+1 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından

kızlar bilen biliyor çocuğumda son zamanlarda aşırı anormal hareketler oldu sinir öfke mutsuzluk dehb hiperaktive teşhisi konuldu özel öğrenme güçlüğü çekiyor çocuk herşeye patlıyor sinirli özellikle bana karşı bu beni çok üzüyor doktorlara götürdüm ilaç içiyor iki gündür dahada sinirli ve duygusal ağlıyor hep 7 8 yaşında ben onu böyle görünce kahr 

oluyorum en son kaynanamın bildiği bir hocaya baktırdık tanıdıkmış doğru bakıyormuş sözde dua veya muska yapıyor korkuya veya başka şeylere iyi şeyler tabi hoca demiş çocukta baya sıkıntılar var annesi de muska taksın demiş ne alakaysa neden böyle demiş ola bilir faydası olsun da oğlum iyi olsun hiç birşey umrumda değil :(

10 Cevaplar

+2 oy
(13,203 puan) tarafından
Sen bilim varken hacıdan hocadan tedavi arıyorsan iyileşmez o çocuk cin de çıkarır iki gün sonra o adam 
tarafından
Öyle deme ya benim bir akraba kız 18yaslarindaydi sabah uyandi bir tarafı felç olmuştu bütün hastaneleri dolaştı resmen doktorlar hiç birsey bulamadılar sonra bir hocaya götürdüler kız öyle duzelti cok şükür şimdi yürüyor konuşuyor
(13,203 puan) tarafından
Kuzum demeyeyim de napayım Allah aşkına. Hiperaktivite ve dikkat bozukluğu var diyo iki gün sonra sahtekarın biri cin kaçmış diyecek yalan mı?
(104 puan) tarafından
hastaneye götürüyoruz  canım ama ben korkuları kaygıları için dua da yazdırdık çünkü inan rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın
(13,203 puan) tarafından
Öyle herkesin kendi çocuğu birşey diyemem ama psikiyatri ilacının aşırı huysuz yaptı yapabilir de aman iyi gelmeyecek düşüncesi ile hocaya saldırmak yanlış
-Reklam-
+1 oy
(945 puan) tarafından
Bence kendi güvendiğin bir hocaya götür canım. Bak seni yanlış yönlendirmek istemem. Ama benim oğlum da öyleydi. Çok huysuz, ağlak ve uyku uyumayan bi bebek olmuştu. Biz güvendiğimiz bir hocaya baktırdık. Bizde büyü çıktı. Allah'a binlerce şükür şuan bir sıkıntımız yok. 
+1 oy
(2,235 puan) tarafından
Tabiki doktor tedavisiyle birlikte okutmakta olabilir ve bu tür rahatsızlıklar annelerden gelebiliyor benimde oğlumun korkulari vardı Ehil bir hocaya götürdük evdeki herkesin muska takması lazım dedi hepimize verdi bizde taktık şimdi daha iyi oğlum Elhamdülillah
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Hocaya sorsaydiniz ya neden olmuş diye.

Böyle şeye inanırım büyü pis nefes kötü göz çocuğa etki eder bol okuyun

0 oy
(2,437 puan) tarafından
Muska işleri sıkıntılı işler. Kayınvalidenizle aranız nasıl bilmem ama ben kesinlikle güvenip yaptırmazdım. 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Doktorların tedavisini bi tam anlamıyla yapsaydınız keşke, bizim milletimiz hacıdan hocadan medet ummaya bayılır. Bence gerek yok böyle bişeye
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben sevmem boyle muska işlerini hic isim olmaz..
0 oy
tarafından
Bence kendi bildiğin bi hocayla görüş. Kaynana sonuçta ne yapacağı belli olmaz
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Muska kuran ayetleriyle yazilmiyor diye biliyorum muskayı pek önermiyorlar...ayetlere kurana sarılın 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kuzenimin çocuğu otizmli yıllarca kabul etmedi hoca hoca şehir sehir gezdi çocuğun psikolojisini iyice bozdu. Takı ilk okula başlayana kadar şimdi dank etti ama iş işten geçti çocuk ileri düzey oldu

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 584 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 346 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 772 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,663 soru

11,206,602 cevap

34,509 kullanıcı

...