0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Tartışmaya gel baci

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aşk geçici bir şey bence
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aşk bir kerelik olamaz bi anlık bir olayla nefret edebilirsin
(1,928 puan) tarafından
İnsan sadece sevdiğinden nefret edebilirmiş zaten. O yüzden çok sevmemek yada çok nefret beslememek gerekiyormuş. Deli ile veli gibi
0 oy
(1,862 puan) tarafından

Ikinci evlilik gerçektir saftır temizdir belki zordur sondur doğru olandir ama ask olmuyor o ilk ask aşktır bitti nokta :)insan bir kere aşık olur oda geçicidir 

0 oy
(2,574 puan) tarafından
Aşk yaşayarak evlenmedim sevdim sevdi 

İkinci evliligim iyikide evlenmişim yaşım ilerledikce ne isteyip ne istemediğimi anladım önceki evliligimdeki kötü şeyleri yaşamıyorum esimin ilk evliliği qma 
tarafından
Bizim ikimizin de ikinci evliliği ve ben bu evliligimde çok daha mutluyum eşimde kendisi için öğle ifade ediyor ama bazen takılıyor insan böyle şeylere belki de çok sevmekten oluyor
(2,574 puan) tarafından
Cok fazla seviyoruz ve bi ruyadaymisizda uyanınca bpzulacakmis hissi doğuyor demi
tarafından
Evet canım tam da dediğin gibi oluyor
0 oy
(83 puan) tarafından
İlk evliligimi aşık olduğum için yapmadım aşk bence ergenlikte olan bir anlık tutku. İkinci evliligimde önceliğim güvendi ve herşeyden önce gelir ben mantık kadınıyım aslında küçüklükten beri böyleyim seveni severim güvenilirse güvenirim. Körü körüne bağlı olamam. Çok şükür ama mutluyuz ikimizde. Ben güveni sevmeyi sevilmeyi mutlu olmayı şimdi yaşıyorum 
0 oy
tarafından

Aşk bence geçici değil ilkler her daim kalbinde yara olarak kalır ama benim öyle bir sorunum yok benim ayıı yogiye çok aşığım 14 yıldır ama bi o değerimi bilemedi gitti çünkü o bir ayı yogi duygusu yok :D

tarafından
İlk olan aldattı nasıl ilk unutulmuyor unutmadan beni öğle mi aldattı
0 oy
tarafından
Bence bir kereliktir doğru insan olmasa mesela 2. Evlilikte falan olsa 1. Ye aşık olunsaydı 2. Olmazdı diye düşünüyorum 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Aşk gerçekten bir kerelik tir bir kere sever sevmeyi bilen bir daha da kimseyi onun gibi sevemez 
0 oy
tarafından
Aşk senin olandir. Seni tamamlayandir aşk. 1.2.3.4 fark etmez. 

Hangisi seni tamamlarsa ask odur
0 oy
(1,369 puan) tarafından

İzlediğim bir filmde şunu duydum. BEN 5 KERE EVLENDİM. BU NE DEMEK BİLİYOR MUSUN? 5 KERE AŞKA İNANDIM. 

Demek ki aşk bir kerelik bişey değil. 
0 oy
tarafından
Gerçek Aşk imkansız olandır aşık olduğun insana kavuşamamışsındır (bence)

Eş sevdiğimiz adamdır sevip evleniyoz işte bizim çok şükür ilk evliliğim 
tarafından
Kız aşık olmadanmi evleniyon sanki
tarafından
Severek evleniyon canım aşk başka bşey
0 oy
(104 puan) tarafından
aşk bence insanın ömründe bir kere olan birşeydir sevgi ise herkesi seve biliriz eşi dostu akrabayı ama kim ne derse desin aşk ömürde bir kere yaşanır ve biter genelde sonu ayrılık olur belki de bu yüzden ömürde bir kere oluyor insan eşini sever bu ayrı bir konu ama aşk bir kere olur o heyecan o duygular bir daha asla yaşanılmaz gerçek aşk çok masum olanıdır 
0 oy
tarafından
Ben aska ınanmıyorum. Hıc bı evlılıkde ask uzerıne kurulmuyo zaten. En onemlı madde saygı sevgı.  En bası saygıyla gelecekkı sevgı olsun.  Boyle dusunuyorm ben 
0 oy
(44 puan) tarafından

'İnsan yaşamı boyunca bir kişiyi sever. Önceki ve sonrakiler; birer arayış, kaçış yada aldanıştır.' - Goethe

0 oy
tarafından
Aşk öncelik olmamalı bence evlilikte 
0 oy
tarafından
Aşk meşk boş işler canım sevgi saygı asıl olan şimdiki aklım olsa aşk evliliği yapmazdım 
0 oy
(182 puan) tarafından
Aşk uğruna ölebilmektir onunda senin ugruna ölüp fedakarlik yapmasidir ikinci evliligim dunyaya bir daha gelsem yine bu esimle evlenirdimmm
(849 puan) tarafından
2021 postunu nerden buldun da hortlattın kız
(182 puan) tarafından
Dikkat etmemisim yeni gordum yazim dedim
0 oy
tarafından
ask diye birsey yok.. ask bence kavusamamaktir.. kavusursan o ask biter su getir du goture doner... sevgi kalir o da birine sevgin biterse digerini sevebilirsin
0 oy
tarafından
Aşk bı yere kadar cnm en güzeli Rabbim iman aşkı gönül güzelliği versin. Eskiler annelerimiz babalarımız çoğu görücü usulü daha uzun süre evlilikler aşk boş 
0 oy
(865 puan) tarafından
Ask asla kalıcı değildir. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 340 göst.
28 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ✓✓£sm£r✓✓ (1,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,959 göst.
24 Mart 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 401 göst.
17 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurkorkmazz (174 puan) tarafından soruldu

377,164 soru

11,287,400 cevap

34,692 kullanıcı

...