0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
Kızlar eşim mekan sahibi. Telefonunda birkaç kadin kayitlı, bunlar kim dedim, sipariş veren müşteriler dedi. Daha once bir kez başka bir kizla konuşmaya çalışirken yakaladım. O zaman Kur'an a el basti yapmicam diye. Tabi benim guvenim hic kalmadı artik. Şimdide aldattıgından süpheleniyorum fakat kanıtlayamiyorum. Telefonu hep elinde, tuvalete bile telefonla giriyor uzun süre çıkmıyor. Telefonunu isteyince direk veriyor saklama falan yok ama iphone kullanmayi bilmiyorum pek, o yüzden galiba rahat veriyor. Telefonu bazen saatlerce bende kaliyor, iş yerine ansızın giderim problem yapmaz. İş dışındada her yere peşine takılır giderim ama şu güven problemini çözemiyorum. Telefonda benim bilmedigim ne gibi özellikler var acaba, bilenler yazabilir mi.?

2 Cevaplar

0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bir bilgim yok canim esiminde iphone ama bilmiyorum bende beklim mesela bu androidlerdeki gibi google gecmisi neresi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aslinda çokta karışık degil cnm ben kullandm bi nevi android gibi ama tuş yok diye takiliyo insan

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
1 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 188 göst.
4 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 210 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,208 soru

11,288,562 cevap

34,696 kullanıcı

...