+1 oy
432 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
Bilirsiniz sezeryan olunca birinin size Bi süre bakması gerek eşim kaynanamı çağırdı normalde çok iyi biri çok iyi anlaşırız ama her kaynana gibi bebeğe saçma şeyler yapiyo bebek çok ağladı sütüm de yok diye büskivi suya batırıp ağzına vermiş bebek öyle onu somura somura uyuya kalmiş ve bunu Bi kaç defa yaptı yapma dedikçe bişi olmaz diyo cocuumu tuzla kolonya ile yıkıcaktı kesnlkle olmaz. Dedim... 

20 Cevaplar

+6 oy
(10,567 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hemen evden uzaklastır. Öldürür cocugu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
bence evden kov ruh hastası mıdır nedir
0 oy
tarafından
Tövbe yarrabim daha ne duyucamm ya
0 oy
(118,487 puan) tarafından
o kadini gonder yata kalka idare et kendini 10 gunlik laa biskuvi zaten sagliksiz hadi bisi olsa vebege
0 oy
tarafından
Eşine soyle uyarsın annesini baktınız olmuyor ben artık iyleştim de gonder 
0 oy
tarafından
Çüüüş yaaa... hatta ohaaa. 
0 oy
tarafından
Nie mama vermemişte büskivi vermiş allahm akıl fikşr ver insanlara sen onu evden yolla bacm
(105 puan) tarafından
Mama vermemeye çalişiyorom ben bazen sütüm yetmeyince ağlşyor az mama veriyorum 40 cc ama uyumayınca 75 cc ye kadar yapıp verirler bazen
tarafından
Tamam neden o zaman yapıp vermemişte büski vermiş sormadn mı canm , sen bebeğin annesisin böyle şeylere dur demen gerekiyo böyle yapıyosa durmasn yanında
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Yaptığı şey o kadar tehlikeli ki bebeğin canından olabilir
0 oy
tarafından
Töbe ya daha neler duycaz, süt yoksa mama alın canım bisküvi nedir. Başka bakacak kimsen yok mu kaynananı karıştırma bebek bakımına bellimi bebek bakmayı bilmiyo
(105 puan) tarafından
Maalesef limsd yok annemler covid trmaslı gelemezler
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bebeği yedirirken kucağından sert şekilde al odana götür ayrıca snn kmseye ihtiyacın yk gitsn evine daha hayırlı olur
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Yanlış anlamada 10 gün olmuş sezeryan olalı kalamiyormusun kendi cocugana bak.ben iki günlük ameliyatla ayağa kalktım işimi gücümü yaptım yatağımı topladim ikinci sezeryanim bide kimsenin eline bakacak sabrım yok benim.sende kimsenin eline bırakma deli mi kaynanan yeni doğmuş bebeğe bisküvi vermek ne demek boğazına giderse Allah korusun kötü olur
(105 puan) tarafından
Ya sadece sezeryan olsa neyse doğum dan 2 gün önce ev sahibi aradı çıkın evimden ben gelecem dedi 1 hafta sonra ev taşıdık hasta halimle birde kaza yaptık
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Mide fesati geçirir çocuk onun midesi nedir ki buskiviyi kabul etsin hani süt verse neyse buskivi nedir 
0 oy
tarafından
bunlar hangi akla hizmet ediyorlar
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ya oyle şey mi olur mama vermemeye çalışıyorum demissin bi yorumda ac mi kalsın çocuk. Gerekirse ful mama ver sütun yoksa yapacak bi seycyoktur bebe biskuvisi  nedir açlıktan sağlamasın mama ver yazık günah yaa kaynana hatalı ama açken mama vermiyorsan sende hatalisin
(105 puan) tarafından
Mama verince 3 4 saat uyuyo sonra da emmiyo emmedikçe sütüm azalıyo azaltiyorom mamayı yavaş yavaş
0 oy
(267 puan) tarafından
Allah korusun boğulma tehlikesi geçirirse sustuğuna pişman olursun. İzin verme sütün yetmediği zaman mama ver herşeyin bi vakti zamanı var bebe biskuvisi verilir mi suan
(105 puan) tarafından
Bebe büskivi si bile değil torku nun şekerli büskivi sinden
(267 puan) tarafından
Yok artık yaa bilemiyorum ben müsaade etmezdim asla
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  kayanan  çocuğu  öldürmeye  mi  çalışıyor 
0 oy
(316 puan) tarafından
Bisküviyii somura somura uykuya dalmış diyosun da Allah korusun onun soluğu ne ki nefessiz kalsa ne yapacan hadi kayınvaliden cahil sen de mi bilmiyorsun mama ver süt ve ama katı bişey nasıl verilir onun midesi ceviz kadar bile değil bol su iç sütün olsun beslenmesini de kendin yağ kimseye  bırakma hem 10 gün olmuş doğum yapalı bebeğine gayet iyi bakabilirsin ev işlerini ona yıl sen çocuğunla ilgilen çok mu kolay dünyaya getirdin sanki çektiğin zorlukları düşün bi  ona göre davran ....
(105 puan) tarafından
Ah ah benden gizli yaomiş
0 oy
tarafından
Ya ben derdim kaynanam deli dir çocuk bakamaz değişiktir tuhaftır diye ama cidden şuan dondum ya senin kaynananın yaptığını görünce ben şükredeyim benim kaynana bile yapmaz böyle bir şey ya manyak mı bu kadın o günlerde emzirirken bile korkuyor insan genzine kaçar diye bisküvi ne demek ya eğer yapabiliyorsan evde bisküvi falan sakla kadından ve kavganı da et canım lohusasın ama mecbur çocuğun daha onemli
0 oy
(450 puan) tarafından
Kafayı yemiş kadın el kadar bebeğe bisküvi vermek nedir kolonyayla yıkamak ne ya
0 oy
(91 puan) tarafından
Biskuye pek bişey diyemiycem ama yinde 10 Luk bebeye yapmasam 2 aylık olabilr ama anne sütünden uzaklaşır yinede dikkat et yalnız kolanya asit ayrıca alkollü ve tuz şok oldum o çocuk yanar olur sakin aman canını ortaya koy gerekrse aboovv kolanya ve tuzz duymadim sayorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 171 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
8 Kasım 2021 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,149 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,331 cevap