0 oy
306 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (699 puan) tarafından

Kızlar çoğu kişi yorum yapmıştı. Hepsinden Allah razı olsun gözüm açıldı o kadar gömmusm ki temizliğe. Bugün hiç bir iş yapmadım kızımla saatlerce oyunlar oynadık. Beraber oyuncak kutusu yaptık. Ben yıllarca süsleme işi yaptım. Gelin el buketleri magnetler tesbihler kadife kutular amigurimiler lohusa takımları bandanalar. Kendime uğrasiydi hem para kazanıyodm hemde kafam dağılıyordu ama 2 hamilelk te ara verdim şimdi de evden çıkmayınca kendimi temizlige verdim bugün fark ettim. Artık karar aldım dünkü yorumlar da bazı şeyler zoruma gitti. Çocuklarıma kotu anne olmak istemiyorum. Bakın bakalım kutumuza 

image

8 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy bayilfim.nasil yaptin bizde ki,larimla yapalim.etkinlik olsun
(699 puan) tarafından
Valla evde damacanmz vardı içinde suyu azdı çiçeklere döktüm gitti. Sonra kestim onun kafa yerini keceyle kapladm fil kafası falan iki kulp aynısı trendyolda da 220 lira
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman burda hergün evi silip süpüreni duydum kız valla kendimi o kadar yoramam 3 günde bir silip süpürürüm o bana yeter Dip bucak kış temizliğinide yaptım, toz al, sil süpür yapıyorum sadece ama abartmamak gerek
(699 puan) tarafından
Bacım işte ben öyleyim. Hatta bi ara ofis mi bu ev dedim kendi kendime ama gene yenemedim hergun sil süpür toz al ekstra çamaşır bulaşık
tarafından
O hastalık derecesi artık kuzum
(699 puan) tarafından
İşte canım bugün itibariyle değişcem kendine söz verdim
0 oy
tarafından

Nasıl yaptın bacım bende yapmak istiyorum bizede lazım bundan☺️

(699 puan) tarafından
Boş damacanayı kestim gri keceyle kapladm snra fil kafası yaptım yapıştrdm canm
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Ayy cok tatli oolmus bu mazemelerden varda keceler  A4 renkli keske buyuk olsaydi ya hemen yapardim :dizzy:

(699 puan) tarafından
1 mt gitt8 buna canım tam 1 metre dgl ama 1 e yakın bende de a4 lerdn var ama baktım olmuyor
(1,921 puan) tarafından
Aynen neyse onlarla kucuk toka kutusu yapim bende bunun kucuk hali
(699 puan) tarafından
Aa ben bugün 5 kiloluk yoğurt kovsisni kapladm a 4 olanla çiçek yaptım üstüne içine legolarini koydum
(1,921 puan) tarafından
Bende toka koyarim oyuncak dolabi var gizel fikir
(699 puan) tarafından
Google yaz keçeden oyuncak kutusu diye kedi olanı var aslan köpek kirpi çok değişik şeyler vardı
0 oy
tarafından
Ellerine sağlık. Çok güzel olmuş iyi günlerde kullansınlar içleri bol bol oyuncak dolsun :) 

Canım once ki postunu gördüm. Benim de takintilarim var sürekli yaparım ama temizlik için saat koydum. O saate kadar herşeyi yapıyorum. Sonra bütün oyunları oynuyoruz.yeri geliyor ev altının üstüne geliyor.cok dökülecek dağılacak şeyleri sadece odasinda yapıyor. İş bitmiyor ama onlar büyüyor.
(699 puan) tarafından
Doğru iş bitmiyor canım bizim evimiz 2 +1 işte onların odası yok. Öyle olsa odasında yapsın ne yaparsa.
tarafından
Olsun kuzum sen onlarla onlarda yaptıkça onlarda alışır oyuncak toplamaya aktivite yapmaya
0 oy
tarafından
Kız bayıldım ya arkadaşmi olsak.banada öğretilersin ahahaha çok güzel banda lasim ya çamaşır sepeti nasıl yapsam ki
0 oy
tarafından
Ayy cok guzel ya 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çok güzel olmuş kız 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 238 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 416 göst.
20 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 3melekannesi (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 215 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ranamm (1,366 puan) tarafından soruldu

374,682 soru

11,207,217 cevap

34,510 kullanıcı

...