0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (2,585 puan) tarafından
Kizlar o kadar doldumki 4 yillik evliyim 20 yasindayim 2 oglum var esimle iyiyiz çok şukur neden evlendin derseniz babamin zoruyla diyelim 

Geçen bir post açmiştim hemşirelik kursuyla ilgili gidemedim.sonunda buyuk oglum 2 bucum yasinda kimsede durmuyo bakacak kimsemde yok annem bakarim diyo.ama kesinlikle bakamaz biliyorum oglum zor bi çocuk 

Ne kendi akrabalarimla nede eşiminkilerle konuşmuyorum çook olaylar oldu çok ustume geldiler halada arkamdan konuşuyolar 

Bi kaç gundur çok kotuyum ben hep okumak istemişimdir derslerim her şeyim çok iyiydi ama okutmadi babam sanki istedidim hayat bu degil şukur ediyorum.hep ama bi meslrk sahibi olmayi çok isterdim kiz kardesim gidicek dedigim kursa annem.babam bosandilar karesim adina çok sevindim ama içim buruk bişeyleri başarmiş olmayi çok isterdim evde sıkılyorum bunaliyorum iş yapmaktan yoruldum sanki bi bakiyorum 4 yilda bozuk psikolojiden baska bişey kazanmamişim evlatlarimi çok srviyorum ama keşke kendi meslegim param olsaydi etrafimda o kadar cahil insanlar var ki kendimi uzayli gibi hissediyorum çok uzun yazdim sanirim ama bogulucak gibi oluyorum keske okuya bilseydim 

8 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım bebeğini bir kreşe ver yada bir bakıcı tut imkanın varsa 
(2,585 puan) tarafından
Keske cnm ama kimselerde durmuyo babasindan benden baska kimdede kalmiyoki
(4,698 puan) tarafından
Canım kreşe de zamanla alışır orada çocuklarla kaynaşır öğretmenler psikolojik olarak takip eder sende kursuna gidersin
(2,585 puan) tarafından
Eşimde oyle diyor ama kiy yerindeyiz guvenebilecegim bi kreş yok oglum o kadar hassas bi çocuk ki iki dakika bakmasan birine kanip onunla gider o yuzden kimseye guvenemiyorum malsef
(4,698 puan) tarafından
Anladım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Seni 16 yaşında evlendiren baban Nasıl hesap verecek merak ediyorum. 

(2,585 puan) tarafından
Zaten hayatimi mahvetti
0 oy
tarafından
Senin o babanin kalibina tukuruyum ben 16yasindaki cocugu evlendirmis yaziklar olsun ona 
(2,585 puan) tarafından
Off annemle bosandikar sonunda ama olan bana oldu iste
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Oğlun iki gün ağlar üç gün ağlar sonra alışır anneme yerinde olsam bu kadar isterken giderdim canım hayallerinden vazgeçme bu hayata bir defa geliyoruz 
(12,840 puan) tarafından
Annen gelip senin evinde baksin aranız da mesafe çok mu
(2,585 puan) tarafından
Onuda duşundum ama anaannem ben yalniz kalirim hayvanlara bişey olur bakamam falan diyir
Bende korktum yalnizken bisey olur sonra dayilarim kizar yasli kadini neden yalniz biraktin diye
Çikmazdayim yani bisuru sorun çikiyo surekli
(12,840 puan) tarafından
Kurs saatleri çok mu uzun
(2,585 puan) tarafından
2 saat haftada 3 gun gidiliyormuş 1 yil 6 ay suruyormuş o zamana kadar annem asla bakamaz çocuklara biliyorum uzulmekten baska bisey gelmiyo elimden
(12,840 puan) tarafından
Saatleri çok uzun değil ki 2 saatliğine annen gelebilir sana annenle konuş bence
0 oy
(550 puan) tarafından
Yaşin cok kucuk evlenmissin suan bile cok gencsin bu yaşta 2 cocuk cok zordur eminim ama şoyle yapabilirsin al cocuklarini gezdir dolaştir kendine yeni seyler al kafani dagt eminim iyi gelir 1 gunde ev isi kalsin
(2,585 puan) tarafından
Yapmaya çalişiyorum aslinda ama çok borcumuz var onu odemeye çalişiyoriz
Markete gitsem eşimle cahil ailesi laf yapiyor bi kere gezdik eşime namussuz dediler duşun artik
0 oy
(2,799 puan) tarafından
İstersen yapabilirsin ben hem anneyim hem memur hem ev hanımı hem de öğrenci ..
(2,585 puan) tarafından
Valla cocuklarim uslu olsa herseyi yaparim ama uyku duzenleri bile yok
0 oy
tarafından
Ben okudum ben de aynı hislerdeyim malesef. Şu an maddi manevi öyle bi dardayım  ki anlatamam eve çıktım evde halı buzdolabı çamaşır makinesi vs yok eşimin ailesiyle görüşmüyorum eşim de benim ailemle görüşmüyo öyle saçma sapan bi haldeyim ki anlatamam
(2,585 puan) tarafından
Ahh cnm yaa gel sarilalim bizimde ustumuzde 10 yil calissak zor odeyecegimiz bi borc var :((((
tarafından
Bizim o kadar değil ama illa ki çıkıyo bi yerlerden. Rabbim dağına göre kar verirmiş çekebileceğimizden daha fazla yük vermesin bizlere
(2,585 puan) tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 421 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 454 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde mjde.07 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu