0 oy
124 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,722 puan) tarafından
İlk kez deniycem kizceler nasil yapyonuz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şuracıkta bekliym bari :-)
tarafından
❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Bak kız üstte paylaşdım yapda yee
tarafından
Kız bende altına yazdim yaa senin yorumuna
tarafından
Ahahaaa çocuğa yemek yediriyorum bi yandan yazayım dedim Allah ım yarabbim :=)
tarafından
Afiyet şifa olsun inşallah kuzucuğa:-)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben fasulyeyi suda biraz haşlarım bütün şekilde sadece uçlarını koparırım  sudan çıkarır soğuk suya koyarım o suyu süzerm ayrı bir kapda kaya tuzu limon tuzu olsada olur olmasada olur sirke ben 1 bi su bardağı koyuyorum çünkü büyük bidona yaparsam anca yetiyo sarımsaklı olsun canım bolca hemde hazırladığın tuzlu suyu üzerine dök fasulyenin sarımsaklarıda ilave et kapat ağzını valla ben çok severim hamileyken bile ilk aşerdiğim fasulye turşusu olmuş du 

tarafından
Ellerine kollarına sağlık kuzum öyle bir iştahlı anlatmışsın ki ++++++
tarafından
Ahahaaa yiyesin geldi dimi :=)
tarafından
Evet wallahi bende bekliyordum burda ama nasıl güzel anlatmışsın
tarafından
afiyet olsun canım benim
(2,722 puan) tarafından
Cok saol kuzm
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Hazır turşu sularını sevmeye başladım ben onlarla kurdum bu sene geçen sene iki bidon yaptım herkes hazır bu diyip durmuştu .

Fasulyeleri kaynar suya atıyorum on onbeş dakika bekletiyorum sonra bidonlara dik dik diziyorum hazır suyu foş diye döküyorum nefisss oluyo ❤️
(2,722 puan) tarafından
Saol kzuum
0 oy
(5,220 puan) tarafından
ben 1lt kavanozlara yaptım bikaç gün önce birsürü. fasülyeyi kenarlarını kırıp yumuşayqna kadar haşladım ama çokta yumuşak olmicak yoksa erirler. sonra buzlu suda şoklayıp süzdüm. kavanozlara doldurup üzerine su doldurup her kavanoza bi yemek kaşığı kaya tuzu koudum ve bolca sarımsak. ben sirke koymuyorum ozaman çok ekşi oluyo böyle olunca o turşunun suyu bile lezzetli oluyo onuda içiyorum 
(2,722 puan) tarafından
Saol kuzum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
8 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 1 melek annesi (168 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 90 göst.
+1 oy
4 cevap 254 göst.
27 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde .SU. (4,911 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
18 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...