+1 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Yani şöyle bakıyorum bekardan tut evliye kadar sürekli pesinden koşma durumu oluyor bekarkende esime sürekli ben yazardım ben arar sorardım halâ daha öyle şimdi diyorum ne a.ptlmışm simdide ben arayıp sormasam o pek aramaz sizde bakarken benim gibimiydiniz yoksa cidden kuyruğu dik tutanda varmı esim lokantada çalışırdı sürekli görmek için çabalardm ve evlendik evliliğimiz boyunca bu fedakarlıklar devam. Etti simdide diyorum kimsenin peşinden koşmiycaksn gelmek isteyen sana yetişiyor zaten 

16 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Çünkü ülkemizde erkek kadından bir adım önde bunu yapanda büyük kadinlarimiz daha bu iyi günler bir de geçmişi düşün..
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Herkezde yok canim sen yanlis yapmıssin biz sevgliykem bir kuserdim 100 den fazla mesaj gelirdi ben uyanana kadar sen niye kosuyorsun.. alıştırmissin. Ben  2 cocukla ugrasirim aramam .. isyerinden arar ee hatun unuttun beni aramiyorsun diye 
(886 puan) tarafından
Valla ya bekarkende hep ben arardm kendisi müsait zamanlarımı bildiği halde aramazdi su andada pek aramıyor aslında biliyor konuşabilek durumumuz var bende yıldım artik aramiyorum
(42 puan) tarafından
Büyük hata bastan yanlis olmuş . Ama degistirebilirsin. İletisime kapat kendini hic birsey yokmus gibi davran butun gün arama tripte atma erkekler güçlü kadindan cekinir aaa beni aramiyor gun icinde her issıni kendi hallediyor eyvah diyoelar...
(886 puan) tarafından
Peki daha sonra zaten cok *** konuşmuyoruz günde  1 2 kere ben ararsam ararm o aramiyor yazmıyor yani boşluğum olmuyor diyor
(42 puan) tarafından
Sosyal cevre edin ve kendini mesgul et. Ben mıç mıç olmayi saglikli bulmuyorum kadin kisitlanip yanlizlastrinca kocasina sariyor konusma ihticayni sosyallesme ihtiyacini tek bir insanda tuketmeye calisyo.
(886 puan) tarafından
Galiba kendimi fazla alstrdim bu duruma bi jac gün aramiycam dedim umarim başarabilirim
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Hiç kimse için aşırı fedakarlıklar yapmam canım evet eşimi çok  seviyorum  ama oda evliliğin tek taraflı olmadığının farkında ve yeri gelince benimle bulaşık yıkayan bir insan ben asla gelemiyorum tek taraflı fedakarlıklara iki tarafta birbiri için biseyler yapmasını bilecek ki evlilik olsun birazda bizde bitiyor sanırım o dengeyi kurmak lazım ♥️
(886 puan) tarafından
Cok doğru yazmışsın kuzm geri cekilmek peki her zaman işe yarar mi
(1,096 puan) tarafından
Akıl vermek değil amacım kuzum sakın yanlış anlama ama karşı tarafa sensiz yapamıyorum imajını vermemek lazım diye düşünüyorum çok yıpratmaman lazım kendini her konuda
(886 puan) tarafından
Anladim kuzm ama illa arada gidip gorunmek istiurm3bi gün gitmesem yanina 2. Günü mutlaka görmek istiorum bide evede işlerden dolayı gec geliyor kemdimi tutamıyorum
0 oy
tarafından
Bekarken çok kosardi peşimden evliykende ben koşardım ama şimdi bnde kosmiyorum oda  kendi halimize geçtik aslında bnde asker olduğundan merak ediyordum onu ondan arardım yoksa şimdi yeri iyi aramıyorum 
tarafından
Çocuklar içinde olsa arar seni Allah bağışlasın canm bnde bir tane çocuğum var onun için arıyor
(886 puan) tarafından
Yani arıyorda benim istediğim o daha cok ilgili olsun beni merak etsin ama baştan beridir hep ben arıyorum bekarkende böyleydi
tarafından
İlk öle alışmış ya ondan hep senden bekliyor ilgi ama sen de bekliyorsun ilgi bence oluruna bırak
(886 puan) tarafından
Bende oyle eskisi gibi aramiyorum artik
tarafından
Kaçan kovalanir herzaman unutma canm
0 oy
(73 puan) tarafından
Bekarken benim eyvallahim yoktu, çok uğraştı benimle çok çaba harcadı ama çok da yanlış davrandı. Hep bırakıp gitmek istedim bir türlü izin vermedi hep geri devam ettik. Ama evlendik ben aile olduk diye artık i kuyruğu dik tutmayı bıraktım. Şimdi o bana karşı dik. Ve öyle ki beni çok fazla kırıyor ama umrunda bile değil. Kırdığı için ağlıyorum ona bile hırçın davranıyor ya da görmezden geliyor çok yoruldum artık 
(886 puan) tarafından
Keske bekarki gibi dik dursaydın kuzum öyle olunca insan hem beklentiye giriyor hemde üzülüyor bi kac gün yok olcaksn ortadan ssnden kıymetlisi yok
(73 puan) tarafından
Evlilik böyle birşey değildi benim için, şimdi ufak bebeğim ama canıma tak etti..
0 oy
tarafından
Nasıl alistirsan öyle cnm 
0 oy
(63 puan) tarafından
Allah var hep eşim fedakarlık yaptı Bizim için evliliğimiz için. Şimdi bile her molaya çıktığı zaman arar yemeğini ye bebisimiz nasıl hep söyler yani. Sevgiliyken de aynıydı şimdi de aynı hiç değişmedi çok şükür
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Eşim yazardi arardı o buluşmak isterdi ben hiç öyle peşinden kosmadim. Bende deli gibi görmek buluşmak isterdim ama hic ben söylemedim buluşalım mi diye kaçan kovalanır bunu unutma.
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Çünkü yuvayı dişi kuş yapar aman sen alttan alıver bak huzurunuz kaçmasın aman şöyle olmasın aman böyle olmasın diye söyle söyle bilinç altımıza işlemişler kadın alttan alır erkek ne yaparsa hiçte alttan filan alamayız ya her zaman hayatı paylaşıyorsak onlar da alttan alsın niye hep biz akacakmışız o düşüncenin değişmesi lazım kadınlar erkeklere emanettir ama maşallah kafınlar dert küpü oluyor. 

(istisnalar dışında konuşuyorum kızlar) 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bir omzuna birşey alıp sadece onunla taşırsan omzun felç olur çürük olur yapamazsın.. fedakarlık iki tarafa yakışır. Yorulmamak adına o yolu daha mutlu huzurlu gitmek adına beraber yükleyin yükünüzü.. yoksa yarı yolda sen yorulursun...
0 oy
tarafından
Bence öyle bı şey yok bunu biz kendimize yapıyoruz kadın yaomak zorunda etmek zorunda diye bişey yok evlilikte erkeginde kadininda görevleri farklıdır erkek çalışıp eve para getirmek eşinin cocuklarinin ihtiyacını karşılamak zorunda kadında evinden ve çocuklarından sorumlu olmalı manevi iliskilere gelince tek taraf yaparsa o gemi batar .. yeri gelecek kadın eşine hosgorulu olacak yeri gelecek koca . Biz kadınlar çok konuşan yapıya sahibiz erkeklerde halbuki tam tersi .bu yuzden zorlaniyiruz işte  anlaşamıyoruz bı şekilde ... Tek yaamis gereken sadece susmak ve hoşgörülü olmak 
0 oy
(119,017 puan) tarafından
hep degil ben hic pesinden kosmadim esimin babannem hep dediki sevdaaa tas yerinde agirdir kendin uzulursun sonra agir davran cok ustune dusme ilerde degerin olmaz dedi inan hic ustune dusmedim 3 sene sevgili 2 sene nisanliydik 1 kere bile esim yazmadan aramadan ben aramadim hep o aradi o yazdi iyiki babannemi dinlemisim ❤
0 oy
tarafından
Oda arar bende ararım çoğunlukla o arar 
0 oy
tarafından
Herkes için geçerli değil o kaçan kovalanır her zaman kaçmayacak ama her zaman da kovalamayacaksın arama sorma o aramadan bir kaç gün sonra ne oldu diye arar o seni 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben hiç kovalayan taraf olmadım bekarken de eşim peşimden koştu şimdi 3 yıllık evliyiz hala o peşimden koşar 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Aramayinca aramam yaxmayinca yazmazdim oda heo sikayet ederdi ben arayp sormadigmda srn aramiyon diye  evlendik simdi  fedakarlik yaomak gibi bir niyetimde yok tabiki ewimi cok severm skıntımz yok cok sukur iyi gidiyor hersey  ama 1 yanlisnda cocuguma gore  yada kimseye gore hicbiseye katlanamam gider calisr cocugumada bakarm kendim   bazi kadinlarda siddete yada aldatilmaya kendinden fedakarlik yapib katlanmasinlar bence cocugunada kendisinede eziyet oluyor boyle senin icinde canim soyleyecek tek seym  ptobleminz yoksa ewinden hep sen arayib sorunca mutlu oluyorsan nolucak sen ara sor yakinlaş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 406 göst.
16 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 298 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,026 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 598 göst.