0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (375 puan) tarafından

Merhaba.  Aslinda biliyorum bebek bakiminin sorusu bu ama orda cevaplayan olmadi.6 yasinda bir oglum var. Onu 23 ay emzirebilmistim cok şükür.  Simdi de 4 ay 10 gunluk bi bebegim daha var. Ama sanki bunda sütüm az gibi. Emerken agliyor , cisi azaldi ve 10 gun once 4 ay kontrolünde  sadece 300 gr almisti. 3.600 doğan bir bebek su an 6.600. 3 aydan sonra sut sagmaya da basladim  ise basladigim icin. Ebemiz ona da bagladi azalmasini su an sağmiyorum. Soruma gelince ilk bebekte emzirip daha sonraki bebekleri emziremeyen oldu mu? Ben ilkini emzirince bunda da süt sorunum olmaz sanıyordum ama oyle olmuyor galiba :(

5 Cevaplar

0 oy
(979 puan) tarafından
Bnce alakası yk. Bnim 1.mama ile büyüdü smdi 1aylık kzm var oda mama kabl etmdi emiyor 
(375 puan) tarafından
Anladım . Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İç bilmiyorum canım bende oğlumu emzirmedim sütüm çoğalmadı ikinci bi bebeğim olursa onuda emziremem diye çok korkuyorum ya
(375 puan) tarafından
Insallah emzirenilirsinz ama olmazsa da saglikli olsunlar da sorun degil
0 oy
tarafından
İlkinde çok vardİkincide azaldı  ama ikisinde tosbik bebekdi ikisinede yaradı yani
(375 puan) tarafından
Hmm. Benimki de ayni durum gibi iste
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oglumda sutum azdi simdi kizimda cok sukur yetiyor bence alakasi yoktur
0 oy
(388 puan) tarafından
Benimde kızım 2.5 yaşında oğlum 3 aylık kızımda emzirdim baya 20 ay gibi yetiyordu sutümds ama oğlumda yetmiyor sağıyorum bazen bakıyorum gerçekten yok mu falan diye bazen hiç çıkmıyor bazen bir biberonu dolduruyor ama aç olunca oğlum da istemiyor süt gelmediği için en bir öğün mama veriyorum bazen 2 öğün gerisini emme şeklinde devam ediyor napayım sağlıklı olsunda mama anne sütü farketmiyor valla ama fark var bence gögüslerim yumuşak sert değil süt var gibi 
(375 puan) tarafından
Benimki de çok yumusak. Sagim yaptığım donemde  de 120 cc yi 3 4 seferde anca sağabiliyordum.  Galiba bize de gunde bir iki kez mama gorundu. Bakalim artik. Saglikli olsunlar da cok da fark etmior aslinda ama insam yine de dusunmeden edemiyor
(388 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 404 göst.
28 Mart 2020 Aile kategorisinde NisaSultan'ınannişi♡ (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 431 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 283 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ervaaa (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
9 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hfzfyzbl (38 puan) tarafından soruldu

377,792 soru

11,307,650 cevap

34,737 kullanıcı

...