0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (1,062 puan) tarafından
Günaydın kızlar esimle büyülk sorunlarimiz var evlendigimiz günden beri birbirimizi cok yıprattık aslında basit sebeplerden cıkıyordu her kavga ve büyüyor sonu kötüye variyordu esim son nette bir hata yaptı onda da sakin kalamdim ama göryrm ki boyle hicbir yer varmiyor kendimi yıpratmaktan baska .Oturduk konustuk esimle bazi seylerin bitmedigini gördük .Söz verdik insaallah bu son olur düzeliriz bir daha ayni hatalari yapmayiz .Şöyle bir sorun var benim sakin bir yapım yok gecmisle ailemle sorunlarla alakali nasıl sinirlerime hakim olabilirim cok zor bir durum benim icin bu ama halledecgm ins .Sizden de tavsiyeleriniz bekliyrm.Ve bir de iki gün oluyor konusali o is yorgunluguna ben cocuklarin evin yorgunluguna birbirimize yine böyle vakit ayiramyrz cocuklar da izin vermiyorlar zaten .yani esimin kafasi dolu gibi hâlâ .Normal.degil mi birden eskisi gibi olamyz bunca yıpranmıslıga Sanki soguk davraninca duzelmyecekmis gibi geliyor yine aynisi olacakmis gibi .Böyle sorunlar yasayip atlatan duzelen var mı cok seneler gecti bosuna böyle.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde çok yıprandık ama esimi gorursem konusacgim belki düzelir iz her evlilik öle galiba
(1,062 puan) tarafından
Yani her evlilikte vardır sorun ama bazı sorunlar asılmayinca sogukluk oluyor her sekilde o da kötü ins duzelir hepmizin
tarafından
Yanyana olsaydım eşimle kavga olmazdi duzelirdi ama yanyana kalmadigimizdan bizim yanyanayken kavga olmuyordu aslında dışarı çıkıyorduk yemek sinema kahve içmeye giderdik TV izlerdik yemek temiz lik diyince kavga yapmıyorduk ağız dalaşı olurdu ama şakayla biterdi  uzaklık tan bizim kavgamız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojik destek almalısın siniri tek başına çözmek çok zor
0 oy
tarafından
Bence ikimizde pisikologa gidin ancak bu şekilde bir sonuca ulaşabilirsiniz ☺️
0 oy
(731 puan) tarafından
Belki tek sorun çocuklar dan dolayı birbrinize ayıramadığınız vakittir sen anne olarak çocukların peşinde yıpranıyorsun oda ev geçindirme derdinden yıpranıyor o senden ilgi bekliyor yükünü hafifletmek istiyor sen ondan ilgi istiyor sun yükünü hafifletmek istiyor sun mesela bir çay yapıp günde 1 saat oturup baş başa sohbet etseniz başbaşa biryerlere gitseniz bağzı şeyler yerine oturur 
(1,062 puan) tarafından
Öyle canm cocuklardan kaynaklı ve esimin is yorgunlugundan da dedigin gibi ikimizde birbirimizden ilgi bekliyrz ama ikimiz de yorgun oluyrz gecen gittik cocuklari birakip konusmak icin gercekten cok iyi geldi bundan sonra deneycgz ins
(731 puan) tarafından
Kesinlikle daha fazla mesafe koymayın aranıza yıkılma seviyesine gelmesin yuvanız gerekirse anne baban veya kaynanan yakınsa koy cocukları 1 2 saat yanına git gez kocanla ölmezler 1 2 saat bakmakla kız komşun olsam ben bile bakarım
(1,062 puan) tarafından
Allah razi olsun canm keske olsan komsum kimsem yok zaten cevremde arkadad komsu adina kaynanam seve seve bakar canm sıkıntı yapmaz
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Dokuz yillik evliyim cok büyük sorunlar yasadik inan düzelmeyecek hiçbirşey yok 
(1,062 puan) tarafından
Duzeldi mi peki canm bizimde yedi yıl bitiyor
0 oy
tarafından
Çok şükür bz öyle büyük sorunlar yaşamadık ailesi yüzünden cinnet geçirmişliğim var fakat eşimle hc bir zman aramızı bozmadık huzurumuzu bozan. İnsanları hayatımızdan çıkardık en başta eşimin ailesi olmak üzere şuan huzurlu mutluyuz elhamdülillah 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İlk 2 sene yıprattı birbirimizi ama ondan sonra çocuk olunca oturdu çok sukur şimdi iyiyiz eğer sinirlerine hakim olamıyorsan doktora gitmeni tavsiye ederim arada büyük sorunlar da yoksa sicak davran esine sen vakit yarat ikiniz için 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  düzelir  diyemeyegim  benim de bir arkadaşım  war evlendikleri  günden  beri  kavga  kıyamet  1 yıl  olmadan  ayrıldılar  daha  doğrusu  eşi  kaçtı  gitti  ikisi de hiç  susmazdı  küçücük  konu  dağ gibi olurdu  
0 oy
(245 puan) tarafından
Karşılıklı sabredilirse düzeliyor konuşarak aşılamıcak hicbisey yok tecrübeyle sabit :)
0 oy
tarafından
Bizz canm halalarıyla konuşmayı bi kestik 3 senedir kafamız rahat valla 
0 oy
tarafından
Her evlilikte var canm kimsenin hayatı dört dörtlük değil 

Kapılar ayrı dertler ayrı

Önemli olan her sorun karşısında saygını yitirmeden evliliği ayakta tutabilmek  

Evet cocuklarla iş telaşıyla birbirine zaman ayıramıyor olabilirsin haklı olarak buda eşlerin arasına soğukluğa neden oluyor 

11 sene sonra bebegim oldu esim bile birbirimizden koptuk  eskisi gibi olamıyoruz ilgimiz muhabbetimiz diyor haklı olarak enazından bunun farkına varıp çekidüzen veriyoruz kendimize

Sende herseyin farkındasın ve evliliğini kurtarmaya çalışıyorsun madem  elinden geleni yap karşılık beklemeden ben yaptım o yapmıyor demeden  o şekilde düzelirsiniz insallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 353 göst.
16 Aralık 2019 Aile kategorisinde Minnoş (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 3,366 göst.
30 Aralık 2018 Aile kategorisinde Minikkalp2736 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
31 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 746 göst.