0 oy
874 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,379 puan) tarafından

Kızlar neler yapıyorsunuz aksam menülerinde neler var Rabbim sofralarimizin  bereketini artirsin inşallah 

Mantarlı tavuk sote

Basmati  pirinç pilavı 

Yoğurtlu pancar salatası 

Mercimek Çorbası 

Limonata 

Bu arada kızlar sabahtan bu yana alnımda gebelik lekesi çıktı :)))) 

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Yiyen var yiyemeyen alamayan var neden herkes her akşam menü soruyo çok üzülüyorum 

(1,379 puan) tarafından
Okumak zorunda ve cevap vermek zorunda değilsiniz hanımefendi çok şükür kimse aç kalmıyor evinde yada burda kimse Aaaa sizde bu mu var o mu var diye birşey konuşmuyor ben burdan kendime bir gun sonraki yemek menüsünü cikariom istemezseniz cevap yazmazsiniz iyi akşamlar
(531 puan) tarafından
Valla kusura bakmayn da bu programa girebilmek icin android tel lazm ve internet lazm bunlara sahip bi insan bu sayilanlari da alacak durumdadir ha ne olur bugun yiyemez yarin yer zaten cogu makarna pilav tavuk yazmis bunlar at la deve degil yani alinmck bise degl bulunmayacak biseyde degl
tarafından
Valla benim için de iyi oluyor açıkçası yemek çeşidi aramak durumunda kalmıyorum bide başlıkta yazıyor ya canım çekecek olursa aç olursam girmiyorum bile böyle başlıklara size de öneririm
(3,515 puan) tarafından
Alınması belki sıkıntı olabilir ama esas yazılan şeyleri kalkıp yapmaya çalışmak keşke teknoloji gelişmiş olsa daha ileri yemekleri paylaşabilsek :)))
(1,379 puan) tarafından
İyi olurdu valla ağzınza sağlık kızlar
tarafından
İnternete giriyorum diye evime etmi sebzemi giriyor sanıyorsunuz? Nerden biliyorsunuz elimdeli telefonun ne olduğunu iphone falanmı? Tok açın halini anlamaz isteyipte alamadığınız şeyin önünden geçerken içi gidenlerden olmazsınız inşallah.......
(1,379 puan) tarafından
Canım valla benim.de elimdeki iphone değil halime.çok. Şükür rahatsız oluyorsaniz başlık koyuyoruz girmesiniz olur biter ben bazı Sevmedium artık. Beni sıkan  sorular var mesela kaç kilo aldınız gibi ben hiç acmiom bile postu  bu kadar basit
tarafından
Yok canım bende açmıyorum ama sadece senin için demiyorum herkes hergün paylaşıyor artık dayanamadım
-Reklam-
0 oy
(531 puan) tarafından

Bugun koca yok ne yicem bilmym makarna yapivereym diye dusundm... basmati pilav nedir 

(1,379 puan) tarafından
Canım basmati bir princ türü ve Yasemin kokulu pirince benzer ve nişastası azdır
(531 puan) tarafından
Himm afyt olsn
(1,379 puan) tarafından
Sanada canim
0 oy
tarafından

Ooo Allah bereket versin. Ben bugün temizlikten yemeğe pek asilmadim. Acayip yoruldum ama 

Makarna 

Çorba 

Salata... Salatayı kocacim yaptı ❤️

(1,204 puan) tarafından
Kızlar bende 34+3 haftaligiz bebeğin eşyalarını hazırlasam mi? Görümcem geç bil e kalmış sın erkek bebek erken doğar dedi korkuttu beni:)
(1,379 puan) tarafından
Ben bugun yikadim canım yavaştan hazırla artık
(1,204 puan) tarafından
Ne kadar çabuk geçti aylar doğum yaklaşmış korkularım da çoğaldı  :(
(1,379 puan) tarafından
Bana hiç geçmedi canım ya artık gelsin ben kendimi gurk tavuk gibi hissediyorum çalışmayı özledim. Valla ben eve alışkin değilim evde mutsuz oluyorum çalışmak benim.için bambaşka birsey
(1,204 puan) tarafından
Hm çalışanlar evde duramaz ;) ben ilk gebeliğimde gunleri sayardım çok geç doğdu ikinci de hamile oldugumu unuttuğum anlar oluyordu o yüzden çabuk geçti
0 oy
(816 puan) tarafından

bnde ilk defa ev tantunisi yapmayi deneyecegim yaninada tursu biber ayran oh mis yeter ins guzel olur. 

(1,379 puan) tarafından
Tursuyu  dikkat edin aman ödem yapmasın biraz suya koyun tuzu gitsin
(531 puan) tarafından
Benm tursumun kendisi bozulmus suyuda bozulur mu suyuna karnibahar koyaym diyorum
(1,379 puan) tarafından
Canım yeni su yap olmaz eski şu
0 oy
tarafından

Biz lahmacun sipariş verdik :D 

Kaç haftaliksin canim?

(1,379 puan) tarafından
33 canım afiyet olsun
0 oy
(218 puan) tarafından

Benim eşim gece calıştı için evde kızımla ben varım nohutlu mantı çorbası sebzeli bulgur pilavi ayran bugünlere şükür 

(1,379 puan) tarafından
Amin canım amin
(3,515 puan) tarafından
Dünüüüüür bizde geliyoz iki tabak daha koy :)))))
(218 puan) tarafından
Dünürcüm tabaklar hazır siz gelin yeterki :)
(3,515 puan) tarafından
Tamam kız geliyoruz:)))
(1,379 puan) tarafından
Aa neler oluyor
0 oy
(404 puan) tarafından

Mercimek corbasi

Firin posetinde sebzeli tavuk

Bulgur pilavi

Havuc tarator :)

(1,379 puan) tarafından
Çok severim fırın posetinde  sebzeli tavuk şimdi onun Kekikli versiyonu çıkmış onu deneyecektim
(404 puan) tarafından
Kekikli versiyonu nasilmis canim kekik icine koyup elimle birbirine girdiyorum ben zaten hepsini ama senin dedigin daha farkli birsey sanirim:)
(1,379 puan) tarafından
Onlarn hazır baharatlar var ya poşetle birlikte onun yenisi çıkmış Kekikli
0 oy
(817 puan) tarafından

Ben evde olanlarla doğaçlama yemek yapmayı çok seviyorum. Baktım patates,kapya biber,kereviz,havuç,tavuk var bir de soğan birleştirdim hepsini al sana yemek :) yanına da pilav salata.

(816 puan) tarafından
oh mis. bnim kocam hayatta yemez oyle karisik yemekleri bune der durur
(817 puan) tarafından
Güzel oluyor ama türlü bi nevi.
(1,379 puan) tarafından
Bende severim türlü bana sebze olsun ahhh ahhh egenin gözünü seveyim
0 oy
tarafından

Ezogelin 

Türlü

Kiymali domatesli makarna

İsoanakli peynirli borek

(1,379 puan) tarafından
Börek el acmami yemekteyiz programı gibi :)))
tarafından
Ayy yok canim nasil ugrasim ona cok guzel carsaf boregi yaparim ama hamile hamile bide kucuk cocukla ugrasamam simdi ona hic :)) o yemekteyizdekilerde bunupbuluyolar valla ben olsam tabaklari geciririm kafalarina :))) kendileri sanki evde hep acma borek yapip yediriyolarmis gibiler :)))
(1,379 puan) tarafından
Çok haklısın eminim hiç ypmiolardir
tarafından
İzlemiyorum o programi bikac gakip edim dedim nimete saygisizlar yiyip yiyip begenmiyolar tabaklarindaki yemeklerle oynuyolar israf...millet ac kaliyo sokaklarda inim inim inliyo insanlar nefret ediyorum...bide sunucu demez mi kalan artiklari sokak hayvanlarina veriyoz ayy icime su serpiyolar oyle denilince var ya anlatamam...hepsi soytarilik icin cikiyo turk orf adetlerine sofra adabina cok aykiri seyler
0 oy
(1,424 puan) tarafından

Kanat but kızartması, mercimek çorbası, prin pilavi salata yapsam mı kararsizim:/

(531 puan) tarafından
Arpa sehriye pilavi guzel olur bnce yanina
(1,379 puan) tarafından
Yap yap canım
0 oy
(280 puan) tarafından

Kaç haftalık hamilesin canım 

(1,379 puan) tarafından
33 haftalik olduk canım
0 oy
(638 puan) tarafından

Ispanaklı gözleme ve çay:)

(1,379 puan) tarafından
Ohhh miss afiyet olsun
0 oy
(280 puan) tarafından

Maşallah canım rabbim bağışlasın sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 

(1,379 puan) tarafından
İnşallah canım cümlemiz
(280 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 386 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde MinnieMouse (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 205 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimmm03 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy