0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (1,350 puan) tarafından

Kizlar ya ozel biraz ama 34 haftya girdik artik iki uc gundur ic camasirim bayaa islaniyo yeni giyiyorum tekrar ayni oluyo . Su gelmesi nasil oluyo bide agrilarim artik katlanilmicak kivama geliyor. Normal dogum nadil anlarim evde tekim bide

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Suyun geliyor olmali yarin bir doktora git canim ne olur ne olmaz
(1,350 puan) tarafından
Yaaaa :/// cok erken degilmi peki :$$$
tarafından
Gorumcem 27 haftalıkken bu sekilde suyu geliyodu erken dogum dediler, premature dogdu, senin de öyle olacak degil elbet,  yine de ihmal etme  canim doktoru :)
(1,350 puan) tarafından
Cok sagolun yorumlarnz icin zaten icimde hep bi erken dogurcam hissi var ya
tarafından
Hayırlısı olsun kuzum endise etme gunu saati gelmis ise olur
(1,350 puan) tarafından
Zamaninda olsun insallah :)))
-Reklam-
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Suyun olabilir benmde oyle oldu akinti sandim devam edince doktora gittim 35. Haftada acil sezaryene aldılar suyum geleli 18 saat oldugu icin bence hemen gidin baksinlar suyun nasil

(1,350 puan) tarafından
Yokmus bi sorun gittim acile nobetci doktor bakti akinti dedi artik bu haftalarda fazla olur dedi . Ama iyi yapmssn gelerek dedi
(2,931 puan) tarafından
Gecmis olsun. İyi seninki akintiymis ben akintidir diye gitmedim suymus banada keşke önce gelseydin demişlerdi
(1,350 puan) tarafından
Banada doktor bi suphe duyarsan gel dedi panik yapma falan dedi cnm sukur bizim ogludun acelesi yokmus :))
(2,931 puan) tarafından
İhmal etmemek lazım tosbislerin napacagi belli olmuyo :-)
(1,350 puan) tarafından
Aynen oyle cnm :)))
0 oy
tarafından

Canım ben de 34 teyim. Arkadaşım da benle aynıydı 2 gün önce doğum yaptı maalesef. 2 gündür çok tedirginim hazırlıkları hızlandırdım ben de. Risk var mıydı? İhmal etme sen yarın git muhakkak

(1,350 puan) tarafından
Yok hersey cok yolunda aslinda ama korktum bak simdi ne olur ne olmaz
(1,204 puan) tarafından
Bende 34+3  deyim ağrılarım var çantayı hazırladım. Emin e sen kaç haftalık sın cnm ?
(1,350 puan) tarafından
Bende 33+4 teyim cnm canta benimde hazirda acile gittim bi sorun yok dediler rahattayim smdi
(1,204 puan) tarafından
Iyi hadi gözün aydın sağlıkla zamanında gelsinler yavrular;)
(1,350 puan) tarafından
Sagol canim ya korktum bi an agrilarimda vardi ilk olunca boyle oluyomus demekki acemiyiz daha :))
(1,204 puan) tarafından
Olur öyle şeyler:)
(1,350 puan) tarafından
Aynen canm benm :)
(707 puan) tarafından
Emine seninle aynıyiz hafta olarak Dün damar şeklinde kan geldi acil hastaneye geldik bütün herşey bakıldı.hersey yolunda dediler ama damla şeklinde kan geliyor dünden beri hastanedeyim.dontor dedi 36. Haftaya kadar doğum olursa prematüre kilosu 2 kilo kuvezdo olur ama yaşar 38 den sonrası erken doğum oluyor dedi.hsla damla kan geliyor bırakmıyorlar Allahima emanet olun gelişme bekliyorum.gurbette yalnızım Almanyadayim.hastane dr yalnız olmanın zorluğunu misli hissediyorum.Allahim sağlık versin de bu günlerde geçer sadece stres olma rahat ol.
(1,350 puan) tarafından
Yaaa canim benim cok gecmis olsun :(( ins sag salim atlatirsin bebisinde sende iyi olursunuz ins :( uzulme bu gunlerde gecer ins dedigin gibi :((
0 oy
tarafından

Bence kesinlikle doktora git onun bi testi oluyomus. Suyunsa da korkma durdurulabiliyo erken önlem alınır en azindan ihmal etme

(1,350 puan) tarafından
Gittik acile nobetci doktor bi sorun yok dedi rahatladm
tarafından
Cok sevindim gözün aydin :) saglikla zamaninda gelsn ins
(1,350 puan) tarafından
Cok tesekkurler :) amin hepimizin ins :))
0 oy
(69 puan) tarafından

Benimde ıslaklık ölüye enfeksiyon icin fitil kullanyrm acile hep baktr suyunmu degilmi

(1,350 puan) tarafından
Degilmis ya akinti bazen fazla gelir bu haftalarda suyla karistiliyo dedi doktorum
0 oy
(905 puan) tarafından

Ya benimde öyle  agrim cok yok ama ic camarim hep islak  37 haftym bendee

(1,350 puan) tarafından
Hakkimizda hayirlisi ins cnm ya. Zaman azaldikca insan korkuyorr
(905 puan) tarafından
Hiç sorma  gelen sancıları  digum sancisi sanyrm korkudan;)))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 559 göst.
22 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ayszynp (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
12 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byhnbygl (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.

377,386 soru

11,293,569 cevap

34,711 kullanıcı

...