0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar napiosunuzz biz asidan geldik ev isleri duruoo bakalimm nolcakk 

image

18 Cevaplar

0 oy
(15,517 puan) tarafından
Aynen ya uyanmış durmuyore ev işleri de kalmış hep :)
tarafından
bu gidisle duracak gibide ev isleri :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kuzucuğa bizimde bu hafta var bakalım, inşaallah sorunsuz atlatırlar. 

Biz büyük paşamla kahvaltıya oturduk 5.dakikada küçük bey kalktı o sütünü içiyor şimdi yine ve yine ki sıra sonra annesine gelecek :) 
tarafından
bakalimm uyursa kahvalti sirasi bana gelecekk inss :) heryer heryerde baslicamm bakalimm agir gecer 1 2 gun diolar ama bakalimm nolcak
0 oy
(368 puan) tarafından
 Massallah pasaya ya insallah bi sorun yasamazsin ben oglumda sorun yasamiyodum massallah  sende yasamazsin nazar degmesin insallah Benim  islerde bitti 2  gitcem hastahaneye  2. Gebeligim 11 haftaligiz kontrolum var bakalim hayirlisi 
(368 puan) tarafından
Erken kalkiyom ben acikiyom artik ondan islerimde cabuk bitiyo tabj ilk cocugumda artik buyudu 3 bucuk yasinda massallah  neden son olsunki canimm
tarafından
hamilelik dogum zor gecti korkuomm valla canimm ya ha daha yeniyizz 2 3 sene sonra belki isterim.ama bakalimm nolcakk bizde 6dan beri ayaktayizz ama is tutamadikk :)
(368 puan) tarafından
Ole olmustur canim ya cocuk olunca ole oluyo bazen ben yapmiyodum esim gelince ona atiyodum ben islerimi yapiyodum ama simdi esim suride ben baska yerde  bakalim bu sefer ne olcak bende simdikten basladim korkulara cok iatiyodum olsun ama simdi nasil olcak dusunuyom.cok durumlar karisik
tarafından
4 5 yasina girsinde ozman bakarizz smdi hic sanmiorumm :) veren rabbim kolayliginida verir merak etnee
(368 puan) tarafından
Aynen canim ya esim daha istememisti aslinda yanimda deil diye ama ben cok istedimm 1 senedir deniyoduk rabbim iste bu zamanlara nasip etti hayirlisi artik allah buyuktur  aman iyi saglikli olsunlar da biz olede bolede iyi oluyoz saglikli huzurlu mutlu omurler size
0 oy
(2,181 puan) tarafından

oyy kuzum kiyamam asi mi olduu :unsure: 

bende camasirlari toplicam onlar bana bakiyo ben onlara :D 

tarafından
hemde 3 tane asi oldukk bizz benimkileride topla dicemmdee benim sana yardim etmem lazimm :)
(2,181 puan) tarafından
oy kiyamamm sifa olsun insallah.. benimkileri bugun toplayabilirsem size de gelim canm lafi mi olur :D
0 oy
(3,151 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

biri omzumda biri yerde ayni anda agladiklarinda cildiracak gibi oluyom üçümüz ilk defa yalniz kaldik bugun :)

tarafından
babamiz sukur 4de gelioo bizinm o gelince tutuomm islerimii :) aci gercekk biraz agir olmuss ama grrceklerle yuzlesmek lazim :)
(3,151 puan) tarafından
Ne guzel eslerin yeri ayri yaa. bizimde 5.30 6 gibi geliyo ama yarin nobeti var sabah gidecek gece yok obur sabah gelcek asil yarin en korktugum 39 ginluk bide lohusaligin son gecesi evde tek olcaz tirsiyom :(
tarafından
oku guzelce kapini kitle canim hic bisi olmazz benimkinin gecesi yok sukur sabah 8 aksam 4 bu yonden cok iyi
(3,151 puan) tarafından
Aynen oyle yapim keske bizimde olmasa arada oluyo ama napalim evimizde ailemizde huzur olsun da allah eslerimizi cocuklarimizi bizlere bagislasin :)
tarafından
amin canimm aminn :)
0 oy
(100 puan) tarafından

Aynen senin şekil su an da çocuk salliyom:) allah'tan işleri az çok yaptım . Pembe emzikli:))))

image

tarafından
bizimm baba pembe emzikk hayatta taktirmazz ki :) bizimki asi olmasaydi biz cok iyiydikte bakalimm nolcak 1 2 gunn
0 oy
tarafından

Ben uyuttum iyi kötü evin görünen yerlerini temizledim :D uzanıyom şimdi kurcaladıkça iş çıkıyor en iyisi kurcalamamak:D

tarafından
yat gitsin sorana bebek durmuo dersin :)
tarafından
Uyandı valla tüh iki dinlecektim:D
tarafından
salla salla eccikk :)
tarafından
Acıkmış uyumazki:)))
tarafından
emzirr anasii :)
0 oy
tarafından
Bebim küçük uyudu büyük tv izliyor ben de oturdum buralarda falan takiliyorum işte sıkıldım canım tatlı istiyor "/
tarafından
ben akyurtu sevemedim zatii :) benim kardesimde kayseri erciyeste okuo :)
tarafından
Hangi bölüm okuyor kayseri düz bi şehir basit ben fazla kargaşa seven bi insan değilim yazın kalabalıklaşıyor sınır oluyorum "))
tarafından
kardesim orda hayat yok dio zaten tarih ogretmenliginde ordada ogretim gorevliso akrabamiz var adam her hsfta gelio buda onunls atlayip gelio :)
tarafından
Kayseri mutasıp bir şehir evet ")) pek gece hayatı falan yok
tarafından
sevemedi zaten :) ben hic gitmedm.ama
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Yeni uyandım kız evdeyim kendime gelemedim 
tarafından
6da kalktikk bizzz :(
(2,479 puan) tarafından
Bende bir uyku hali var kaç gündür sanki taş taşıyıp yorulmuşum gibi :(
tarafından
hamileysen oluo oypeee iyi gecir bu gunleri.:)
(2,479 puan) tarafından
Son 2 ayım canım ondan galiba
tarafından
bu zamanlari uyuyarak gecir sonra istesende uyuyamionn :)
(2,479 puan) tarafından
Deme öyle kız :)
tarafından
ben diyimde snrs keske uyuyaydim domee :)
(2,479 puan) tarafından
zor oluyor bacım artık uyuması bacak ağrıları olsun geceleri sürekli uyanma olsun :(
tarafından
magnezyumm iste doktorundan cok faydasi oluoo
(2,479 puan) tarafından
Kullanıyorum da galiba yeterli gelmiyor birde öyle bişey ki sadece sağ al bacağım ağrıyor
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Masallah suphanallah cnm. Ev süpürecem canim havada cok sicak bunaltici
tarafından
bende ins bi kalkabilirsemm supurcenm
(4,666 puan) tarafından
Cocukla zor olur canim bnm olmadigi icin yapiyom
tarafından
asi olmasaa her isimi yaparimm caninm
(4,666 puan) tarafından
Insallah bnde anne olunca her isimi yaparim cnm
0 oy
tarafından
Şuan kahvaltı yaptım çocuğu uyutup 
tarafından
kahvaltimi o neydi gi :)
tarafından
Çayı var peyniri simiti falan hiç duymadın mi :))
tarafından
cokk acimmm cokkkk :) uzun zaman olduu dermisimm :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben şimdi uyuttum evi temizliyecem iş iş iş hiç bitmiyoo
tarafından
benimkide uyudu bi kalvalti yapip bilasigi yikasam yeter
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kahvaltı yaptık kızımla oturuyorum öyle canım bende. Birazdan temizlik maratonu başlayacak:) geçmiş olsun kuzuya da:)
tarafından
bi kahvalti yapiyimm bende baslicamm islere innsss :)
(7,118 puan) tarafından
Afiyet olsun canım:)
0 oy
(716 puan) tarafından
Bende ayni aşıdan geldim bana vuruldu yeni kahvaltı yaptm evide ustten topladim hic halim yok
0 oy
tarafından
Olsun yaparsın yavaş yavaş bebekle ilgilen canın saolsun bende evdeyim bugün müge anlı yı izledim şimdi haberleri izliyorum izlemez olaydim 
0 oy
tarafından
Bnde kizimi banyo yaptm uyutuyorum smdi 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Gube 8 de başladım ogluma kahvaltı hazırladım birlikte kahvaltımızı yaptık 11 gibi uyudu hemen yemeği l9ydum ocağa 2 çeşit onlar pisti bile. Mutfağı topladım nevresimleri yıkayıp astım 12.30 ta oğlum uyandi emzirdim biraz birazda corba icirdim mama sandalyesine koydum şimdi evi süpüreceğim 
0 oy
(126 puan) tarafından
Benim esim bugun acikceza evinden cikmasi gerekiyodu hala ses yok daha dosyasi gelmemis gozum tlfonda bi haftadr giris cikis diye girdi aksam oldu hala bekliyorum

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,259 göst.
17 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 375 göst.
0 oy
6 cevap 146 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 514 göst.
22 Aralık 2019 Aile kategorisinde Eso123 (34 puan) tarafından soruldu