0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

İnsanların sinirlerini hoplatmaaya yer ariyorlar cesaretin varsa kendi hesabından atsaydin ya 

Öğlen birinin eşiyle ilgili bir muhabbetine yorum yaptım post sahibi bile ne iyi dedin demiş sen ne diye karisiyorsun  sanane 

Öncelikle eski postlara bakarak yada takop ederek yorum yapmanız çok saçma 

Evet benim eşim cezaevinde olabilir boşanma aşamasından gecmisde olabilirim hala sıkıntılar yasiyorda olabilirim ama bu kimsenin kimseyi yargiliyacagi anlamına gelmwz bu platformda kimse kimseyi görmeden dualar ediyor derdine ortak oluyor vs vs 

Evet benim esimle sorunlarim olabilir ama eşim beni bugüne kadar kimseye muhtaç etmedi dayağı yoktu beni kimseye ezdirmedi vs vs vs. 

Onun için yorum yaparken veya özelden yazarken bazı şeyleri göz önünde bulundurun lütfen kırıcı olmayinnnn....

Arkadasin bana yazdığı mesaj 

"Sen önce kendi eşine bak sonra milletin eşi için yorum yap"

Benim o arkadaşın yorumuna yazdığım ise arkadaşın eşi kışlık almiyormus ve kadın gidip başkasından mi istiyim demiş oda evet git demiş 

Bende k.ahpe k.opek********z yazmıştım zaten post sahibi de kendisi bile oh ne iyi dedin demiş yani arkadaş benim yaptığım yorumdan sanane...

notu ile kapatıldı: Tartışmaya açık post

3 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Kapanır post. Boşver ** ürür kervan yürür
tarafından
Sacmaloyorlar ama artk
tarafından
Canım isim verki ona göre davranalım kimse kimsenin postuna karışamaz burda ona ne yazdıklarından
(2,253 puan) tarafından
Ay kapatilmis post yazamıyorum buraya cokeyim bari. Ne terbiyesiz biriymis ona ne gercekten cok sinir oldum bosver canim sen takma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende onum seviyesine düşme sacma bir sürü insan var malesef uzulme 
tarafından
Saçma saçma knusuyorlar
(3,100 puan) tarafından
Oyle haklisinz kraldan cok kralci derler bylelerine  ama  sylemeden edemeyecegm adam bi kışĺik almiyor dye ka.hpe k.opek s.rffsz fazla olmamismi.sizinde uslubunz hic hos degl.
tarafından
Kışlık için demedim ki onu gidip başka adamdan işte demiş
0 oy
tarafından
Ben anlamıyorm zaten bu insanları bu platformda fikrimizi bile söyleyemez olduk adı lazm değil biri banada aynı haltı yaptı her yorumumun altına atlıyo . Boşver canm takılma 
tarafından
Sacmaloyorlar ama sanane yani

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,503 göst.
22 Şubat 2020 Aile kategorisinde Ömüşüm (452 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,272 göst.
27 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 935 göst.
9 Haziran 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu