0 oy
1,238 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından

Bitmiyordu eltisi gorumcesi kaynanası :)) 

Kızlar merhaba 

İlk hamileliğimdi geçen hafta kürtaj olmak zorunda kaldım kalbi durdugu için ve sebebi ben oldum 

Kaynana denen şeytan bugün sülalesini toolayip oturmaya geldi hazır evdeyim izinliyim e bi de kürtaj olmuşum hic kacirmadi fırsatı . 

Sigara kullaniyorum ama gebeliği ogrendimm ve bıraktım gitti. 

Sebebi sensin bebeğin öldu sigara içiyordun dedi ve şok gecirdim. Kadına doktor bilim ilim diyorum anlatamadım derdimi ya. 

Ve kaldirirdi bana 2.de böyle olursa hergun getirip getirip onune koyacam  dedi.

Ben buna ne yapayım içimde kin birikti gözümde yaş kalmadı artık gorumceden duyduğum lafların aynisini duyuyorum bir ağız konuşuyorlar anali kizli.  Görumce telefondan komutla, yetiyor canimiza burada. 

Allah'ım benim derdim bana yetiyor bir gece eltisi bir gece bununla ugrasir oldum

Yakinda vericem oğlunu eline kurtulacagm az kaldı 

14 Cevaplar

+1 oy
(3,151 puan) tarafından

Eltim 17 yasinda evlendi ve hemen hamile kalmak ocin elinden geleni yapti kaldi da. Deli gibi sigara icerdi hamileligi ogrendi birakmadi hatta dogurana kadar icti. Dogurduktan sonra da ictigine eminim birakamaz bence. Sonuc kızı 2.5 aylik ve sapasağlam hicbir problemi yok. Hamileligi boyunca herkes kizdi laf soyledi cocugun duser sakat olur zararli vs. Dr bile icme birak dedi dinlemedi icmeye devam etti olcak olsa icmeden de olur dedi ve bisey olmadi ki sen biraktim sigarayi diyorsun bence bu allahin takdirinden baska bisey degil hayirlisi boyleymış rabbim boyle istemis olmuş. Insaallah tekrar nasip eder baskalarina kulak asmayin.

-Reklam-
+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Görümcem hamile olmasına rağmen hiç bırakmadı önceden nasıl iciyorsa öyle devam etti normal dogum yapti bebegi kiloluydu  simdi 3 yasina girecwk cok zeki bence o sana catacak yer arıyor esin seni anlamiyorsa sende o dakkada cevabını verdi ona her zamn
Ondan sonrada araya mesafe koy soğuk ol yüz verdikçe herseyi soyleyebileceklerini sanıyorlar benim Kaynana alt katta inan 20 gün var ugramadim ancak hatırı sayılır biri gelir onu görmek için giderim o kadar yüz vermeye gerek yok verdikçe üstüme geldiler bende canım ne zaman isterse o zaman gidiyorum  
+1 oy
(218 puan) tarafından

Vallahi hiç yüz verme benimkilerde öyle uzakta olmamısa rahmen gidince burnumdan gelirdi herkez haddini bilsin bi kere bende sigara kulandım ama bebeğimin kalbi durmadı sen kaynanama deki onun yiyecek ekmeği içecek suyu olsaydı bırak sigarayı ağacın tepesine cık atla gene bişey olmazdı de tebiyesizlere bak ya 

0 oy
(385 puan) tarafından

Sana  bu söylenenleri ses kaydına al eşine dinlet otur konuş herşeyden ben sorumlu tutulacaksam bu şekilde yuvamız yıkılır ve bu stres altında zaten çocuk olmaz olsa da düşer de  Normal şekilde konuş ama incitme  baktın o seni incitiyor evime ve kararlarımıza karışılmasını istemiyorum yoksa herkesin ayağını evden keserim bana gelip gidemezler senin annen ve ailendir sen gidersin beni bu şekilde üzecekler se ben muhatap olmam de kesin ifadelerle konus. Görümcene de eğer böyle kalp kıracaksanız hiç görüşmeyelim dersin mesafeni koyarsın baktın uzatıyolar ben müsait değilim işim var kimseyi şuan kabul edemem der ayaklarını kesersin sen stres topu değilsin. 

tarafından
eşi 20 30 yillik annesini tanimiyor mu, kime neyi ispat edecek kendini kocasinin gozunde dusurmekten baska birsey degil bu. Bu harekete aferin karicim diyen hic bir erkek yoktur, annesi nekadar kotu olursa olsun, esini incitecek bir hareket
(385 puan) tarafından
Hayat sizin gördüğünüz şekilde toz pembe değil bazı erkeklerde inanmak istediğine inanıyor en son çare inanmazsa yap dedim zaten başına gelmeyen anlamaz
tarafından
Asil toz pembe bakan bu dusunce ve görüşleriniz, esin sana annenin ses kaydini getirsin ne dusunur ne dersin, bu yapilanlar bencillikten baska birsey degil, hep bana hep bana, onlara da rabbena
(385 puan) tarafından
Eğer annem evime haset sokup eşimi üzüp aramıza soğukluk katmaya çalışıyor sa eşim bana getirebilir ses kaydını sorun yok tabii ki niyetim yıkıcı olmak değil burda bir çok arkadaşıma yapıcı olması konusunda yazılar yazdım burdakı durum farklı sürekli kaynananız yaşadığınız acıya senin yüzünden oldu deyip çocuğunuzu yüzünüze vurarak davransa ne yaparsınız siz annesiniz hiç bir anne yavrusunu bilinçli kaybetmek istemez akıl sağlığı yerindeyse burda arkadaşımız anneliğiyle yargılanıyor başına kakılıyor çocuğunun düşmesi Allah ın yazdığı kadere de inatla senin yüzünden oldu ömür boyu önüne koyacam diyen biri varsa pek iyi niyet aramam burda kaynanam değil annem de olsa karşıma almak zorunda kalırım sizin anlamadığınız bu ve eklemiştim de sen görüşme kırılıyorsan ama eşinin ailesi sonuçta o gidip görüşsün dedim su yazıları dikkatli okursanız sevinirim
(3 puan) tarafından
Ay ene ya abartmayın ben 2 aylık evliyim kaynam kapımın önüne geldi bana o ç dedi ben Allah havle etim insan degil inşallah şimdi kurtulucamm ondan taşıncaz
0 oy
tarafından
Misafir gelmesi normal, gecmis olsuna gelmisler. 
Benim buyuk kizima kaynanam ile doktora gittik, doktor bana sosis salam cigkofte gibi seyler tuketme, birde cok gazimin oldugunu soyledi, kizim dogdu sarılık oldu, kaynanam doktor sana sosis salam sucuk yeme dedi, sen yedin galiba cocuk bu yuzden sarilik oldu dedigi var :) niye bukadar sorun ediyorsunuz, onun demesi ile oyle olmuyor, istedigi kadar soylesin esine yansitman da lüzumsuz.  Rabbjm tekrar nasip eder insallah
(58 puan) tarafından
:)) keşke onca insanı kapıya kadar getirmeden önce haber verseydi ama degil mi :))
Amin inşallah❤️
(817 puan) tarafından
Sahra hanım her kaynananın aradığı gelin maşallah,işkence görse de sesi çıkmaz :)
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun canim 

0 oy
tarafından

Sorunu okurkeb aklima gelen tek sey "kocasi nerde bu kizin? oldu. Yahu kocan nerde senin annesine karsi boylr ezdiriyo seni?

0 oy
(446 puan) tarafından

Genellikle ilk gebeliklerde %50 oranda düsuk kalp durması gibi sorular oluyor. 

Allah büyüktür yedirir o lafı ona

Sende kendinden eminsin zaten öğrenince içmedim diye. Boşver konsuur konusur susar. 

Eltiymis görümceymis yüzüne gülme arama sorma. Kocanla iyi ol gerisini salla. 

İnşaallah tez zamanda anneliği yaşarsın tekrardan.

Sana da ders olsun bak. Sigara kullanma. Ki ikincide Allah korusun bişey olursa yine sigaradan demesin. Rabbim de seni böyle imtihan etmiş. Sabret. 

(58 puan) tarafından
Sabrın sonu selamet olur inşallah. Sağolasın Allah a havale ettim bende
0 oy
(523 puan) tarafından

Kusura bakma da ne gerizekalı kaynanan var ***** kadın nefret ediyorum böyle apatallardan sen zaten üzülüyorsun üzmeye ne gerek var insan moral verir .Bende de var öyle bir şeytan ama susmam cevabını veririm yada bir tarafına bile çalmam aramam sorma sm.Gereken cevabı ver onun gibi cahiller anlamaz ama ezdirme asla kendini ***** kadın ay sinir oldum.

(58 puan) tarafından
Yok kusura bakmiyorum cahilin en önde gideni anlamaz dinlemez sadece üzer ağlatır evde huzursuzluk verir defolur.
(523 puan) tarafından
Ay müsait değilim de geleceği  zaman. misafiri geri çevirmek.olmaz ama böylesi gelmesin daha iyi
0 oy
(280 puan) tarafından

Valla kızım bende bugün görümce ile tartıştım çok iyi anlıyorum seni geçmiş olsun bu arada rabbim yardımcımoz olsun kuzum 

(58 puan) tarafından
Sagolasin amin canım cümlemize yardımı taşın Rabbim
(280 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn sende sağol kuzum
0 oy
tarafından

Kocana söylesene. 

Ve tekrar hamile kalırsan eğer sigara içersen inşallah icmezsn ama onlara soyleme. Sana en ufak bir laf ve strese sokarsalar sende çocuğuma sizin yüzünüzden bsy olursa sebebi sizsiniz de biraz vicdan yaptır korkut 

0 oy
(661 puan) tarafından

Tovbe tovbeeeee ,o psikolojide sana kaldrp boyle nasl soyler ?esin duymuyormi versn agznn payini o veremiyorsa sen ver 

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ya bunlar nasil insan be sic aglzarna afedersn yaaa insani kudurtuyolar ama ne alaka sebebi sensin benimde ilk bebegimin kalbi durdu . Ilk gebeliklerde artik 5 kisiden 1 oyle oluyoe nasil cahil insanlar bunlar ya insani boyle konustryolar Allahim almis onun canini sen nasil sebeb olabilirsin ben de doktoruma sormustum benim yedigim ictigim dokundu diye acaba oda bana demisti hayir artik cok oluyor boyle buyuk bi problemo vardur sakat bi bebektir falan demsti. Benim oyle kaynanam olucak ben dayanamam valla

0 oy
(44 puan) tarafından

Canım dua et Allahım sana da nasip etsin evlat. Takılma hic kayinvalideye. Sen tepki verdikce o dozu arttırır.

(58 puan) tarafından
Amin çok sağol duan için.

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,405 göst.
0 oy
3 cevap 614 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Efenin annesi1 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 5,029 göst.
19 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy