0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar genital bölgede büyük büyük batıklarım oldu kuafore agdaya gidiyorim . Sıkamıyorumda icime işliyor. Bi çözümü olan varmı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
İltihaplı olduğunu ilk defa duydum da batik ne uaizk ki yanlış olan agdadan oluyor canım lazer iyi geliyor evde de peelingler filan yapıyorlar geciyormus ama ben denemedim hic
tarafından
Sıkınca içinden sivilce ici gibi su çıkıyor canım. Ama canim çıkıyor. Emziriyorum lazere baslayamiyorum agda ile temizleneym dedim ama. Mahvetti beni kasigimda bas parmak tırnağı kadar oldu. Daha once bu batiktan ameliyat oldum tekrar basa sardi malesef :(
tarafından
Üzüldüm canım gecmis olsun internetten filan bı bak istersen peelinge iyi gelir insallah
tarafından
Saol ccanm buraya soraym bi dedimde eski paylasimlarada baktim çözüm bulanda yok malesef :(
-Reklam-
0 oy
(700 puan) tarafından
Kiz bendede agdadan sonra iki tane çıktı ama.biri kasik tabetli ben biri biraz yukarda oda etli ben. Agdadan sonra oldu :( 
tarafından
Cozum bulabildin mi peki benimde birisi kasıkta malesef ucuda yoktur
0 oy
tarafından
2 ay cektim resmen ciban olmautu parmak gibi sisti 3 ayda patlata patlata igneyle kurcalarken donen kili cikardim o son oldu bi daha olmadi
tarafından
Bendemi aynisini yapsam ki kasıkta oldu benimde oyle en son yururken ic camasirin lastigine surtuyordu doktora gittim orayi ameliyatla icini bosalttilar bildiğin findik gibi odem taşlaşmısti şimdi yine ayni yer canimi çekiyor
tarafından
Kil donmesi oldugu icin oluyo
tarafından
Vallahi senden cesaret alıp şırınganin uç ignesiyle oydum kendini bütün iltihabini akıttım uzerinede kantron yagli pamuk kapattim artik nolursa :)
tarafından
Hadi insallah bulamassan kili uzulme cunku derinde oluyo ama sonra sonra cikiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 247 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aysenurzorlu (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aysenurzorlu (341 puan) tarafından soruldu