+1 oy
699 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,098 puan) tarafından

Kizlar öncelikle postuma yazan bizim için dua eden özelden merak edip mesaj atan güzel yürekli arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum o güzel kalbinizden öpüyorum ♡

Çok şükür bin şükür ayagimizdaki ayakkabı ciktiiiiiiiiiii  

O an ki sevincimizi anlatamam size hala çocuk gibi gülüp duruyoruz koşarak ayakkabı almaya gittik paşama:D

Doktor hersey güzel ilerlemiş dedi ama aksam uyurken yine aparatimizi takicaz ama gündüz ayakkabı yok yürütmeye öğretin dedi doktor bide yürütec önerdi ayakları açık alıştığı için yere basmayı öğrensin diye 

Buna da bin şükür inşallah tamamen kurtuldugumuz günleri de gorucez hepinizden Allah razı olsun sizi çok seviyorum güzel yürekli insanlar 

Ay bir kuş misali çocuk gibiyim çok mutluyum çok değişik hissediyorum ya :D

20 Cevaplar

+3 oy
(7,098 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

...............
(827 puan) tarafından
Gule gule giysin canm benim bugun postunu aradim aklimdaydin allah size bagislasin yavrunu dahada iyi olacakdir isallah allahin izniyle
(2,678 puan) tarafından
Güzel günler de giysin o ayakkabıları canm çok sevindim
(7,098 puan) tarafından
Çok saolun kizlar Allah razı olsun Aminn insallahh ♡♡
(13,203 puan) tarafından
Güle güle giysin minnoş
(7,098 puan) tarafından
Saol kuzum benim
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ayy kız cok sevindim yazacaktim aslında dedim simdi belki morali bozuktur cok sevindim mutlu oldum rabbim koştuğu günleri görmeni de nasip etsin
(7,098 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum saol ay korka korka gittim valla ama çok şükür mutlu döndük Amin inşallah nasip o günlere
(7,654 puan) tarafından
Tekrar Gözünüzaydin
(7,098 puan) tarafından
♡♡♡♡♡
0 oy
(241 puan) tarafından
Allah size bağışlasın. Benim de yegenim 9 ay aparat taktı çok şükür şimdi 5 yaşında yerinde durmak bilmiyor..  
(7,098 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun çok saol inş nasip o günlere
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Ayy çok sevindim canım yaa. Çar çabuk öğrensin yürümeyi ve tamamen kurtulsun yavrum.

Daha mutlu günler sizin olsun inşallah <3

(7,098 puan) tarafından
Aminnn kuzum Allah razı olsun inşallah nasip o günlere ♡
(1,635 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah. Bak geçte olsa düzelmiş dahada iyi olur herşey zamanla umarım
(7,098 puan) tarafından
Ay inşallah kuzum
(1,635 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(432 puan) tarafından
Ayyyy nasıl sevindim bütün gün aklım kaldı hatta merak edip yazdım bile sana çok yakışmış kuzuma ayakkabı inşallah ntez zamanda koştuğu günüde görürüz bundan sonra herşey çok güzel olsun değil hasta olmak filan ayağına taş değmesin Allah tüm bebeklere sağlık huzur versin :) 
(7,098 puan) tarafından
Aminnnn kuzum aminnn inşallah Allah razı olsun nasip o günlere bundan sonra ♡♡
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Gözünüz aydın koştuğu günlerinde göstersin Rabbim inşallah ❤️❤️ Rabbim kimseyi korktuğu yere ugratmasin inşallah
(7,098 puan) tarafından
Aminnn inşallah Allah razı olsun kuzum ♡♡
0 oy
tarafından
Canım benim gözün aydın Rabbim yavruna şifa versin kat ve kat gecmis olsun
(7,098 puan) tarafından
Amin kuzum benim Allah razı olsun çok saol ♡
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(802 puan) tarafından
Ayyy çok maşallah nasıl mutlu oldum nasıl sevindim.Rabbim tüm şifa bekleyen koca yurekli  küçük kahramanlara safi ismini tecelli ettirsin inşaallah.Yavrunuzun daha hızlı adımlarla yere basacagi güzel günlere ulaşması dilek ve duasıyla....
(7,098 puan) tarafından
Aminnnnn kuzum inşallah Allah razı olsun ♡
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Rabb'im evladınız size bağışlasın tamamen kurtulduğunuz günleri de göstersin inşallah 
(7,098 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun çok saol canim benim ♡
0 oy
tarafından
Ya gözünüz aydın çok sevindim ")) allahım acısını göstermesin dert taşa vermesin kuzuya inşallah ❤❤❤❤
(7,098 puan) tarafından
Amin kuzum çok saol Allah razı olsun ♡♡♡
0 oy
tarafından
Çok sevndim sizin adınıza ablacm diğer postunuzada yazmıştım ama fark etmediniz sanırım size bakıyordum bende gün boyu sürekli rabbim yavrunuza uzun ömürler nasip eder inşallah
(7,098 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun çok saol farketmemisim kuzum kusura bakma
0 oy
(7,098 puan) tarafından
...................
(827 puan) tarafından
Dun soylemistim canm ayyakkabi aldigin postu bekliyorum diye inan ki cok sevindim
(7,098 puan) tarafından
Çok saol kuzum benim çok şükür valla hayallerimiz gercek oldu sonunda ♡
0 oy
tarafından
Nasıl sevindiğimi anlatamam gözün aydın 
(7,098 puan) tarafından
Çok saol kuzum benim Allah razı olsun valla hayaldi gerçek oldu ♡
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım konuyu tam olarak bilmiyorum ama rabbim daha güzel günlerini görmeyi nasip etsin inşallah sevincin daim olsun inşallah canım ❤️
(7,098 puan) tarafından
9 aydır oğlumun ayağında demir ayakkabı vardı kalça cikikligi ve kemik gelişim geriliginden dolayi canım bugün ki kontrolde ayagindaki aparat çıkartıldı
Allah razı olsun amin inşallah kuzum çok saol
tarafından
Cümlemizden inşallah canım ne mutlu sana tedavi olumlu yanıt vermiş çok sevindim senin adına ❤️
(7,098 puan) tarafından
Aynen öyle çok şükür teşekkür ederim canım ♡
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Maşallah yaa koşmayı nasip etsin inşallah:;) yeter otur diyeceğin günler yakındır Allah'ı izniyle. Gözün aydıh
(7,098 puan) tarafından
Ay inşallah ya çok saol kuzum Allah razı olsun ♡
0 oy
(855 puan) tarafından
Canım pevli mi ayağı bizde pevliyiz 17 aylık olacak çok şükür yürüyor koşuyor 
(855 puan) tarafından
Çok sağol canım  amin
(7,098 puan) tarafından
Yok hayır biz hiç alçıya girmedik ameliyat olmadi çünkü aparatla tedavisi oldu çok şükür
(855 puan) tarafından
Kalça çıkıgina alçı oluyor sanıyordum  öyle de gördüm  hata devam her doktor tedavisi farklı
(855 puan) tarafından
İlk çocuk mu
(7,098 puan) tarafından
Ameliyat olursa alçı oluyor ikinci cocugum
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Oyyy kuzum benim cok sevindim konu evlat olunca çok hassas oluyorsun suan yazarken bile gözlerim doluyor inşallah tamamen duzelir bunada şükür simdilik
(7,098 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum bin şükür inşallah daha iyi haberleri de alicaz Allah razı olsun ♡
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Yüreğim umutla doldu gözünüz aydın olsun inşallah daha güzel sağlıklı günler görün ♥️
(7,098 puan) tarafından
Aminn inşallah kuzum Allah razı olsun ♡
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Işte beklediğimiz haber ♡
(7,098 puan) tarafından
Oy kuzum benim ♡♡♡♡
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Gözünüz aydın canım çok sevindim 
(7,098 puan) tarafından
Çok saol kuzum tsk ederim ♡

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,068 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 471 göst.
0 oy
25 cevap 491 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 251 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

377,365 soru

11,292,894 cevap

34,711 kullanıcı

...