0 oy
1,115 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Esimle konusurken konu aldatmaya geldi bi tanıdıgımız var esi kadını 10 kez aldatmıstır en az ve 3 cocuklari var kadın daha 28 yasinda esi aldatır gelir o rujlu gomlekleri yıkardı kadın dogum yaptigi gun bile esi bardaydı ve kadinlarla resim cekilip sosyal medyaya yukledi kadın 9 10 yıldır bunla ugrasiyo ama bu sene esi aldatmıyo ama kadinlada karı koda iliskileri yok sadece isten gelip cocuklara biraz oynayıp yatıyomus bugun ögrendimki kadın ınstagramdan 2 gündür 1 erkekle konusuyomus benim esim dedi ki erkek aldatti diye o kadının aldatmaya hakkı yok erkek yapar capkın olur kadın yapar o...pu olur dedi bende o ne sacma bisey aldatmaya tabiki hakki var ben ayni durumda olsam bende seni aldatırım ama kendimi düsünüp yine yapmam dedim aldatan erkek aldatilmayi hak eder ustelik 1 degil 2 degil dedim ama ben kendi gururumu dusunup yine yapmam dedim boyle bisey olsa sen beni aldatirsin dedi gitti evden allah askina cok sacma degil mi ya o kadın 10 yıldır aldatılıyor gözü göre göre simdi adam masum kadın suclu oldu 

20 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hep ole olur erkegin elinin kiri denir kadin yapinca o..........u olur zaten hep oledir kadinin yaptigini savunmuyorum ama erkegin de yaptigi yanlis bisey Turkiyede bu zihniyetler varken daha cok aldatilan kadinlar olen kadinlar olur 
(56 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorum sana
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Kadınlara hep o gözle bakiliyo  erkek adam yapar adi çapkınlık olur . Bu zihniyetten nefret edym  namus kadindada aynı erkeklerde tabi bilene...
(56 puan) tarafından
Aynı seyi ben dedim adının nami
Usu var sanki erkegin yok o zaman erkekler dogustan mu namussuz oluyo
(3,532 puan) tarafından
Öyle dsnennler  Bnce öyle. Namussuz, olduklarini  biliyolar adına çapkınlık deyip masumlastriyolar kendilerini rahatlatmak icin
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Oyle erkek aldatilmayi hak ediyor ama benim basima gelse midem kaldirmaz yine yapamam yani. Aslinda cok agirini hak ediyor boyle adam eve geldigi vakit onun yataginda onun bornozuyla baska bi adami gormesi ne hissettirir acaba.
0 oy
(523 puan) tarafından
Tabiki biri aldatiyo diye aldatilmasi gerekmez onun yaptigi yanlisi insan kendisine yakistirmamali. Ne kadin ne erkek aldatinca capkin olmaz ahlaksiz olur bence
(56 puan) tarafından
Tabi kadının yaptigida cok yanlis boyle biseyi kensine bile yakıstıramaz insan erkek hak etse bile
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Sen kendi kuyunu kendin kazmışsın 

Erkek aldatıyo diye hic bi kadın kendi kendine demez o aldatıyo bende aldatıyım o zaman diye hic bi kadin yakistirmaz bunu kendine 

Ki boyle bi konuya ne diye kendini katıp sen bana boyle yaparsan bende seni aldatırım diyosun ki canim adam tabikide sen beni aldatırsın diyip cekip gider
(56 puan) tarafından
Ilk once esim o kadinı suclu buldu bende tamam o kadinda yanlis yapti amam bunca sene hic o erkek icin boyle kelimeler konusmadin falan dedim esimde bana o kadini savundugum icin ben seni aldatsam bende bana aynisini yaparsin o zaman dedi ilk kendisi bende evet sen yaparsan bende sana yaparim ama kendime yakistiramam o yuzden yapmam dedim
(2,484 puan) tarafından
Kendini yanlis telaffuz etmissin o zaman ben yapmam deseydin keske direk
Hem yazida da ben soyledim demissin
0 oy
tarafından
Ohaaa ben şok :) kız sen neden kıyaslama ediyosn ki o çok saçma geldi bana ... 

Ayrıca aldatma hakkı vs yokkkk o aldattı diye aldatamaz gtsin boşansin sonra o erkek bnm o erkek senin olsun
(56 puan) tarafından
Ben kıyaslama yapmadim ilk once o kadini savundugum icin esim bana dedi sende yaparsin o zaman diye canım ben durduk yere demedim
0 oy
(2,181 puan) tarafından
klasik erkek zihniyeti halbuki ne kadar sacma namus sadece kadinin korumasi gereken bisey degilki.. ha sirf kocasi aldatti diye aynisini yapmak zorunda da degil.. erkek de yapsa kadin da yapsa gunah bu 
(56 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Bu konuya kadın-erkek yerine insan olarak bakılsa keşke. çünkü kadın yaparsa o..p erkek yaparsa çapkınlık. Sende olan kalp bendede var sende gurur varsa bendede var kadını erkeği yok bu durumun. Eşime her zaman derim kendine yapılması zoruna gidecek hiç bir şeyi bana asla yaşatma. 
(56 puan) tarafından
Aynen canım anlatmak istedigimi cok guzel anlamissin valla kadın erkek olarak bakıyor esim olaya 10 senedir adam aldatırken sorun yoktu herkes o kadar normal davraniyordu ki ama suan kadın sanırsın cinayet isledi
0 oy
(597 puan) tarafından
Bence aldatılmak karşı tarafa aldatma hakkı vermez çünkü yanlış olan bir şey bana göre her durumda yanlıştır doğru olan evlilik birliği çoktan bitmiş olan bu evliliği bu kadar ayağa düşürmeden bitirmektir
(56 puan) tarafından
Söyle bisey var esim kadın oldugu icin aldatamaz diyor beni sinir eden sey o zaten. Kadın bitirmek cok istedi ama cocuklari babasıni cok seviyor onlari ayırmak ostemedi
0 oy
(638 puan) tarafından
Haklı olabilirsin ama çok yanlış bi kıyaslama olmuş. Bu eşinin aklında hep kalacak, bence yanlış bi cümle kurmuşsun. Eşin haksız o cümle kabul edilemez, erkek yapar diye bi ayet inmedi. Ama o hanımefendinin yaptığı çok büyük bi hata. Madem o kadar yıldır aldatılıyor 3 çocuk nerden oluyor. Madem adamın hali durumu bu evlilik neden devam ediyor. Herkes yoluna baksın. Keşke kendini ben olsam diye ortaya getirmeseydin
(56 puan) tarafından
Canım ilk once esim beni ornek verdi ben sana yapsam demek ki sende bana yapasin dedi bunu soyleyince bende evet sana yaparim ama kendi gururumu dusunup yapmam dedim esim bana bunu yakıstirdı ben degil esi öyle bir pislik ki bosansada kurtulamıcak bunu biliyor
0 oy
tarafından
Aldatmak o adamin karaktersizligi. Nasil ki adam aldatinca seref yoksunu oluyosa kadin aldatinca ona "hak" sayılmaz o da benim gözümde aynidir. Madem evliligi iyi gitmiyo mutsuz ayrilabilir. Bu ona aldatma hakki vermez. Bu adami hakli kadini suçlu yapmaz. Ama adami da kadini da karaktersiz yapar
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kadının yerimi var bu toplumun gözü önünde. Ikisinin yaptığını da tasvip etmiyorum ikisi de çok yanlış  .erkeğin kiri olur kadin in namussuzluğu kadınında ilk aldatmasi değildir zaten .adam sosyal medyada bile paylaşma cesareti alıyorsa ki bunu görüyordur çoğu tanıdık kadin bunlar i mahkemeye de sunup tazminatını nafakasını aile birliği bozuldu diye sunabilirdi.demek ki kadınında korktuğu delil var ortada ki susmuş bu zamana kadar
(56 puan) tarafından
Kadın cok iyi tanıdıgim biri kadin hayatini cocuklarina adamis bi kadın canım cocuklari babalarini o kadar seviyorki onlari ayirmak istemiyor ve esi cocuklari alırim diye hep tehdit ediyordu
(5,938 puan) tarafından
Alamazdı asla bu sekil bir yapıda baba ya vermezlerdi
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Bence baskalari yuzunden baskalarinin problemleri yuzunden birbirinizin yuzunu acmayin ve tartismayin burda sen haklisin ama kullanmaman gereken cumleler kurmussun cekip gitmekte hakli cnm bosver kimse ne yapiyo ne ediyo ilgilenme ve sana tavsiyem hic bir kadinla ilgili meseleyi kocana yansitma parantez aciyorum beni ilgilendirmez ama 10 yildir aldatiyo yazmissin bunu biliyo galiba kadin cocugu neden yapmis boyle bir insana barlarda gezenden baba mi olur bu da yanlis birsey ayrica kadin instagramdan konusuyomus bu da yanlis 3 cocugu var ve herkesin namusu kendine kadin yapmamaliydi kocasi aldatiyorsa kendi verecek hesabini Allaha o a inat gidip birileri ile konusmak cok yanlis bu gaflete dusmek demektir 
(56 puan) tarafından
Canım öyle konusuyorduk esim bana dedi demek ki ben seni aldatsam sende bana yarsin dedi bende evet sana yaparim ama kendi gururum icin zaten yapamam dedm bana o kelimeyi yakistiran zaten esim. Biz konusuyorduk esim sen erkek degilsin anlamazsn diye parladi yoksa baska insanlar icin kendi aramizi neden acıcam ki
(1,509 puan) tarafından
Ah cnim ah sen normal konusmussun zaten ama erkekler istedigi yere ceker senin esinde bak o kadar kelimenin ve cumlenin icinden orasi ni secmis bazen bi konu acilir oylesine muhabbet baabinda konusursun ama seni bin pisman eder konutuguna konusacagina aman bosver kendi kendine kusmus kendi kendinede barisir
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Erkekde yapınca p.e.z.e.v.e.n.k olur ötesi yok namusun kadını erkeği de yok 
(56 puan) tarafından
Katılıyorumm
0 oy
(797 puan) tarafından
Evt senin kocan doğru söylemiş öyle oluyr çünkü., Ama ben senin gibi düşünüyorum sana katılıyorum cnm o kadında osandi sebebi kocası napsin onunda ilgiye sevgiye ihtiyacı vardır
0 oy
tarafından

Şu konu bence bana göre çok yanlış bu adam aldatmış tamam kabul ancak intikam uğruna da aldatmak nedir yaaaww hepsini bir köşeye ittim peki o çocuklardan hiçmi utanmıyo o akadın 3 cocuk anası yüzlerine bakarken utanma diye bişey demi kalmamış ama görüyorum ki kalmamış elin herifi bir konuşur iki konuşur belkide zamanı gelir kadını kullanır sonra bırakır eeee olan kime ocak  analık böyle kolay öylemi allah ıslah etsin derim susarım :angry:

(56 puan) tarafından
Canım senin anlamadıgın sey kadın intikam icin degil ilgisiz yanliz savunmasız kaldigi icin konusuyo ve 10 yıldır erkek yapıp yapip gelip coccuklarinin yuzune karisinin yuzune nasil utanmadan baktiysa kadinda oyle bakıyordur. Ustelik annelik nasil kutsal birseyse babalikta öyledir babalar yapar utanmaz cocuklarndan anneler yapar sen nasil annesin olur turkiyede bu dusunceler degismedikce cok kadın ölecek öldürülecek ve sonrada denilecek ki o anneydi aldattı ölümü kak etti olacak üstelik su cumle bile kabul edilemez erkek aldatmıs tamam kabul ancak diye baslayan bir cumleden benim ne anlamam gerekiyor
tarafından
Kim ne anlarsa anlasin amacım kadını yerden yere vurmak değil aksine erkek kadın eşit olması lazım erkek içinde kadın içinde asla kabul edilemez bir durum bu ikisininde yaptığı yanlış şunu erkekler anlamak istemiyo ben erkeğim yaparım ama kadın yapamaz diyolar ama şunu bekleme bundan sonra bu düşünce asla değişmiycek hep bu düşünce sürecek nesillerce değiştimi sence haaa benimde erkek evladım var şunu düşünüyorum hep diyorum allah ım bana temiz evlat yetiştirmeyi nasip eyle kadını ve kadın haklarıni ciddi anlamda benimseyen kadının ne kadar büyük önemi olduğunu bilerek yetişkin olsunlar diyorum umarım bunu becerebilirim becerebiliriz
(56 puan) tarafından
Sen kadın erkek esit oldugunu dusunup oglunu veya kızını bu sekilde yetistirirsen belki turkiyede tamaamen bu dusunce olmayacak ama sen turkiyeye guzel bir insan yetistirmis olacaksın benimde bir oglum var biri ise karnımda bende oglumu bu sekilde yetistirsem iki anne 3 tane guzel insan getirmis olacak türkiyeye bu yuzden canım bu sekilde dusunuyorsan dusundugun yoldan ilerle lutfen senin bu yorumunda kadina yuklenip erkegi goz onune bile getirmemen guzel olmamis orda yaziyoeum ki 10 senedir aldatilmis bir kadın diyorum ama sen bir kadın olarak o kadına hakaret ediyosun
tarafından
Etmiyorum ancak bosanabilirdi ozaman 10 yıldır diyosun bak tam 10 yıl onuda geçdim madem çocuk yapmasaymıs keske onun suçu ne
0 oy
(75 puan) tarafından
Kendimce kendime yakistirmam ki zaten eşimin yaptiginida kaldiramam bosarim onun manitalarini cekememem bende boşandıktan sonra yerim o halti sevgilimi neyse :))))) bebeklerim var Allah korusun düşünmesi bile kötü  ki ben bosanirsam evlilik düşünmem ailemle yaşarım çocuklarımı buyuturum 
0 oy
tarafından
o kadin da  suclu adam aldattiysa basacakti tekmeyi simdi ha bir ha iki kadinin adamdan ne farkı kalmis sizin konuda da esin haksiz ne demek çapkındr erkek yapar eder benim esim de bana oyle dese ki diyemez direkt catir catir derim  aldatmam seni ama dakikasinda bosarimm diye 
0 oy
tarafından
Tabi canim erkegin namusu her zaman namustur kadin ise o..... bu boyledit ama aldattigida kadin degil sanki bi isler yaptigi da erkeklerin namus anlayisi cok baska cokk
0 oy
tarafından

O seni aldattı diye sen de onu aldatmazsin .bosanirsin .bu durumda kısasa kısas olmaz.herkkes kendi ahlakını ve karakterini gösterir .koca namusssuz diye kadın da namussuz olamaz.iki tarafında aldatmasi iğrençlik pislik karaktersizliktir. İkisinin de Kuran'da karşılığı aynıdır.erkek yapar kadın yapamaz diye bişey yazmiyo Kuran'da.fakat bı kadının yapması daha bı igrencliktir.cunku kadın annedir.cocuk evlat yetiştirir.namusuz bı annenin yetirstirdigi evlat da onun gibi olur.lakin dinimize göre her iki tarafın yaptığı da aynıdır.fakat maalesef günümüzde erkeğin yaptığı elinin kiri ,kadının yaptığı namus cinayeti oluyor...

Keşke sen eşine böyle bişey demeseydin güvenini bostan yere kirmissin.ve bunu kendine nasıl yakistirdin onu anlayamadım.sen beni aldatirsan seni bosarim deseydin.sen yaparsan bende yaparım demek çok berbat bişey .ozaman o bunu aldatsin bu onu aldatsin ortada çocuklar ne olsun .
(56 puan) tarafından
Yorumlarda 10 kez yazdim en az bana bunu ilk diyen yani yakistiran kocam ben ona cevap olarak evet yaparim dedim birde benim anlamadigim anne evlat yetistiriyor da baba otmu yetistiriyor kusura bakmada bu biraz sacma olmis o yapamaz cunku anne babada yapamaz cunku oda baba oda evlat yetistiriyor
tarafından
Baba yapar demedim zaten.
(56 puan) tarafından
Fakat bir kadının yapması daha igrenctir cunku o annedir kadın evlat yetistirir cocuguda onun gibi olur. Bunu yazmıssin da canım 10 kere baba aldatıyor cocuk onun gibi olmuyor ama annesi 1 kez hata yapti diye annesi gibi oluyor cünkü babası cocugu yetistirmiyor cocuk yetistirmek yerine dısarda karıya kıza yetisiyor olsun sonucta o anne degil yapabilir.
tarafından
O yapar demiyorum niye işine gelen yerden dinliyorsun .erkek yaptı diye kadın da yapsin böyle bişey yok .aldatiliyorsa çeker gider ayrılır.o beni aldattı bende onu aldatayim bu mantık daha sacma değil mi

Ve evet annenin yapması daha iğrenç erkeğin yapması da iğrenç ama annenin yapması daha iğrenç .çünkü Allah o ananin ayağı altına seriyor cenneti.anne kutsaldır .baba anne önüne geçemez...ve evlatlar en çok anneleri ile hemhal olduklari için en çok annelerinin ahlakına burunurler....sen kocana sen yaparsan bende yaparım demişsin o sana normal geliyo benim bu dediğim mi anormal

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 366 göst.
15 Eylül 2021 Aile kategorisinde Neysene (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
0 oy
2 cevap 132 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 1,042 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu