0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından
Kizim 26 aylik oldu 3 aylıkken meme reddi yapmıştı bu durumun üzüntüsünü hala üzerimden atamıyorum :'(Allahima binlerce kere şükür kuzum sağlıklı mutluyuz ama emziren anneler beni kendi yerlerine bi koysunlar. Emen bebeğimiz bir anda sizden cok soğusa ne zaman kucağınıza emzirmek icin alsanız çığlık çığlığa ağlasa üzülmez mısınız? :(
Doktor doktor gezdim hicbir sağlık sorunuda olmamasına rağmen birdaha asla emmedi şimdi zaten kocaman oldu emme yasini geçti ama benim üzüntüm cok taze sanki :(
Başka bebek yapma kararı vermeye korkuyorum hadi o da göğüslerim sütle dolmuşken beni istemezse diye lütfen bana bi akil verin? Ilkinde emzirmek nasip olmayıpta ikincide emzirenler var mi? Beni en iyi siz anlarsınız canlarım:(

4 Cevaplar

0 oy
(3,729 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Büyük oğlum sadece 2.5 ay emdi bende senin gibi çok üzüldüm neredeyse her gece rüyamda oğlumu emzirdigimi görüyordum aklıma geldikçe ağlıyordum emziremedigim için ve hep Allah'a dua ettim eğer birdaha çocuğum olursa banada emzirmeyi nasip et diye. Şuan kızım 25 aylık hala emiyor ve ben çok mutluyum rabbim sanada nasip etsin inşallah
(1,777 puan) tarafından
Ayyy gerçekten mii beni en iyi sen anlarsın o zaman kuzum içimde olan yangınları..  cevabın bana moral oldu inşallah bende 2.de emzirmeye doymak istiyorum. Emzirken banada dua eder misin bu kardeşine de nasip olsun diye☺senin adına çok sevindim ❤
(3,729 puan) tarafından
Anlamazmiyim canım benim çok iyi anlıyorum ben seni. Rabbim sanada hayırlısıyla nasip etsin inşallah dualarimdasin bundan sonra
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sultannnn hassas bi donemindemisin bitanem Allah in izniyle o emer insAllah uzme kendini
(6,053 puan) tarafından
Bacim sen bunu kendine yuk ettin insAllah bi dahaki emer üzülme sen ❤❤❤❤
(1,777 puan) tarafından
Aynen haklısın canim çevremdekiler sağolsun benim psikolojimi bozdular göğsün sarkmasın diye emdirmedin falan dediler benim beynime yer etti bu
(6,053 puan) tarafından
Onlari memelerinden tut sundur gerizekalilar
(1,777 puan) tarafından
Ahahahhahaahahh seher valla kralsın yaa :D❤❤❤
(6,053 puan) tarafından
Ay sinir oldumm yaaa☺
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Amaaan canım her bebek nasibini emer. Ben ne yapayım. Bende emzirmek istemiyorum.. Vajinusmusa benzer bende de meme şeysi var. 40 gün 2 ay zorlana zorlana emziriyorım ondan sonra sütüm kesiliyor zaten.. Üzülme canım.. Sen bakıp büyütüyorsun dört dörtlük daha ne olacak. Her bebek anne sütü ile büyüyor değil ya. Benim eşimde annesini emmemiş baskasını emmiş annesinin sütü acıymış çünkü. Öyle olsa napardın. Eskiden mama falan da yokmuş. Ben düşünüyorum da süt anaya nasıl veririm al emzir diye diyorum. Hamdolsun şimdi mama var özenle hazırlanmış. Benim iki kız da mama ile büyüdüler. Şimdi 3 oğlan doğacak. Şimdiden nasıl emzirem diye düşünüyorum.. Ne anne sütünü nede emzirmeyi içim almıyor. İnan elimde değil. 
(1,777 puan) tarafından
Öyle canim teskkur ederimm haklisin en pahalı mamalardan aldim gozum gibi bakıyorum Allah biliyor
(3,551 puan) tarafından
Maşallah ne güzel canım. Allah can sağlığı versin de gerisini üzülme..
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Sultanımmmmm canım benımmm öncelikle at bu düşünceyi bş kenari birincisi öyle oldu dıe ıkımcısı de öyle olacak değil ya kuşum pozitif düşün bebem 
(1,777 puan) tarafından
Ayy güzelim valla cevre baskısıyla beraber bende travma oldu bu olay sanırım şeytan bana vesvese veriyor sanki habire aklima bu olay geliyor tövbe estağfurullah Allahım sen büyüksün diyorum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 451 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 217 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.