0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Kızım 10 günlük ok aşırı gaz sancısı oluyor özellikle geceleri :( hiç uyumuyor zinco gaz damlası kullanıyorum ama fayda yok başka ne yapılabilir yardım edin lütfen:(( 

11 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sab simpleks kullan canım ilk kullanmaya rahatlar 
(13,203 puan) tarafından
Selo yazmış ben de hala kullanıyorum
(25,224 puan) tarafından
Anaa sizin bitmedi mi gaz şeysi hala
(13,203 puan) tarafından
Yok la annem ek gıdada daha çok gaz olur diyip verdiriyor günde bir kez veriyorum zaten Bayadır.
(25,224 puan) tarafından
Kız ona alışır daha çok kocaman oldu artık çıkarır gazını :D ben 2 ay kullandım sadece
(13,203 puan) tarafından
Doğduğundan beri kendi çıkarıyor hiç pıt pıt yapmadım ben ona ama gazı oluyordu büyük abdesti de düzenli bitiyor zaten almayacağım başka
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Biogai alabilirsin 

Bi de günlük rezene anason çayı iç kimyon cayi yap kendine ic
0 oy
(800 puan) tarafından
Mestil kullan günde 4 defa 8 9 damla

Her bezine 4 damla kadar elma yağını damlat popo kısmına doğru Bebekler için olan var ondan al 

Ayaklarını hafif hafif karnına bas çek yap

Emzirunce mutlaka gazını çıkar
(3,551 puan) tarafından
Metsil bebeklerde havale yapar canım. Aklında bulunsun. İyi doktorlar asla onu önermezler. Görümcem in büyük oğlan çok ama çok gazlı Bi bebek ti. Kaç doktora gittiyse care bulunmadı. Hiç bir dk durmaz sürekli aglar kusar dı. Gazını çıkaramadı.özel bir doktora gittiler asla kullanma dedi havale yapar o dedi.
0 oy
(61 puan) tarafından
Nane kaynat canm ben öyle yapıyrm 
0 oy
tarafından
Masaj yap karnına bebeğinin canim. Sende yemeklerine kimyon at gaz gecmez bebeğe. 
0 oy
(716 puan) tarafından
Canım kendine rezene kimyon anason çayı demle iç bebeğine de günde 3 kez birer çay kaşığı rezene verebilirsin benim bebegim 18 günlükken doktor ver demisti
0 oy
tarafından
Bio gaia damla kullan Hamak beşik al internetten beyaz gürültü aç yarım kundak yap canim
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Kendine nane, kimyon, rezene çayı yapıp içersen emzirince bebeğe de faydası oluyormuş.. Bunu sağlık ocağındaki hemşirem tavsiye etti bana.. Bi de bu uygulamanın bebek bakımı kısmında görmüştüm sanırım, tatlandırıcısız nane şekeri yalatıyorlarmış bebeğe.. Lolipop şeklinde ama içinde şeker olmuyormuş.. Buna göre bebeğe de şekersiz çok az nane verebilirsin gibi, bir iki çay kaşığı falan ama vermek istemezsen de kendin iç
0 oy
tarafından
Bioganie gaz damlası kullan canım hemen çıkartır 4 aylık olana kadar olur gaz biraz çekeceksin bacaklarını sık birak ileri geri
0 oy
(55 puan) tarafından

Rezene çayı yap biberonla ver içsin iyi gelir hem yellenir hem hazmeder rahat uyur.. :)

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ayaklarına kiraz çekirdekli patik al ısıt onu giydir bize biraz olsun fayda etmişti belki sizede eder. Karnı ayakları falan sıcak olsun. Sıcak su torbası varsa karnına dakoyabilirsin tabi çok sıcak olmamak kaydıyla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 117 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Baranın annesi (1,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 305 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 188 göst.