0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kizlar  benim bir düşüğüm oldu 9 haftalıkken kalbi durdu bebeğimin . 6 ay geçti kontrollü bir şekilde çatlatma iğnesi ile hamile kaldım. Beta HCG değerim sırası ile 2 günde bir 58 - 209 - 824 tü bu her artış iki günlük arkadaşlar. Yarın son adet tarihime göre 5+2 olucaz ve ilk defa ultrason ile bakicaz bebeğimize. Çok stresliyim ya goremezsek ya soyleyse ya böyleyse diye hep akla burada gördüğüm olumsuz postlar geliyor bu kadar etkilendiğimi bilmiyordum vallahi herkese destek olmak için yazıyorum herkesin postunu okuyorum ama ben bu herkesin hikayesinden çok etkilenmiştir tanii ki herkes kendini anlatabilir ben buna laf etmiyorum kesinlikle dertleşme yerimiz sonuçta burası. Ama ben şu an çok tedirginim desteğinize ihtiyacım var çok moralim bozuk. Hamileyim ama sanki her an yok olacakmış gibi korkuluyum.

9 Cevaplar

+1 oy
(2,423 puan) tarafından
Korkma kuzum bende kimsayasl gebelik geçirdim. Kürtaj oldum tekrar edebilir dediler her Dr a gidince bisi olacakmış gibi geldi. Şükür kızım 3 yaşında şuan ikinciyi bekliyoruz. Bol dua et strese girme.. her gebelik birbirinden  farklı  güzel düşün 
(87 puan) tarafından
Ah canım Rabbim sağ sağlım eline almayi nasip etsin insallah sağol kuzum benim dertleşmek istedim bende sizinle
-Reklam-
+1 oy
(1,277 puan) tarafından
Korkma canm ya içini ferah tut bence 6 haftalık hamileyim daha hiç gitmedim hastaneye geçen burda bi post okudum çok stres yaptım insan etkisinde kalıyor o konuda haklısın 
(87 puan) tarafından
Evet kuzum bende kürtaj oldum attım buraya üzüntümü paylaştım onları da çok iyi anlıyorum ama şu an ben paylaştığım da millet nasıl hissetmiş onu daha iyi anlıyorum cidden
+1 oy
(1,465 puan) tarafından
Korkmayın bende öyle korktum hep tüm hamileliğimde ve doğumda çok çok ağladım inanın.. hep korktum birazda zor geçti hamilelik erken doğum yaptım ama kızım şuan kucağımda uyuyor korkmayın dua edin kendinizi Allah'a teslim edin herşey ondan gelir ..
(87 puan) tarafından
Çok haklısın Rabbime emanet bizim nefesimiz bile hayırlısı olsun inşallah❤️❤️
(1,465 puan) tarafından
İnşallah güzel haberlerini bekliyoruz paylaş bizimle mutlu olurum :) ben kalp atışını 6+6 da duymuştum keseyi de 6. Haftada gormustm göremezseniz korkmayın daha çok erken
(87 puan) tarafından
Gördük çok şükür kizlarrr kalbini 10 gün sonra duyucaz insallah❤️
(1,465 puan) tarafından
Yaaa çok sevindim gerçekten :)))
0 oy
(87 puan) tarafından
Kızlar yok mu uyumayan ??
0 oy
(65 puan) tarafından
Bence negatif düşünceni at hemen kandini motive etmelisin kötü düşünmek çağrıştırmaktır neyi çok düşünürsek onu hayatımıza çekeriz o yüzden iyi olacak güzel geçecek vb zihnini kötü düşünceden güzel düşünerek meşgul etmelisin.herkez farklı sıkıntılar la imtihan oluyo burada duyduklarımız da şahit oluyoruz Allah dilerse herşey mümkün sen de imtihan olmuşsun ama geçti herşey güzel olacak allahın izniyle tefekkür ederek dua ederek uyumaya çalış :) 
(87 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok sagoll yarın güzel haberleri yazabilirim insallah bu postun altına hepinize:)))
(65 puan) tarafından
Tabiki güzel haber le döneceksin allahın izniyle :)
(87 puan) tarafından
Gördük çok şükür kizlarrr kalbini 10 gün sonra duyucaz insallah❤️
(65 puan) tarafından
Rabbim kucağına da almayı nasip etsin çok sevindim :)
0 oy
tarafından
Canm korkma rabbım sag saglm kucagınıza almayı nasıp etsn ınsallah. Onun yıyecek ıcecek ekmegı suyu varsa bı sekılde gelır. Enıde etme sureklı onu dusunup stres yaparsan bebegını etkıler bu durum. Onun ıcn sakın kalmalısn
(87 puan) tarafından
Doğru diyorsun kuzum valla bende arada sakinlestiriyorum kendimi böyle ama işte arada geliyorlar böyle düşünceler
tarafından
Yok yok kesınlıkle oyle dusunme canım . Sen huclu ol kı bebısınde sag saglım gelsn annesı. Onunla knus bunlar aklına geldıkce butun stresjn gdıyo ınan
(87 puan) tarafından
Gördük çok şükür kizlarrr kalbini 10 gün sonra duyucaz insallah❤️❤️❤️
tarafından
Hadı ınsallah canm gozunuz aydın
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Korkma kuzum ben iki kere kürtaj oldum.  Sebepsiz bisekilde bebeklerim öldü. Bidaha cocuk yapmam ben anne olamicam bitmistir dedim. 2 sene korundum.sonra esimle karar verdik denedik hemen tuttu suan kucagimda bugun tam 4 aylik oldu kiizimm❤ rabbimm biliyor neyin nerde nezaman nasil olcagni.o iiki bebegim dogsaydi annem bakmak zorundaydi ben calismak zorundaydim meger annemde kansermis kadin krmoterapiye basladi benim ikinci kurtajdan sonra anneme ben baktmm bebeklerim dogsaydi ne halde olcaklardi :( 

HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR mutlakaa mutlaka.rabbim saglikli hayirli birsekilde kuvagina almayi nasip etsin bu guxel duyguyu sana ve isteyen herkese tattirsinn aminn. Stresten uzak dur butun herşeyin başı o.
(87 puan) tarafından
Gördük çok şükür kizlarrr kalbini 10 gün sonra duyucaz insallah:)))
(2,167 puan) tarafından
Insallahh canimm kucagina almayi kokusunu duymayifa nasip etsin rabbimm ❤
0 oy
(565 puan) tarafından
Benım de artışın aynı senın gıbıydı suan 17 haftalıgız saglık lı gebelık hıc sıkıntı etme canım gıttıgın de hem keseyı hem bebeyı bırde kalp atısını duyarsın ınsaallah 
(87 puan) tarafından
Gördük çok şükür kizlarrr kalbini 10 gün sonra duyucaz insallah
0 oy
(118,488 puan) tarafından
kese gorunur ama bebek daha nokta kadardir kalp atisinj duyazsin 5 haftada olumsuz dusucelee seni yipratir dusunmemeye calis
(87 puan) tarafından
Gördük çok şükür kizlarrr

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 235 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde DENO00 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu