0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (1,794 puan) tarafından

Hanımlar kızım orumceginde oturuyordu kahvaltı ederken neyse bianda istemsiz tuhaf tuhaf hareketler yapmaya başladı babası alsana kızı dedi panik oldu neyse aldım kucağıma su vermeye çalıştım içmedi dudakları bembeyaz ruh gibi oldu babası aldı kucağına dolandırdı gaz çıkardı dudağının rengi yavaş yavaş yerine geldi benim kucağımda gözleri gitti bayılacak gibi oldu ve sürekli ard arda esniyordu bu ne sizce akşama acile gidicez size de bir sorayim dedim :'( 

Dua edin bize Ayşe Hafsam iyi olsun birşeyi çıkmasın insaAllah 

9 Cevaplar

0 oy
(27,336 puan) tarafından

İnsAllah çıkmaz götür normal değil 

(1,794 puan) tarafından
Dua et Melike nolursun :(
(27,336 puan) tarafından
Rabbim şifa versin üzülme
Belki gaz rahatsız etmiştir korkma
(1,794 puan) tarafından
İnşallah öyledir inşallah
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Geçmiş olsun hemen götürün bence ve video ya çekin doktor video istiyor genelde 
(12,264 puan) tarafından
İnşallah bir daha olmaz ama unutmayın çekin doktor izleyince daha iyi yorum yapabilir
(1,794 puan) tarafından
Tamam aklımda bulunsun cnm sağol
(12,264 puan) tarafından
Sen sağol kuzum görümcem nöbet geçiriyor doktor hep video istiyor
(1,794 puan) tarafından
Hmm vallahi şimdi yazdım kafama ama o an aklıma gelemiyor biraz pinpirik biriyim telaşa kapılıyorum hiç böyle olmamıştı 11 aylık daha teyzesi çok küçük :(((
(12,264 puan) tarafından
Kurban olurum ben verene rabbim korusun inşallah onu sana bağışlasın ❤️❤️
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bilemiyorum canm insallah onemli birsey degildir cok gecmis olsun ihmal etme kesin goster bi dktora Rabbim korusun :(
(1,794 puan) tarafından
Goturcem canm çok korktuk
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Akşamı veklemeyin bence şimdi götürün çok geçmiş olsun
(1,794 puan) tarafından
Öylemi yapayim :( eşimi arayayım hemen ben bir
0 oy
(13,203 puan) tarafından
İnşallah çıkmaz da niye akşam acile? 
(1,794 puan) tarafından
Eşimin işinden dolayı cnm
0 oy
(2,372 puan) tarafından
kötü bir şeyi yoktur inşallah iyi haberlerle gelirsiniz hastaneden 
(1,794 puan) tarafından
İnşallah :(
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Oğlum 3 kez nöbet geçirdi. Gözleri kaydı mı canım? Nöbet esnasında kendini sıkıyor muydu? Mesela kendine geldikten sonra sessiz güçsüz bir şekilde ağladı mi?
(1,794 puan) tarafından
Gözleri kaymadi ama dondu kaldı öylece kendini sıkmadı 11 aylık daha zaten sadece gevşedi eli kolu kucağımda bayıldı gibi oldu o şekilde de aglamafi canm
(14,015 puan) tarafından
Büyük ihtimalle nöbet değildir ama normal de değil hareketleri inşallah bir sıkıntı çıkmaz
(1,794 puan) tarafından
İnşallah beyine mi bakılır acaba bir bilgin varmı ;(
(14,015 puan) tarafından
İlk gidişte kan alıyorlar değerlerine bakıyorlar nöroloji ye yönlendiriyorlar sonra nöroloji bir kaç yerine bakıyor vücutta 1 kez olduğu için önemsemez büyük ihtimalle ama 3 ve üstü sakıncalı diyor doktor o yüzden bizden mr ve eeg istedi
(1,794 puan) tarafından
Hmm Allah'ım korusunn bütün çocukları ya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bunlar olurken video çekmenin isticek doktor canım birdaha olursa kesinlikle çek normal bir durum değil inş bisi çıkmaz canım bnm 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Gecmis olsun canım. Epilepsi nöbetine benziyor. Bir defa da olabilir ama tekrarlayabilir de insaallah bir seyi yoktur ♥️

Aksam acil götürsen de bir sey yapmazlar. Nöbet anında olmadıgı icin sana nörolojiye git dicek. O yüzden derhal en acilinden bir nörolog bul götür cok gecmis olsun Rabbim sifa versin..

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 247 göst.
0 oy
5 cevap 211 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kar tanesi (2,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 199 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,106 puan) tarafından soruldu