0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kızlar selam sabah ekşi sözlük gündeminde bununla karşılaştım ve şok oldum bebeklerim 1 yaşında yani bizim bebeklerimize de yapılmış olmalı e o zaman hepatit b kızamık aşıları yapılmadı nasıl ya nasıl dava etmek istiyorum bunları 

22 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Evet yapilmis haberlerde kendi soyledi izleyin 

https://www.instagram.com/p/CUJo3JTDyzb/?utm_medium=copy_link.  ... Benim kizimdan daha hic kan alinmadi 6. Ayinda.... kan alarak antikor takip edilebilir arkadaslar  kan alinan oldu mu bebekken 

Biz sarilik icin dahi kan vermedik.  Minik cihazi alnina bastirarak ölçüldü. Nasil izinsiz rasgele sozde yanlislikla yapilir aklim almiyor bebekleri denek yapmislar
-Reklam-
+3 oy
(7,549 puan) tarafından
Her okuduğunuza inanıyor musunuz böyle?
(7,549 puan) tarafından
Birdinleyici. ayrıca bana hakaret ettiğiniz için de sizinle muhatap olmak istemem ama cevap da vermek zorundaydım
(42 puan) tarafından
Sutum cok az maalesef mama veriyorum hizlica ek gidaya giris yaptik 2 ayda 800 gram alinca dr. Destek baslatti
tarafından
Kızıma 2 gün önce aşı yaptılar özellikle sordum ne aşısı yapılıyor bilmek istiyorum diye, kızamık ve su çiçeği aşısı dedi ve kaplarına kadın çıkarırken baktım gerçekten de kızamık ve su çiçeğiydi çok güvenilmiyorsa başında durarak takip edebilirsiniz
(2,014 puan) tarafından
Ben bu insanın provakatör olduğunu düşünüyorum aşı karşıtlarını gaza getirip ortalığı karıştırıyor. Fahrettin kocayı dinlemek lazım. Böyle bişeye cesaret edemezler
(13,203 puan) tarafından
Aynısı yazdım Sgb bana aşı olduğunu iddia etti bebeğimi doyururken cevap veremedim. İddia etmek kolay aşı olmuş da olabilir yine bu provakasyon değil de ne biri bana anlatsın cidden. Lütfen siz hep her duyduğunuza inanın
+3 oy
(868 puan) tarafından
gerçek bu konu arkadaşlar inanmamis ama arastirsinlar zaten adam TV de söyledi bunu. 

Çocuğum asisiz bi çocuk. O sebeple beni ilgilendirmiyor ama diger bebeklere cok yazik
(1,850 puan) tarafından
Neden bebeğinize aşı yaptırmadiniz merek ettim sadece
tarafından
Ayy cidden adam aciklamis kuzuuu .Cok sasirdim su an.
tarafından
Kızıma 2 gün önce aşı yaptılar özellikle sordum ne aşısı yapılıyor bilmek istiyorum diye, kızamık ve su çiçeği aşısı dedi ve kaplarına kadın çıkarırken baktım gerçekten de kızamık ve su çiçeğiydi çok güvenilmiyorsa başında durarak takip edebilirsiniz
+1 oy
tarafından

İnternete inan mayin lütfen ya kim bilir yine nelerinden uyduruluyor

tarafından
Profesör gayet rahat bir şekilde NTV haberde anlattı Büşra. Ünlü bir tıp dergisinde yazacakmis, sonuçlar gayet olumluymus vs
tarafından
Ayyy askim simdi izledim .Profesor yaptik diyor haydaaaa.
+1 oy
(3,150 puan) tarafından
Gerçekliğini araştırmak lazım 
+1 oy
(10,567 puan) tarafından
Allah askına bacım her denilene inanmayın. Mehdiyim diye cıkan bile var. O zaman ona da inanalım adam prof ve vekildi. 
+1 oy
tarafından
Bir deli kuyuya taş atıyor 40 akıllı da onu çıkartmaya çalışıyor her yazılanı her duyduğunuza inanmayın yaaa
+1 oy
tarafından
Genelde insanlar sadece bir kaç kişi dışında hiç kimseye inanmaz sorgulamaz algıları kapalı bir şekilde o ne diyorsa o kralimiz diyorsa doğrudur tarzında takılır ağzına da edilse Yarabbi Şükür diyecek milyonlar var malesef bir de araştıran sorgulayan her şeyin peşine düşen insanlarla dalga geçerler :)
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Canim dogruluk payi ne hangi yerlerde karisti turkiyenin her yerinde mi karisti benim oglumun butun asilarini hemsire yanimda kutusundan acarak yapti yani ortalik karistirmak isteyen bi toplulukla yine karsi karsiyayiz bence
tarafından
Umarım öyledir ya profesörün biri söylemiş bunu ekşi sözlükde gündem yapmış ne bileyim korktum vallahi inşallah yalandır
(6,053 puan) tarafından
Yakin zamanda 2 yas asisi yapturdim aile hekimimiz esimin yakin arkadasi guveniyorum ama eger oyle bisey olsa we kanitlansa o saglik ocagini onlarin tepesine yikardim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sansasyonel haber olmasın bu gerçek olduğuna inanmak istemiyorum şuan 
0 oy
tarafından
Gerçekten takıldığınz yer o aşıların yapılmamış olması mı ? Sabah sabah videosunu gördüm, kanım dondu. Yetişkinlerde bile onam formu imzalatilirken bir aylık bebek diyor adam ya. Yüksek dozda verilse bile bişey olmaz diyor, demek ki verip baktılar. Kızım onaltı aylık, daha bikac ay önce su çiçeği aşısı için götürdük. Gerçekten ağlamak istiyorum artık ya, dünyaya çocuk getirdiğime pişman ettiler.
tarafından
Doğru mu yani ama o aşılar daha önemli değil mi elbette takılacagım onlara yıllardır yapılan aşılar sonuçta haklısınız
tarafından
Daha sonucu belli bile olmayan aşının yapılmış olması bana daha korkutucu görünüyor. Diğer çocukluk aşılarını yaptırmayıp sağlıkla büyüyen bir sürü çocuk var, ama bu daha ne yapacak belli bile değil. Allahım şeytandan seytanlasmis insanların şerrinden korusun hepimizi, çocuklarımızı
tarafından
Amin inşallah şu insanlar igrenç çıkarlarını evlatlarımız üzerinde nasıl yaptılar ya hiç mi sorulmayacak hesabımı yaptıkları yanlarına mı kalacak çok üzüldüm çok okuyunca şok oldum beni ***** yerine koyup gözümün önünde evlatlarıma başka aşı yaptılar kabul edenin de yapanında iki yakası bir araya gelmesin
0 oy
(2,826 puan) tarafından
O zaman neden haberlerde bebeklerde 6 aya kadar inecek aşı dediler öyle dedilerse bu söyledikleri saçma olur bu defa 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Osuruktan nem kapar olduk hepimiz evet haklısınız ama buranın yeri değil bu konu çünkü hepimiz endişeliyiz ve herkese inanmamaliyiz
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Her gördüğünüzde okudugunuza inanmayin
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ufff inanmayın hemende yaa.  
tarafından
Adam kendi ağzıyla itiraf etmiş nasıl inanmayalım
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Şayet böyle bisey var ise benim çocuğum başına gelirse şikayet ederim benim iznim haberim olmadan bana açıklama yapmadan nasıl yapılır aşı bu ters tepki de yapabilir çünkü  dava açardım şahsen 
0 oy
(670 puan) tarafından
İnanmayan anneler bir prof. Çıkıp ulusal bir kanalda açıklama yapıyor ve ben inanmam diyosunuz ne olsa inanırsınız yada söyle söylim sizin bebeğiniz neden denek yapmasın gerçekten merak ettiğim için soruyorum 
tarafından
Adam koskoca profesör NTV gibi bir kanala çıkıp açıklama yapıyor hala diyolar ki her denilene inanmayın. Aşı için de olmak istemiyoruz deyince o kadar profesörden daha mı iyi biliyorsunuz diyolar. Gerçekten hayret ediyorum bu akıl tutulmasına ya.
(670 puan) tarafından
Bende gerçekten hayretle okuyorum yazılanları ne demesi yada nereye çıkıp demesi gerekiyo
0 oy
tarafından
Yanlışikla olmuş diyor araştırma yapılacak kadar bebeğe yapıldı o zaman 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Aaa izledim adam yaptik dio ağzıyla anlamadim ya her bebegemi yapıldı yani
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Ekşı  sözlük resmi ciddi güvenilir evet haklisiniz körü  körüne innamakta ... 

Zaten beyin diye bi organda yok sadece gözler var oku sorgulama kabul et 
tarafından
Beynim de var canım buraya da sorgulamak için yazdım inandığım için değil kim olsa telaşa kapılır ayrıca profesör ağzıyla itiraf etmiş videosu var körü körüne inanacak kadar küçük değilim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 161 göst.
7 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
1 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
30 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu

374,679 soru

11,207,336 cevap

34,510 kullanıcı

...