0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (268 puan) tarafından
Azcik bakayim zaman gecsin diyorum

Konusulanlari dinliyorum sanki 8nsanlar baska evrendenmis gibi konismalar 2 yas zeka seviyesi Allah askina hamgi kadin programini acsam ayni.insanlar gercekmi ben mi garipsiyorum artik anlamadim.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hepsi kurmaca hepsiiiiiii
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle şeyler bize uzak geliyor ama maalesef yaşanıyor
0 oy
(715 puan) tarafından
Geçen gün yemekteyize denk geldim kadın mercimek çorbası İçerken dedi ama bu mercimek kokuyor jfnsmsksk ablamm ne kokçaktı balık mı kokçaktı
(268 puan) tarafından
Demi ben de rastladim ya ozellikle programlari 5 dk tek tek izledim resmen afaladim bunlar ne konusuyor diye
(715 puan) tarafından
Valla herhalde bizim millet böyle şeyleri seviyor ki yapıyorlar
0 oy
(8,946 puan) tarafından
En iyisi belgesel ben ona bakuom hele shwda başlamış moda adı altında saçma sacam
tarafından
Aynen TRT Belgesel en guzeli TRT 1 in dizileride guzel temiz en azindan
(268 puan) tarafından
Canm secenek cok meselem o degil ama bu tur programlari kim izliyor ve bunlari mantikli bulan var mi onu anlamaya calistim
0 oy
tarafından
Canım benim öyle boş beleş şeyler izlemeyin en güzeli belgesel,o kadar çok şey öğrendim ki hayvanlarla ilgili olsun çevre ile ilgili olsun hem güzel hem bilgilendiriyor çok severek izliyorum sana da tavsiye ederim canim..TRT BELGESEL ❤ BEN
(268 puan) tarafından
Belgesel izlerim o ayri mesele sadece kadinlarin izlediklerinden bahsediyorum bu reytingleri ucanlar
0 oy
tarafından
Hiç izlemiyorum saçma geliyor
(268 puan) tarafından
Karantinadayim azcik birseylere bakalim diye actim acmasaydim daha iyi sacma sacma seyler
tarafından
Geçmiş olsun keşke düzgün birşey koysalarda izleye bilsek bizde
0 oy
(546 puan) tarafından
Ben de hayret ediyorum ama maalesefki bu topraklarda cok var oyle cahil aileler
(268 puan) tarafından
Ya bu devirde boyle insan nasil olabilir valla sasiyorum
0 oy
(45 puan) tarafından
Kız hepsi kurmaca beer parayla çıkıyorlar izlensin diye beee..  bi müge anlı dakiler gercekci  geliyor bana diğer bütün programlar hepsi kurmaca ve cast ajansindan gelenlerdir zaten
(268 puan) tarafından
Insallah kurmacadir cok degisikler
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Banada çok garip geliyor uydurma gibi bide bağırış çağrıs hic sevmem kafam ağrıtıyor bi dakika bile baksam hiç bakmıyorum 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kurmaca çünkü 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Bende hiç sevmiyorum açıyorum tlc yi ev tadilatı izliyorum daha güzel oluyor :D bakıyorum yurtdışında evler nasılmış diyorum buraya gelseler acaba ne derler 

İlgili sorular

+9 oy
45 cevap 933 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 839 göst.
0 oy
11 cevap 495 göst.
27 Temmuz 2019 Aile kategorisinde ❣Prenses Annesi ❣ (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 212 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (206 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,514 kullanıcı

...