0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Kızlar elektrikli beşik aldım 2.el kızım 8 aylık oldu sallamadan uyumuyodu eşim aldı ama korkuyorum beşiğin içinde kımıldıyor beşiğin kenarına geldiğinde kızım beşik yana doğru eğiliyor beşiğin sepeti kızım düşer mi acaba ya anneme sordum beşiğin altına yere yorgan ser düşerse Allah korusun ama yorgana düşer en azından dedi bide bu beşik lerim büyük olanları var mı acaba

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Onların hepsi aynı oluyor maalesef. Benim kızım içinde ayağa kalkıp aşağı dusmustu. 
(168 puan) tarafından
Daha ayağa kalkamıyoruz desene anneler her zaman haklı altına yorgan koymakta fayda var
tarafından
Aynen kesinlikle bişey koy. Birde etrafında sivri komidin filan olmasın en azından yumuşak yere düşer. Aslında kızın büyümüş o beşik 7 aydan sonra çok zor olur.
(168 puan) tarafından
Şuanlık sığdı içine yatıyor kullanabildiğimiz yere kadar kullanırız diş çıkarma dönemindeyiz uyumuyor diye eşim kızıp aldı uykusuz işe gitmesin diye napsın adam kendi de uykusuz kalıyo çocukta çekiyo belki böyle uyur
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
8aya kadar iyi kullanmışsın canım bence değiştir ya da annenin dediği gibi yap benimki de 8aylık 7.aydan beri beşikte kalkıyor 
(168 puan) tarafından
8 aya kadar kullanmadım yeni başladım kullanmaya :)
(168 puan) tarafından
Suan kalkmıyor sallamadan uyumuyor diye eşim yeni aldı artık 1 ay bile kullansam faydadır bana
(1,862 puan) tarafından
Park yatak gibi bişey alsaydınız keşke sallananlarından, 8aylık bebek o beşikte durmaz pek canım ya riskli yani Allah korusun
(168 puan) tarafından
Gözüm gibi kolluyorum kullanabildiğimiz kadar kullanırız kız büyük beşik var yatmıyor hep sallamak istiyor gece uyurken nasıl sallıcam inan canıma tak etti eşim bu çözümü buldu
(1,862 puan) tarafından
Ben de ayakta sallayarak uyutuyorum valla çok zor gece :( beşiği sallasam da durmuyor mecbur ayağa alıyorum, uyku eğitimi vericem ama bir cesaret edemedim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 123 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde minos._22 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
20 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
27 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Güneşim (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.

377,297 soru

11,291,071 cevap

34,706 kullanıcı

...