0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 ay 1 haftalık olduk.yaklasik 2 haftadır falan hep uyurken yüz üstü dönüyor bı kaç kere düzelttim ama yine dönüyor ben de öyle istiyor rahat ediyor diye bırakıyorum.ama bı sure sonra ağlayarak uyanıyor yine uyuyunca yine dönüyor 

Dönmemesi için ne yapabilirim bilemiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(7,334 puan) tarafından
yastık koy yanlarına donmemesı ıcın
tarafından
Donemeyince de ağlıyor bu sefer dönmek istiyor :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dönmemesi için bişey yapamazsın o hep dönmek isteyecek. Geri donemeyince ağlayacak. En gıcık dönem bence o. Dönmeyi öğrenene kadar böyle sürüyor maalesef
tarafından
Öyle mi evet donemeyince de ağlıyor.aslinda isteyince mesela sırt üstü yatırıyorum sola dönüyor sonra da yüz üstü dönüyor .geri donemiyor diye ağlıyor galiba değil mi
tarafından
Evet geri donemedigi için ağlıyor. Engel olma yoksa öğrenemez. Bırak ağlaya ağlaya elbet öğrenecek
tarafından
Yaa peki öyle yapayım ben de her seferinde ağlıyor diye çeviriyordum
0 oy
tarafından
Malesef benim de öyle cnm dikkat et yastık koy arkasına 
tarafından
Yaa maşallah :) ben de sağa sola destek koyuyorum işte düşmesin diye öyle kıpır kıpır masallah :) iki ay civarı böyle demek bakalım :)
tarafından
Aynen cnm dikkat et inanki bir kere ağzım yandı bacım
tarafından
Tamam bacım benimki de bı iki kez ana kucağı deniyor sanırım ondan düşmüştü ben de simdik hele koltukta dikkat ediyorum .uykusu da çok iyiydi aslında şu dönmeler yüzüne fazlaca uyanmaya başladı
tarafından
Hayırlısı olsun cnm inşallah düzelir
tarafından
İnşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
22 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 178 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozlemozdemirari (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 185 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,964 cevap

34,730 kullanıcı