım. Ben de kız kardeşim yok diye üzülüyordum arkadaşım sırdaşım olur diye demek ki her zaman olmuyormuş.
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Derdi ne acaba sennle

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 532 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Sedadz (528 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 259 göst.