0 oy
828 göst.
Aile kategorisinde tarafından

1 yaşinda oglum var esim o kadar agir laflar ediyor ki kilomla konusmamla kendimi hic degerli hissetmiyorum zaten bi ablam ayrı babamgilde bende gitsem naparlar.zaten izledigi +18videolari fotograflari hic saymiyorum gercekten cok uzuluyorum komsularimin esleri cicek aliyor suprizler yapiyor onlari gordukce tebessum ediyorum içim acıyarak.bunlarida kimseye anlatmiyorum sadece buraya yazıyorum bana iyi geliyor :'(

20 Cevaplar

+2 oy
(5,721 puan) tarafından
Valla ben olsam önce kendime sonra kocam olacak adama inat bir zayıflarım sonrada sümüğümü bile atmam ona.
(5,721 puan) tarafından
Aaaa öylemi benim büyüdüler kuzum biraz anasinifina başladık senin ne kadarliklar
tarafından
Eşin Brett pitmi ne acaba
(930 puan) tarafından
Oo maşallah canım bizde 5 aylığız
(5,721 puan) tarafından
Oy maşallah canım saglikla buyusun kuzulaR
(930 puan) tarafından
Amin inşallah canım sagolasin
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun inşallah :(

(1,096 puan) tarafından
Bebeğini düşün canım kimse için değil kendin ve bebeğin için kilo vermeye, mutlu olmaya çalış konuşursa konuşsun duymamazlıktan gel :(
(294 puan) tarafından
Kız kadın 53 kiloymus zaten daha ne versin:)
(1,096 puan) tarafından
Ay kilomla dalga geçiyor deyince bende kilolu zannetim:) daha ne istiyorsa acaba beyefendi ne cins acayip erkekler varyaa
(294 puan) tarafından
Sarkmıs arkadasın gögüsleri göbegi onunla dalga geciyomus kıcımın kenarı sanki Kendi bret pit
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Peki sen esin dalga geciyormus ya ona bu firsati neden veriyorsun? Seni seven her halinle sevsin üzülmene yıpranmana degermi sence? 
0 oy
tarafından
Sende onunla dalga geç kendisi çok mu bakımlı sanki .kilon gayet iyi bence 
0 oy
(8,799 puan) tarafından
Ayyy boşver canım. Fıstık gibiymişsin valla 53 kilo ne sanki. Boyun da gayet iyi. Kendine güven. 
0 oy
(294 puan) tarafından
Ben de ona inat giderim Bi kuaföre bastan asagı sacımı tırnaklarımı makyajımı yaptırırım alırım Bi destekli sütyen göğüslerimi agzıma çıkarırım Bi de acık sacık Bi elbise aksama ne olmus sana sorarsa beni begenmiyodun ben de baktığın kadınlara benzedim dersin
(1,370 puan) tarafından
Ay ne kadar guldum goguslerimi agzima cikaritim lafina:)ahshshshsh pardon canim
(294 puan) tarafından
Cok sinirlenmiştim ama :)
0 oy
(391 puan) tarafından
Önce o utansın, +18 video izlemek ne oluyor, sende bunu onun yüzüne vur, ergenler gibi yaptığına bak. Gül gibi karısı var. Kilo gayet güzel bence, evladının sağlığı için emzirmeye devam et, bitince toparlarsın  zaten 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım kilon o  kadarda fazla değil herkesin olmak istediği kilodasin. Sarkıklarım var demişsin. O kocan olacak adamı boşver önce sen kendini nasıl begeniyorsun onu düşün kendi halinden memnun değilsen git bir spora yazıl veya evde sıkılaşma için yapabilirsin. Kimsenin ne dediğini onemseme kimse için biseyler yapma önce. Kendin için birşeyler yap. O eşin olacak Adamada yuz verme
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşin Burak özçivit mi sende onunla dalga geç 
0 oy
tarafından
Nasıl konuşuyorsun ki canım şivelimi? Ayrıca sen bu dünyaya bı bebek getirmissin göguslerinin sarkması çok normal kadınız biz vücudumuz zamanla deforme olabiliyor .O yayikk ağzıyla konusmayi bildiği kadar gitsin bı internetten araştırma falan yapsın emzirdikten sonra illa ki benim diyen insanların bile gogusunde deforma olduğunu öğrenir .. Ayrica madem bu kadsr dolgun seviyor çıkarsın versin bakalım sana 15 milyar gider estetik yaptırırsın görelim götünüü o kocanın ?? Haysiyetsizz adam hiç canını sıkma ayrıca kilonn gaayyet iyi ye iç keyfine bak 
0 oy
(15,519 puan) tarafından
Alıp karşına konuşsana ben senle dalga geçsem nasıl olur diye hatta geç sende onunla.yok mi onun kusuru  çok mu kusursuz bir insan uzukecegine uz 
0 oy
(489 puan) tarafından
Canım muhtemelen şu an emziryosun sarkma çok normal doğumdan sonra vücudun kendini toplamsı 2 -3 yılı buluyor emzirmeyi bıraktktan sonra sporla ki zaten çocuk ev peşinde oldğmzdan sporu yapmş oluyorz toparlanıyor vücut. Eşin sana hakszlık ediyosa da sen kendine etme bence herkesn olmak istediği kilodasn 53 bişey değil ki kendine baksn bence sen kendini iyi hisseder güzel bulursan zaten ona fırsat vermezsn ama önce senin özgüveninin olması lazm
tarafından
+++++
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Adam hasta olduğu için seni değersiz hissettiriyo canım

Ne haltlar yiyosa sen farketme,karşı çıkma diye aşalıyo devamlı

Hıç biyerinde abes bişey yok bence o öyle dedi diye öyle olmuyosun kendine güven ve cevabını ver

Kocan hazretleri beyefendi acaba mankenmi

Çok pis küfür edesim var

Lütfen kendine saygı duy

Beğenmiyo kapının yerini biliyo misler gibi otururum evimde dersin

Böyle adamlara namussuz kadınlar düşecek işte
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kilo vermene gerek yokmuş canım 53 kiloda sın zaten yok olmak mı istiyorsun? Ama toparlayıcı al kendine gögüs için göbek için her gün düzenli spor yap he bunları kendin için yap başkası için değil sonra bak bakalım o herif ne yapacak 
0 oy
tarafından
Gözü dışarda olan adama asla kendini beğendiremezsin bu senin Kusurun değil dert etme 
0 oy
tarafından
Bunlar zannediyor ki o izledikleri orus.pular oturuklari yerden öyle oluyor her yerleri yapılı estetik olmadık yerleri yok yani seninde öyle olmanı istiyorsa versin parasını yaptırsin memelerini gobegindeki yağları aldırsın kalçalarını yaptırsin sere.fsizlik etmek bunlara daha kolay geliyor tabi 
0 oy
tarafından
Sende al parasını madem spora yazıl 
0 oy
(10,716 puan) tarafından
Kendine baksın o önce. Sonra laf yapsın. Esine soyle mahkemede bu laflar büyük kusur. Benimkinden feyz alsın. Bu lafları dedi bana bak simdi cocuklarımı ayda 1 kere 3 saat görecek. 
0 oy
(669 puan) tarafından
Sen kiloluysan ben obezim o zmn  ne istiyomuş beyfendi 30 kilo olmanımı göbek kalması normal doğum yaotığın için ,şükretmiyo ona evlat verdiğine bide 53 kilonla dalga geçiyo utanmaz gayet normal bence ama göbek için korse takabikirsin emziriyosan göğüslerin o yüzden sarkıktır  sonra düzelir benimki düzeldi hiç oturupta bunları kafana takma boşver o kendi kusurlarına baksın önce 
0 oy
tarafından
Zayifla kardesss. O lafları yeme inat et zayıfla. Diyetisyenler beslenme şekline çok iyi öğretiyor git zayıfla sonra da suratına bakma

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 751 göst.
1 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmurd (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 870 göst.
9 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 370 göst.
30 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 566 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Beblrtm34 (17 puan) tarafından soruldu

377,174 soru

11,287,704 cevap

34,693 kullanıcı

...