0 oy
639 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,770 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Oncellikle nrmlde paylaşmam böyle resimler ama ilkez yaptım dizinde yorumlarnzi almak istedim :angel:. Ben şekerpare yemem (sevmdgm için dgl almdgmz için kolay kolay öle aldgmz şey de dgl oyzfn pek bilmem nasıl olur fln:) 

Eşim beğenir mi sizce güzel duruyor mu canlar ? Keşke yakın olsaydık da eşime kalmadan yiyip biteblsydik hdjdjdj ❤️❤️❤️

18 Cevaplar

+1 oy
(6,737 puan) tarafından

Kız benimki hazır alır, şerbetini ben ayarlarım o pişirip yer :D ben hiç sevmem.. Amaaaaa BAKLAVA yı kimseyle paylaşmam puhahaha. 

tarafından
Kız 1 lt reye 1 cay bardagı pirinc girer ben öyle yaparım hep  çok fazla geldi bana
(6,737 puan) tarafından
Durum ☺ sen bana kısır yaparsan baklava veririm ama ahaha.

Tarif için thanks ღԵհɑղƘՏღ( ؔ✪̤ ◡ ؔ✪̤` ๑)
(16,490 puan) tarafından
Asmin44&. Ben  su bardağı koydum çok ta güzel oldu öyle cnm

Gülperi Kısırı derya güzel bilio yaa  :))
tarafından
Her evin soğan doğrayışı faklı olur derler  önemli olan güzel olması cnm afiyet bal şeker olsun
(16,490 puan) tarafından
Tşk ederim kuşum
-Reklam-
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Ellerinize sağlik guzel gorunuyo❤
(3,770 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim ❤️
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Eline sağlık canım gayet güzel duruyor beğenir neden bilmiyorum aşeren girmesin yazısına özellikle giresim geliyor :))) 
(4,135 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim insallah kalmaz da kurtulurum gider sağlıkla bebeğimi görürüm içim de rahat eder ❤️ aşı yan etki mi yaptı sana acaba ben de covit geçirsem de olmayı düşünüyorum çünkü hamileliğin ilerleyen zamanlarında tekrar olursam diye korkuyorum geçirdiği halde ikinciyi de geçiren çok var çünkü ve çok fazla hamile covit ölüm haberi görmeye başladım o da korkutuyor insanı valla
(3,770 puan) tarafından
Hamilemsn kuzum Allah'ım bebeğini sana senide ona bağışlasın meleğim o küçük bedeniyle annesinden güç alsın ❤️ sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim
Korkma korku şeytanın vesvese için yürüyecgi yolu hazırlar Allah a güven dua et takdir ilahi herşeyin hayırlısını versin Rabbim ❤️
Ömrün varsa ne olursa olsun yaşar insan ömrü yoksa tüm dünya cebelesse boş
Benim kızıma hamile iken kaç kez düştüm kanamalarım oldu çok sıkıntı yaşadım ölümdn döndüm doğumda ama kızımda bende yaşıyoruz yiyecgmz ekmek varmış demekki:)
(4,135 puan) tarafından
Evet kuzum 15 haftalık hamileyim iki haftadır karantinadayım bitsin de kurtulayım insallah ben de ona inanırım dünyada yiyecek lokması varsa ne olursa olsun gelir Allahın izniyle ❤️ ben evin 5. Çocuğuyum annem hep der sen olunca ben istemedim cahillik düşer diye neler yapmadım ki ama sen yapıştın sanki bırakmadın hiç beni diye :) yiyecek lokmam varmıs demek ki dünyada diyorum bebeğim de benim kadar inatçı olsa yeter bana ❤️
(3,770 puan) tarafından
Olur Allah'ın izniyle kız:) annesi okdr inatçı iken bebeğinde azimli olckdir:)❤️❤️
(4,135 puan) tarafından
İnsallah canım:)) Rabbim cümlemize evlatlarımızı bağışlasın insallah ❤️❤️
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Birazcık büyük olmuş :))) ellerine sağlık cancağızım 
(3,770 puan) tarafından
:) aaa evet snrm hklsn büyük yapmışım:))
(16,490 puan) tarafından
Tadı güzeldir ama aşkoş
(3,770 puan) tarafından
Yemeye cesaret edemedm hala:)
0 oy
tarafından

Ellerine kollarına sağlık kız afiyet olsun kuzum bende yaptım bugün 

image

(3,770 puan) tarafından
Teşekkür ederim bitanem ❤️ seninde eline sağlık:) harika tablo gibi duruyor valla:)❤️❤️ maşallah
tarafından
Sagol kuzum ❤❤❤
0 oy
(95 puan) tarafından
İlk yapışa göre gayet iyii 
(3,770 puan) tarafından
Eksiklerim varmı neler cnm daha güzel nasıl yapablrm:)?
0 oy
(106 puan) tarafından
Harikaaa bandaaa
(106 puan) tarafından
Yok yok görsel harika duruyor eminim tadında oyeldir
(3,770 puan) tarafından
İnşallah cano yaa :) yoksa onca emek boşa gidick
(106 puan) tarafından
Tatlı soğuk şerbet sıcak olmayı sıcak Dediğin de ilk sıcaklığı çıkck( tabi bu baklavada geçerli değil ):-)))
(3,770 puan) tarafından
Valla şerbet ilikti tatlı çıkar çıkmaz döktüm:)) arkds öle demişti
(106 puan) tarafından
Aynen öylede güzel olyo
0 oy
tarafından
Bu ilk deneyimdi bir dahakine daha iyi sonuç elde edersin şekil olarak :)))) gayet güzel görünüyor ellerine sağlık afiyet olsun canım 
tarafından
Ben yuvarlak yapmıyorum canım bir ceviz büyüklüğünde alıyorum hamurdan oval şeklinde yapıyorum yumurta sarısı sürüyorum sonra çatalla çizik atıyorum sonra fırına :)
(3,770 puan) tarafından
Bende meğerse arkds diyince baktım dikkatli bay büyük yapmsm:), gerçi severim büyük olmalarını az ile kolay doyurur
tarafından
Evet şekiller biraz farklı olmuş küçük büyük ☺️ olsun bu ilkti bir dahakine deneyimli olarak daha iyi sonuç elde edersin inşaAllah
(3,770 puan) tarafından
Küçük olanlar şekil kalıplarından kaynaklı:) kalpli fln yaptım:)) biraz
tarafından
Anladım canım afiyet olsun :)
0 oy
tarafından
Ooo ellerine sağlık benim.enn sevdiğim şerbetli tatlıdır . Hamileyim ama asermiyorum korkma :D 
(3,770 puan) tarafından
Hamileyim yazısını görünce inanmazsin sol göğüsm sıkıştı hdhdj haktan korkuyorum oyzfn bende paylaşmama kararı aldm sadede kahve vs pahlasrdm bzn onuda brktmgerci ama bunu bir hevesle yaptım yorumlarnzi çok merak ettim:)
tarafından
Çok güzel gorunuyor canım ellerine kollarina sağlık :)) korkma asermiyorum ben hiç assrmedim zaten canım istese alırım canım benim skinti yok . Ama diğer aşeren hamisler girmez inşallah imkanı olmayan kolay alamayan
(3,770 puan) tarafından
Aman bende ondan korkuyorum kldrckdm aslında postu ama yorumlar var diye kldrmdm
0 oy
(1,018 puan) tarafından
eline sağlık afiyet olsun çok güzel görünüyor
(3,770 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim çok saol ❤️
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Bende çok severim ay bayadır yapmıyorum
(3,770 puan) tarafından
Benim vesilemle müsait olunca kalk yap kuzum:)
0 oy
tarafından
    Harika gozukuyor askim ama şekillere calış
(3,770 puan) tarafından
Küçükler şekil kalıplarından kaynaklı kalpli fln yaptım cancağızim:))) teşekkür ederim bu arada:)❤️
0 oy
tarafından
Eline sağlık canım ❣⚘
(3,770 puan) tarafından
Saol cancağızım ❤️ gel beraber olsun
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Eline koluna sağlık cnm bir tane uzat ordan  çok güzel gözüküyor 
(3,770 puan) tarafından
Şerbet az gelmiş kız az bir citirligo var bazılarında ama tepsi senin olsun kız ayipsin :)❤️
0 oy
(191 puan) tarafından
Tam tarif verirmisin lütfen yarın yapacam bide ben yapınca şerbeti çekmiyor kuru kalıyor varsa püf noktası söylerseniz sevinirim 
(3,770 puan) tarafından
En üstte cevabı seçtim cancağızim o tarifi yaptım ben ama yaa tepsinn duruşundn kaynakli bazıları tam çekmediği için kuru kaldı yada serbet az daha bir bardak daha su istiordu :)
0 oy
(391 puan) tarafından

Hangi şehirdesin bacım yakınsa gelelim:D 

(3,770 puan) tarafından
Gel bacım Kocaeli'ndeym:)
(391 puan) tarafından
Ooo çok uzak Konya'dayım bee tühh :D
(3,770 puan) tarafından
Yakın olsaydık şaşırrdm :) kim gelecek olsa uzak hep çünkü.s
0 oy
tarafından
eline sağlık çok güzel görünüyor olmuş bence 
(3,770 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim ❤️
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Guzel gozukuyor eline saglik afiyet olsun bu arada tek sevdigim serbetli tatli :)
(1,238 puan) tarafından
Koca yazı memlekette trabzonda gecirdim dogum yaptim geleli 2 hafta oldu daha. 2 aylik olucak bebegim var :) nasip olur insallah gorusmk
(3,770 puan) tarafından
Hmmm:) daha küçücük minicik bir ele sahipsin desene şimdi o ne tatlıdır maşallah ayaklro fln offf:)))❤️
Küçüklük zamanları çok başka oluyor yaa.
İnşallah canım
(1,238 puan) tarafından
Sagol canim evet bebegimden haric iki oglum daha var :)
(3,770 puan) tarafından
Ooo MAŞALLAH:)) onlar kaç yaşındalr küçüklermi
(1,238 puan) tarafından
Biri 7 biri 4 canim:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 371 göst.
3 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 346 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
28 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...